SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Twoja Chwila Prawdy 16 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 764731

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Marcin widać od razu, że bardziej do michy się przyłożyłeś, forma dużo lepsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26525
Pudzian stosunek talii do barow jest mega jak dla mnie, dobra robota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4100
Co do zdjęć w bluzie/ubraniu to chyba ktoś pogubił się totalnie o co chodzi w tym sporcie oceniając na tej podstawie kogoś. W bluzie Phil Heath jest jednym z mniejszych zawodników, Flex Wheeler w ubraniu zniknąłby przy sporej części ludzi z tego tematu, a przecież kulturystą był lata świetlne lepszym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
setnekonto
co ty za głupoty piszesz Flex Wheeler znikną by w ubraniu przy kim z tego forum na M.Olimpia wychodził w wadze coś koło 110kg to nie jest rzeźba tylko rzeźba przed startowa ma coś koło 60cm na łapie ogromne nogi szerokość i ty twierdzisz ze są na tym forum tacy którzy w bluzie by lepiej wyglądali w ogóle nie nie potrafię tego pojąć jakie ty porównanie dałeś

Po z tym forum jest modernizowane przez moderatorów i boldów i oni podejmują decyzje kto sie tu nadaje a jak na razie to banda szczawików z 40cm na łapie zgrywa c*** wie kogo ostygnijcie troszkę jeśli emocjonalnie nie pasujecie do tego tematu to lepiej się nie wypowiadajcie bo zachowujecie sie jak napaleni geje i strasznie cierpicie jak nie zobaczycie nagiego ciała może w następnej ***TWOJA CHWILA PRAWDY 17*** będziecie sie przy******lać ze ktoś bokserki czy slipy powinien zdjąć bo wydaje wam sie ze to tylko ubranie a jak c***a zobaczycie to uwierzycie ze forma jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 115
miczel i pudzian - atletycznie

@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
vipssclub wez sie chlopaku ***nij w leb bo bredzisz. A do miana napalonego geja ty pasujesz najbardziej i wiekszosc co sledzila wczesniejsza dyskusje przyzna mi racje.

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
pewnie ze przyzna nawet poproszą cie o chodzenie

a co ja mam z geja w sobie ja nie jęczę że chce chłopców bez ubrań a jak dają w ubraniach to robię bunt coś chyba jest nie tak jak tak strasznie zależy wam na tych nagich fotkach a w ubraniach was doprowadzają do złości może to jakiś kompleks a nie gejowizna

jak pamiętam
GREGOR_ian dał chyba w koszulce może powinien sie wy*******ić dyscyplinarnie z forum bo wy chcecie tylko tych bez ubrań do tego zamalował sobie twarz to może nazwijcie go pajacem albo zróbcie kolejny bunt ze fotki mają być z twarzą najlepiej uśmiechnięta



Zmieniony przez - vipssclub w dniu 2011-09-16 19:30:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Puszian jest progres.
Fajnie sie to prezentuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
vipss niepotrzebnie dalej walkujesz to samo...

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
od 3 dni tam mam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Peptydy?

Następny temat

deca enan przedluzenie z propka

WHEY premium