SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Dag - przebudowa sredniowiecza /s.23/94/

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 85133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Aż dałem pochwałę - sportowo się prezentujesz na tym foto bez dwóch zdań.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
nightingal
Aż dałem pochwałę - sportowo się prezentujesz na tym foto bez dwóch zdań.

Dzieki wielkie!!!! (ale cos ostatnio Cie ponioslo z tymi pochwalami )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Ciiiii ! bo Night przestanie rozdawać i będzie smutek
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Jakbyście jeszcze nie zauważyły to ja jestem zwolennikiem motywacji pozytywnej a nie straszenia. Ten typ tak ma. Ja rozdaję dużo pochwał - jest za co to daję.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Należy się! Rzeczywiście zdecydowanie sportowy look czekam az mi się tak fajnie odslonia łapki. Bardzo fajnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
nightingal
Jakbyście jeszcze nie zauważyły to ja jestem zwolennikiem motywacji pozytywnej a nie straszenia. Ten typ tak ma. Ja rozdaję dużo pochwał - jest za co to daję.

no zgadza sie, ze mozemy na Ciebie liczyc
a swoja droga to podziwiam Cie, ze dajesz rade w tym babincu; z naszymi "problemami" moze bywac roznie

maria1209
Należy się! Rzeczywiście zdecydowanie sportowy look czekam az mi się tak fajnie odslonia łapki. Bardzo fajnie!


dzieki!!!! dzialamy dalej!

a wracajac do zoladkow kaczych - dzis zakupilam ponownie w carrefourze i wrzucam fote takich zapakowanych - jak widac czyste, przygotowane, nic tylko obmyc i juz mozna robic - te kurczakowe z tymi wiorami i sciegnami, to sie nie umywaja; a i cena jaka ladna

na te chwile sie obgotowuja i plan jest wg Pauli czyli cos a la chinskie wg tego co lubie czyli podsmazone z czosnkiem, bambusem i grzybami mun, a do tego ciut oleju sezamowego i sosu sojowego



edit:
zapomnialam wrzucic dzisiejsze zarelko - troche mi sie bialko przekroczylo

Warzywa: ogorek konserwowy
Napoje: woda, kawa, zielona/pokrzywa/czystek
Suple: tranvit, Mg, Zn, witD, forskolin
Grzechy: 4 migdaly niewliczone
Samopoczucie: wydeta jak nigdy (trzymaja mnie takie wahania dziwnej ciezkosci wokolopepkowej od ok 2 tygodni) - najlzej sie czuje po treningu





Zmieniony przez - strumyk w dniu 2016-06-09 22:55:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Oo to czekam na recenzje. Takich rarytasow tu nie dostane a szkoda bo wyglądaja zacnie! I wlasnie tak 'mięsnie''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
DNT

Warzywa: ogorek konserwowy i surowy
Napoje: woda, kawa
Suple: tranvit, Mg, Zn, witD, forskolin
Grzechy: pepsi light; 2 czarne porzeczki w czekoladzie (w sensie 2 kulki ); robiac zrzut zorientowalam sie, ze zapomnialam, (bo sie spieszylam) zjesc zaplanowane kiwi w 3 posilku, stad fekt z minusem
Samopoczucie: z rana super plasko i lekko, az sie chcialo zyc; od 18 znow lekko ciezkawo/wydeto (musze znalezc winnego, bo mnie to denerwuje - aczkolwiek kupilam plesznika i zalalam z siemieniem, do tego kupilam mietowy len w tabletkach)

Wrzucam fotkie "chinskich" zoladkow z kaczki - u mnie zadne zarcie nie wyglada zachecajaco - jem, zeby przezyc i nie jestem wybredna
Szkoda mi wylewac rosol po gotowaniu miesiwa i chyba pojdzie na pieczarkowa.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Lee fajnie wyglada! jadlabym jeszcze bym spaghetti gryczane dodala do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja zawsze wykorzystuje bulion. Jak nie mam w planach zupy to zamrażam w woreczku i jest baza do sosu :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie błędy najczęściej popełniają kobiety na siłowni?

Następny temat

trener personalny, poleć, doradź! LUBLIN bądź online

WHEY premium