SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Twoja Chwila Prawdy 16 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 761468

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Charli a skad wiesz jaka jest moja roczna pensja?
Mam nadzieje ze nie jestes moim szefem

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2011-07-12 21:26:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
jak by oni mieli grega wyplate roczna to by nie musieli jezdzic na expo i sponsorow szukac

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
MYTHMAN , ale burneika mowil przeciez ze mu s*******il gosciu diete na maxa dlatego mega formy nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Burnejce diete ustalal Farach.
Ten sam co tak wyprowadzil na szczyt Brancha.
Moim zdaniem to Burnejka jak byl w polsce przed zawodami na 2-3 tyg przed mogl cos z***ac predzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Niemozna nikogo winic wtedy, Farah niby mu z***al diete ,ale bardzo wielu pomogl poprostu kogos winic trzeba za niepowodzenie.
Kai Green tez bardzo dlugo wspolpracowal z Ardonem i to on go doprowadzil do wygranych na Arnold Classic nieposzlo mu na Olimpii w 2010 i zrezygnowal z niego.zreszta co to duzo gadac mozesz za***iscie wygladac 2-3tyg przed nie pojdzie cos na 1-2dni przed i wychodzisz nalany albo plaski . Taki c***owy sport.
Pozatym jezeli chodzi o scene to niechodzi tyle o to jak dobrze ty sie przygotujesz ale jak sie przygotuja inni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 65
Jesli rzekomo Farrah mu zepsul diete i caly pre-contest i teraz sam bedzie wszystko robil to jestem ciekaw jak bedzie wygladal na Mr O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
Panowie, a czy to jest temat dotyczący Burneiki/ Faraha?
Przecież są od tego odpowiednie działy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
a co ty ****a samozwanczy cenzor jestes?

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
16 odsłona trzyma poziom , Gregor dobra przemiana. Ciekawa sprawa że gdy nie ćwiczysz barków to siła trzyma ten sam poziom , też odpuściłem je na pewien czas i siła mocno w dół , ewenement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzis sprobowalem barki powyciskac troche po treningu bic tric i poszlo co prawda na szmicie ale 110kg laightowo 4 serie po 15 powt.
Barki mam ogolnie silne nawet jak ich nie trenuje. Pewnie moc zostala z wczesniejszych lat.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Peptydy?

Następny temat

deca enan przedluzenie z propka

Wiecej