SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] RZEŹBA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 328705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 759
Można czymś zastąpić ten docisk do ziemi ? Zupełnie nie wiem jak się za to zabrać :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Docisk lezac na lawce poziomej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 759
I mam robić taki zakres ruchu, jak miałoby to miejsce w przypadku na ziemi, tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Zapewne cos kolo polowy pelnego zakresu ruchu. Koniecznie zadbaj o dobrego asekuratora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 759
I nie bardzo rozumiem jak ma wyglądać MDS szrugsów. To zanczy, mam się pochylić najpierw poziomo i robić szrugsy, później odchylić się do 45st, a na koniec stanąć prosto i robić dalej ? Bo nie spotkałem się nigdy z kątami nachylenia przy szrugsach, szukałem też przed chwilą w necie, i każdy macha tylko sztangą/hantlami z przodu bądź za tyłu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Potrzebujesz regulowanej lawki. Najpierw ustawiasz ja poziomo, potem na 45 stopni, ostatni czlon MDSu wykonujesz stojac.

Cwiczenia te mozna wykonac takze bez lawki, w takim wypadku uwazaj szczegolnie na koci grzbiet przy szrugsach rownoleglych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 759
Jak wykonywać szrugsy na ławce ? Zupełnie sobie tego nie wyobrażam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
coś w ten deseń



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 158
Witam, moze troche offtopic. Ale mam pytanie ma ktoś moze zapisany eksperyment 4"ostateczne poswiecenie" pumy666? Byłbym bardzo wdzieczny za niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1123
-klata, plecy
1. Wyciskanie sztangi skos góra RAMPA 5
2. Martwy ciąg RAMPA 5
3a. Wyciskanie hantli głową w górę 3-4s 8-10p
3b. Wiosłowanie sztangą nachwytem 3-4s 8-10p
4a. Rozpiętki z linkami dolnych wyciągów leżąc płasko 3s 12-15p
4b. Face pull 3s 12-15p
5. MDS: Szrugsy poziome / skośne 45st / stojąc 3s 8-10p
6a. Uginanie nadgarstków podchwytem 3s 12-15p [przedramiona]
6b. Uginanie nadgarstków nachwytem 3s 12-15p [przedramiona]

Jeden tydzień bym wykonywał wersje z poręczami i drążkiem a drugi ze skosem i MC, moge takie coś zastosować?

Klata sama się nie zrobi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myslicie o takim HST

Następny temat

mój trening na biceps

WHEY premium