SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strongzonk / walka o silne i umięśnione uda i łydki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120040

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wyjdź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Powiedział, co wiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dremor odpoczynek na 10 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Kvrwa co tu sie dzieje?


Jakieś małolaty wpadają z dziecinnymi tekstami i myslą, że są śmieszni, co za masakra.

Chłopak se prowadzi dziennik i ma fajnie i git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
Jedziesz strong :),mam nadzieje że trening przynosi oczekiwane rezultaty :) Powodzenia ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Oj przynosi przynosi

Dzisiejszy trening - plecy, bicepsy i tricepsy:

Plecy
Podciąganie na drążku - 3x maks
Wiosłowanie półsztangą w oparciu - 3x 40, 50, 55kg
Przyciąganie drążka wyciągu dolnego w neutralnym chwycie na szerokości barków - 3x
Przyciąganie drążka wyciągu dolnego wąsko neutralny chwyt - 2x

Bicepsy
Uginanie przedramion sztangą prostą na modlitewniku - 3x 25, 35, 40kg
Uginanie przedramion sztangą prostą stojąc - 2x 35, 40kg
Uginanie przedramion na poziomej ławce hantlem - 2x 9, 11kg

Tricepsy
Prostowanie przedramion na wyciągu górnym zza pleców - 2x
Prostowanie przedramion na wyciągu górnym - 2x
Spinanie tricepsów na sznurze - 3x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
TRENING
Świetnie mi się dziś ćwiczyło. Jedynie drążek słabo mi dziś poszedł. Po pierwszej serii odpuściłem doczepianie ciężaru w następnym seriach. Później było coraz lepiej. Fantastycznie czułem mięśnie, pompa niesamowita. Szczególnie mocno spompowałem bicepsy, które miałem wrażenie, że eksplodują. Super było. Ćwicząc bicepsy w co drugiej serii rozciągałem bicepsy. Robię tak od jakiegoś czasu. Te ostatnie ćwiczenie polega na tym, że ramię opierasz na ławce poziomej i trzymając w dłoni hantel uginasz ramię do osiągnięcia kąta prostego między przedramieniem a ramieniem. Przy prostowaniu czułem mocne spięcie w bicepsie i przedramieniu pomimo małego obciążenia. Wpadłem na pomysł tego ćwiczenia, bo nie wiedziałem co zrobić na dobitkę bicepsów.

ODŻYWIANIE
Bez większych zmian. Chcę jedynie spróbować nowej dla mnie rzeczy. Zamierzam około dwóch razy dziennie pić kefir, mleko lub jogurt naturalny. Dodatkowo - podobnie jak shitman - chcę pić kefir lub mleko po treningu. Dziś piłem po treningu 400ml kefiru. Czytałem, że to pomaga w nabieraniu masy mięśniowej. Zamierzam przetestować na sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
wrzuc jakies foty calej sylwetki w pozach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 168 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7305
Tak fotki by się jakieś przydały-najlepiej w pozach obowiązkowych.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening fbw do oceny

Następny temat

Mój plan na brzuch do sprawdzenia.

WHEY premium