SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenujący KM i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 205472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6426
Cabelodo - pytam z czystej ciekawości - gdzie trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
moze jesteś takim talentem że nie musiał Ci zwracac uwagi bo wszystko dobrze robiłeś

a tak serio,to faktycznie,jeśli trener nie zwraca uwagi na podopiecznych to innej rady nie ma. Zmień klub(ewentualnie podpytaj trenujących tam moze czy zawsze zajecia są tak prowadzone,o kontuzyjnosc ćwiczących itp)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6426
podpytaj trenujących tam moze czy zawsze zajecia są tak prowadzone,o kontuzyjnosc ćwiczących itp


Raczej nikt z trenujących nie będzie na trenera narzekał Chyba, że jest kompletnie skopana atmosfera w klubie. Ponadto może tylko Ci się wydaję, że nie zwraca uwagi na cwiczących? Może potrenuj jeszcze trochę i zobacz czy sytuacja się powtarza. Podaj nazwisko trenera - może go znam i będę mógł coś o nim powiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
nie chodzi mi o to by narzekali na trenera a bardziej o to by się dowiedział czy trenują zawsze tak samo,czy moze jakieś inne treningi tez tu są(inne w sensie zainteresowanie trenera)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
witam.......... od dłuższego czasu czytam te wszystkie "prawdy" i "nie prawdy" nie chciało mi się zabierać głosu i wogóle, powiem więc krótko kto ma jakieś wątpliwości co do poziomu wyszkolenia krzysztofa s. niech z czystej ciekawości przyjdzie na trening.... są ludzie w czymś dobrzy, ale sa też ci najlepsi, bez urazy oczywiście... i wezcie się wszyscy do roboty zamiast tyle gadać
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 124
Witam

Ja mam zamiar zapisać się do sekcji w łodzi w sumie to za tydzień ruszam ... dla początkujących do pani Elina Toneva
Słyszałem same dobre opinie o KM ... efektowność mi nie potrzebna jak to ktoś wcześniej pisał. dla mnie ważna jest skuteczność a to niewątpliwa zaleta KM.

Pozdrawiam

"Who dares, wins,"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
Na samym początku chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów. Trenuję kravkę(IKMA) od 3 miesięcy(niewiele jednak uważam, że mam bardzo dobrego trenera, który nie karmi studentów bajeczkami typu: "będziecie potrafili obezwładnić kilku przeciwników" itp.) Przeglądałem ten temat jak i wiele innych związanych z KM i aż krew mnie zalewa, gdy czytam wypowiedzi niektórych ludzi, którzy trenują KM bo to rzutuje na całą KM oraz rysuje obraz "leszczyków", którzy zbyt wiele szczekają. Wiadomo, że krowa, która najgłośniej muczy najmniej mleka daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 124
Witam
Czy jest ktoś z Łodzi ??
Trenuje w IKMF ????

pozdro

"Who dares, wins,"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 108
a z bydgoszczy ????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Nóg na Worku

Następny temat

Encyklopedia karate kyokushin

WHEY premium