SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Twoja Chwila Prawdy 16 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 764710

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
marcin, przysiady robisz normalnie ze sztanga za szyja? Nie robi Ci sie od nich dupa jak murzynce?

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
nogi bajka Marcin, Seba wiadomo a ja taki maly offtop ile pany jecie bialka na saa, nie wliczajac insy..

Zmieniony przez - Joy w dniu 2011-09-30 19:38:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Insio a jaka dupe chcesz miec ?? Plaska ?? Ja robie jeszcze dodatkowo do mojego treningu 2 osobne cwiczenia na dupe i jedno na przywodziciele. Cialo ma byc kompletne a jeszczce nigdy zlego slowa nie uslyszalem od plci przeciwnej o moim tylku , wrecz przeciwnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388








polowa drogi za mna tyle , ze do PL sie wybieram jutro na 10 dni wiec ciezko bedzie z trzymaniem diety. Swoja droga mozecie mi wiezyc lub nie ostatnie tyg podjadalem zawsze w srody , soboty i niedziele a mimo tego wycinam sie dalej. Sam jestem zdziwiony

Klata slaba bo bez pompy. Przewaznie daje na lekkiej pompie klaty.

Zmieniony przez - Marcin_Olb w dniu 2011-09-30 23:17:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcin jak masz taka gire to masz i czym piernac
Zazdroszcze tych gir.

Seba elegancko

Dorian tez kawal kopyta. Na zabawie jak spic siadzie na dupe to na pewno ktos w dupie ognisko czuje a pozniej jak by sie osral

Marcin to moze na ten balet do Pomaranczy zagladniemy a Katowicach Bede chyba akurat w tamtych rewirach bo lecie na Arnolda

Apropo Tadek Cie nie zawinal tam ? Bo maja miec najwieksze stoisko z tego co wiem. A tam w Hiszpanii bysmy wypoczeli


Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2011-09-30 23:22:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261570
Marcin dobra jakośc, waskularyzacja wychodzi i ogolnie twardo

Greg jak bedziesz mial chwile to odpowiedz prosze na moja powiadomke


i mam jeszcze do Was pytanie bo w odzywianiu zamulaja i nie odpowiedzieli:


czy w panierce do kurczaka(kamis z tesco) są jakies weglowodany?


jak tak to ile? jestem na ud 2.0 i wlasnie zjadlem kawalek mięsa w panierce a dopiero pozniej mnie olsnilo ze przeciez tam chyba moga byc węgle? pytam bo i tak mam wegli zaduzo(na styk) wiec jesli zjadlem jakies nadplanowe to bedzie tydzien w plecy

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na bank sa ww w kazdej panierce
A nie pisze na torebce?
Zaraz lukne te pv tylko skoncze torta bezowego

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 373
Jak wy robicie te wycinki do chvja ???

Przed ręką Boga nie uchroni was żadna załoga.!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261570
Ban za tego torta !!!!

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Grzesiu czemu nie. Ochota na balety jest. Moja zostaje w DE :D

Kat mnie tam nie potrzebuje bo nie ma zapotrzebowania na jezyk niemiecki. Ja tylko w DE dla niego pracuje, tlumacze itd
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Peptydy?

Następny temat

deca enan przedluzenie z propka

WHEY premium