SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT-elexyzf

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
michalwezyk
Coś za często się ważysz ;p ja bym ześwirował...


Otóż to a my za młodzi na to jesteśmy przecież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
Doris.K
michalwezyk
Coś za często się ważysz ;p ja bym ześwirował...


Otóż to a my za młodzi na to jesteśmy przecież


Ja to co tydzień się ważę, tak jak pan Trener kazał

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
Dnatural-Pomiary kontrolne nie zaszkodzą xD

Cielu-dlatego najlepszym wyznacznikiem jest lustro,a nie cyferki na miarce lub wadze

Szmexy-Skąd ja to znam

Milkylayne-Nisko nisko :D Ale ewidentnie brakowało mi tych węgli troszkę,zmiany nie żałuję,warto było :D

Michal-I słuchaj się Pana trenera,a efekty przyjdą bardzo szybko :D

Dziś DNT
2758 kcal
329 WW
227 B
57 T

A tak prezentuję się mój sernik na zimno o smaku ciasteczkowym z galaretką truskawkowo-malinową Na zdjęciu mały kawałek,ogólnie zrobiłem 1kg sernika i 1l galaretki dałem ;)

Trochę kusi by coś podjeść,ale no jakoś dam radę,następny to będzie cheat meal,ale zrobię go jak organizm na prawdę będzie go potrzebował,a nie "bo tak" Trzeba zacisnąć zęby jeśli chcę się naprawdę nisko zejść z BFem na wakacje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
Dziś DT
Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 2x10 65kg 2x10 60kg
Wyciskanie hantli skos dodatni 3x12 20kg
Wyciskanie na hammerze 3x12 30kg
Brama z góry 2x15
Pompki na poręczach 3x8
Uginanie hantli stojąc 3x10 15kg
Prostowanie podchwytem na wyciągu 3x12 25kg
Uginanie hantli siedząc lekki skos 3x12 15kg
Kickbaks jednorącz 2x15 20kg
+ interwały

Trening bardzo dobry,pompa rozrywała Ogólnie ostatnio same dobre treningi mam,może trochę nastawienie zmieniłem i motywacja podskoczyła :D

A dzień dzisiaj dość słaby,wyfrunął mi telefon z plecaka,i do tego 100 zł :( Więc trochę w plecy jestem... Strasznie się wkurzyłem,miałem tam dosłownie wszystko ponad 100 zdjęć formy,dobrze,że Piotrek na szczęście zgrał na swój komputer Dziwnie,bo mnie dzisiaj kompletnie do jedzenia nie ciągnie xD Ciekawe jak jutro wyjdą pomiary,już się nie mogę doczekać by sprawdzić czy waga leci w dół,obym się miło zaskoczył :D

Dieta
330 WW
210 B
58 T

Teraz trzeba będzie jakąś stronkę z kaloriami ogarnąć,bo już myfitnesspala nie mam


Zmieniony przez - elexyzf w dniu 2015-06-13 19:06:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
Dziś DNT

Pomiary:
Waga 80,3kg
pas 78,5cm
talia 78cm
udo lewe 61cm/prawe 61cm
biceps lewy 37cm prawy 36cm
biodra 86cm
klatka 100cm

Z pomiarów nie muszę chyba mówić jak bardzo jestem zadowolony :D Waga na pewno nie przekłamała,6 razy na nią stawałem by się upewnić,różnica w wyglądzie jest również :D Nic tylko się cieszyć,za tydzień jeśli waga będzie poniżej 80kg,wlatuję CHEATMEAL!

Dieta
2,620kcal
330WW
59T
211 B
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Fajne ciacho :) lecisz waga nie taka niska :) A pas tylko 78 :)






Zmieniony przez - MilkyLayne w dniu 2015-06-14 12:18:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
MilkyLayne- Dziękuje :D Bardzo smaczne! :D


A tutaj zdjęcia dziś z wypadu nad wodę :D W sumie pogoda dziś idealna była :D Suchar jestem straszny już










Zmieniony przez - elexyzf w dniu 2015-06-14 15:44:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
łapska podobne mam :) niemalże identyczne :) Nogi też identyko i nawet Ci żyły tak się na kostce odznaczają jak mi:P może mi rodzice czegoś nie powiedzieli... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
MilkyLayne
łapska podobne mam :) niemalże identyczne :) Nogi też identyko i nawet Ci żyły tak się na kostce odznaczają jak mi:P może mi rodzice czegoś nie powiedzieli... :)


Kurde wiek ten sam :D Jeszcze powiedz,ze z sierpnia jesteś!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
kurde...z 1 lipca. Więc chyba jak wyszedłem to miesiac jeszcze w środku czekałeś:D



Zmieniony przez - MilkyLayne w dniu 2015-06-14 18:44:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil R - przygotowania do zawodów Mistrzostw Śląska oraz Polski

Następny temat

Łukasz Mizera - droga do mp 2016

WHEY premium