SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieistotna, Camel, Martucca / Mlode mamy dbaja o sylwetke str. 59

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
udalo sie! wszystko dobrze, rozplywam sie ze szczescia!

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
No to super, zdrówko najważniejsze. Teraz ruszysz do pracy ze zdwojoną siłą

A powiedzcie mi jeszcze dziewczyny ile czasu diastasis może się schodzić? Bo cały czas mam przerwę tak na jeden palec, ale normalnie ćwiczę. Mam nadzieję, że mi jelita nie wypadną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Radosuaf, powinieneś mieć w opisie w profilu jeszcze "wszechwiedzący i nieomylny". Masz klapki na oczach i widzisz tylko FBW i 6 ćwiczeń podstawowych. Ja wiem, że one są skuteczne, ale pewnie nie każdy ma możliwość i chęć wykonywania ciągle tego samego. Różnorodność treningów jest równie ważna, bo robienie tego samego do obrzydzenia doprowadzi jedynie do porzucenia treningów i powrót do nadwagi
Nieistotna, fajnie że wróciłaś

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-03-18 23:56:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
tak wrocilam i mam nadzieje, ze do lata mi sie uda wyrzezbic na szczuplaczka.
Dzis nie dam rady wstawic zdjec, nie zdaze ich zgrac. Jutro.
Do konca tygodnia w ramach rozruchu i eksperymentu pojade na minimalnych weglach, cel - w sobote czeka mnie megaimpreza i musze wejsc w jedyne,jakie mi zostaly, eleganckie spodnie. Cel malo ambitny, ale chyba nie zaszkodzi?

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to czekaj, dam ci diete na priv jaka masz zrobic by sie odwodnic, same male wegle to za malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oooo... Nieistotnasuper, że wszystko już dobrze
Czyli teraz akcja zmienia nazwę na "Plaża 2009" Będę śledzić i dopingować
Blog, ja??? Nieee, ja się nie nadaję. Za bardzo roztrzepana jestem Zaraz biorę się za technikę zarzutu: w lustrze kijem od miotły

obli nonono, cóż to za zdjątko w avatarze? Jakieś w większej skali gdzieś znajdę?


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2009-03-22 22:15:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
Oblijak najbardziej prosze o taka dietke. Brak mi 2cm do dopiecia. Masz nowe nogi?

Martno kto jak kto, ale Ty z Twoim zacieciem naukowym, prowadzilabys bloga b metodologicznie. Nie to co ja, co i rusz cos wyskakuje .
do zob jutro, jeszcze dostalam okres, super, juz czuje sie jak napuchniety, zirytowany babon.

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Martucca - coś wesołego dla ciebie w kwestii techniki zarzutu Szukałam sobie filmów i natrafiłam na to - sam Jezus naucza





Ja też kijem od miotły ćwiczę Ale jedno mnie zastanawia - dlaczego nieraz to ćwiczenie jest wykonywane z podskokiem, a nieraz bez? To jak to w końcu robić??? Może Obli rozwieje wątpliwości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
podskok w klasycznym opisie jest, tzn, nie chodzi o to by jak zaba skakac z ciezarem, ale jest on elementem wyjscia w gore na palce wraz ze szrugsem ramionami by nadac sztandze ped w gore. Wtedy gdy schodzisz w dol sztanga jeszcze leci w gore i mozesz ja zlapac na ramona.

Nogi ciagle te same , w profilu zdjecie wieksze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Radosuaf, powinieneś mieć w opisie w profilu jeszcze "wszechwiedzący i nieomylny". Masz klapki na oczach i widzisz tylko FBW i 6 ćwiczeń podstawowych.

Ostatnio dochodzę do wniosku, że są tylko 3 (przysiad, martwy ciąg, zarzut - którego się chyba jednak nigdy nie nauczę ). A że można je sobie odpowiednio przyozdobić dodatkami to już inna sprawa...
To jak z dietą redukcyjną - skuteczna jest mało urozmaicona.

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek brak efektów

Następny temat

Plan treningowy - czy dobry ?

WHEY premium