SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Trening i zdrowe podejście do diety by ryba266 fotki str. 63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
No jest ciężko, ale jestem zdyscyplinowany i mam silną wolę. Także daję radę, liczą się efekty


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-05-30 20:33:49

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
To nie kwestia tylko zaparcia i dyscypliny ale wielu rzeczy powiązanych okołotreningowo i rzadko mogę sobie pozwolić na spadki formy psychofizycznej w trakcie dnia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Nie no źle mnie zrozumiałeś, nie miałem na myśli ze Ty nie jesteś zdyscyplinowany :'-( Nie wiem czym się zajmujesz i nie wiem jak wygląda Twój dzień. Ja mogę sobie na takie coś pozwolić.
Dzisiaj rano pomiędzy 8 a 9:45 miałem taki kryzys że masakra. Mój organizm starał się mocno oszczędzać energię i robił wszystko żeby jej nie tracić. Było ciężko, ale cóż nikt nie mówił że będzie lekko. Jest dobry powód żeby przy następnej masie się tak nie zalać

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
Na niskich węglach da się funkcjonować i nawet niektórzy to lubią ale trzeba się do tego fajnie przygotować. Ja nawet krótkookresowe ścięcie węgli powoduje u mnie spadek nie tyle formy ogólnej co takiej chwilowej. Szybko mam zamułę i tracę ochotę do działania.
Choć nie powiem czasem jak machnę trening na czczo to jest ogień ale to musi być szybko po wstaniu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80260
ja też zaraz po wstaniu najchetniej trenuje albo po śniadnaiu

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
Rano na czczo są dobre treningi choć u mnie czuć mimo konkretnej rozgrzewki, że ten układ nerwowy nie jest na takich obrotach jak po południu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80260
no jest faktem ze ja robie duzo rozgrzewkowych np w przysiadach zeby ukłąd nerwowy sie do cieżaru przyzwyczaił

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
U mnie przeciwnie rano mam zawsze najsłabsze treningi. Ale podobno ludzie dzielą się na takich co ćwiczą rano i po południu. Ja zawsze biję rekordy bo najcięższych dniach w pracy

DZISIEJSZY TRENING:


KOMENTARZ DO TRENINGU:
Pękła stówka w siadach i wiem że dam radę za tydzień dołożyć Gorąco dzisiaj było u mnie i trening był ciężki. Ledwo po schodach się wdrapałem do domu.
Po wczorajszej klacie mam konkretne zakwasy. I to bardzo ładnie, w miejscu gdzie moja klatka jest najmniejsza. Także trening wszedł dobrze.

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 

Po wczorajszym ładowaniu węglami dzisiaj nie było już tak ciężko jak w Poniedziałek. Dzisiaj po treningu smażyłem takie ciastka bananowo owsiankowe z cynamonem:

Może nie wyglądają ale były pyszne i chrupiące

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
To znaczy, że trening działa jak należy. W siadach będzie zapas jeszcze przez jakiś czas. A jak klatka boli to znaczy, że rośnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
DZISIEJSZY TRENING:


KOMENTARZ DO TRENINGU:
Trening na pełnej szybkości z delikatną progresją. Waga w dół ciężar w górę co tu więcej chcieć

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 

Dzisiaj dzień low carb. Właśnie wciągnąłem jajka na boczku ze sporą ilością oleju kokosowego Na obiad mam pierś z kurczaka z pieczarkami olejem kokosowym i sporo sera żółtego.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie dla poczatkujacego

Następny temat

Plan do oceny ++

WHEY premium