SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Twoja Chwila Prawdy 16 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 763949

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Gora spoko, ale nUK chyba nie cwiczysz. Kiepsko bardzo te nogi wygladaja przy gorze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Widac potencjal, ale zacznij tyrac nogi bo juz widac jak by nie Ty od pasa w dol, albo... w gore.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6310
@ El zet
Mamy prawie identyczną budowę, mimo że ćwiczę nogi to tego jakoś nie widać, idzie głownie siła. Za to barki jakbym nie ćwiczył to rosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Każdy mi to mówi, ale tyram i to ostro przysięgam, mam wybitny ANTYgen na nogi , siła w nich nawet idzie jako tako, ale w obwodzie to za ch**a nie chcą iść.

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
zmniejsz cięzar i zacznij robic wiekszą ilośc powtorzeń to pójdą

bo byc moze pizgaz cięzary to czas pójśc w troche inną strone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Equation, dawaj wrzucaj foty

Myśle że z tymi nogami to też sprawa drobnego szkieletu i generalnie chudych kości, bo z łapami mam ten sam problem chociaż jakoś nikt tego nie zauważył

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
El zet - dobra góra ale plecy słabe a na nogi swoją drogą pza ty fajna dziara - maurycka (marquesan)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Turysta 16 próbowałem już każdego zakresu powtórzeń, ruchów wolnych i dynamicznych, robiłem nogi raz w tygodniu, dwa, na każdym treningu po trochu, naprawdę próbowałem już wszystkiego, chyba zostaje synthol , nie no taki żarcik, jestem dobrej myśli, w końcu urosną

MikX maoryska, a raczej polinezyjska bo w Polsce ciężko je rozróżniać na jakieś konkretne plemiona

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29591 Napisanych postów 62967 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902702
nie widac tych przysiadow ani po nogach ani po plecach(plaskie max).martwe robisz? jak sie przykladaz to moze faktycznie trudny gen.

jakie ciezary i ile powt w siadach i ciagach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Martwy 195 na jeden ruch w piątej serii, przysiad z przodu 110 na jeden ruch tyłkiem do ziemi w piątej serii, tylni 140 na jeden ruch tyłkiem do ziemi też w piątej

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Peptydy?

Następny temat

deca enan przedluzenie z propka

WHEY premium