SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
zrób z 2 tyg przerwy, podstaw maksa 95kg. A zamiast wycisku wąsko możesz zrobić dociskanie wąskim chwytem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8449
Czy podczas robienia aktywnego i trzymania mostkować czy też nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Tak. Pozycja taka jak przy normalnym wyciskaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2494
Udało mi się raz wykonać ten plan (z nieco zmniejszonymi procentami). Dwa razy musiałem go przerwać - mam taką pracę, że czasem muszę wyjechać, a dostęp do siłowni nie zawsze jest możliwy. Teraz chciałbym do niego podejść a zarazem spróbować po raz pierwszy kreatyny. I tu pytanie: czy gdybym w trakcie cyklu musiał wyjechać a nie miałbym dostępu do siłowni to:
A) brać nadal kreatynę a "ratować" cykl jakimiś pompkami, brzuszkami np. w hotelu,
B) zarzucić branie kreatyny - bo jeżeli nie wyciskasz to i nie zażywasz...
???

P.S. Zazwyczaj jadę na jakimś długofalowym (5x5, 3x3 itp.) ale czasem zarzucę właśnie ten plan 10-cio tygodniowy, bo raz, że jest dobry, dwa, że dobrze 'wypracowuje' podejście pod maxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Jak bym przerywał trening to cykl kreatynowy też bym skończył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2494
Też tak myślałem, ale wolałem się upewnić
Dzięki za szybką odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
o co chodzi jak jest niekiedy 80 5,5 85 3,3 mniej wiecej o co chodzi z tym 5,5 3,3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
to 5 i 3 to masz ilość powtórzeń

80 5,5 czyli masz np 2serie po 5powtórzeń, a 80 i 85 to pewnie o % chodzi w stosunku do maxa...no chyba,ze masz konkretny ciężar podany,ale jeśli chodzi o rozpiskę na 1stronie to %

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7233
Jakie przerwy między seriami, a jakie między ćwiczeniami? Jak było to sory, ale nie chce mi się przeglądać całego tematu. Pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyle żeby mieć siłe zrobić serie, w pierwszych 3-5 minut w ostatnich najcięższych max 7
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

WHEY premium