SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co to jest BD

  • [...] Dzisiaj weszło 600g węgli. Wyszło dodatkowo 100g węgli w stosunku do normalnego dnia. Jutro plan jest podobny + obiad. Będę robił takie refeed’y co 2 tygodnie myślę. Prócz grudnia, bo refeed’em będą 3 dni świąt :-D Suplementacja: FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu [...]

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-11-30 20:55:26 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • [...] }:-( Trudne ćwiczenie, mam tendencję do unoszenia tyłka i zginania nóg. A DESKA ma być! Aeroby: wioślarz 10:00 min./2164m 131 Watt 24s/m 10:07:6/2178m 129 Watt 23s/m jest minimalna poprawa, różnica w odległości wynika z czas krótszego o kilka sekund. %-) bieg 10min./9km/h +kilka minut dla ochłonięcia: spacer %-) stretching POtreningu Nie [...]

    Odpowiedzi: 347 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-12-06 21:56:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Lewatywa-detoks dla naszego organizmu.

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    [...] quiz 2837. Autorzy uznali, że lewatywa nie tylko nie niesie za sobą żądnych korzyści, ale bywa wręcz niebezpieczna... Mnie najbardziej rozbrajają stwierdzenia mówiace iż jest to "metoda naturalna". Faktycznie, praktyka ta jest baaardzo powszechna w przyrodzie i koreposnduje z fizjologiczną rolą częsci przewodu pokarmowego przez którą [...]

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-08-19 10:44:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Michał Jekiel road to super heavyweight

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    Kolejna sprawa jest taka ze jak ktos juz wazy 120-130kg na dobrej jakosci to u niego ukewanie sie bie bedzid miali wiekszego sensu bo i tak dzuo wiecej miesni przez to nie dobuduje a obciazenie dla orgabiznu bd ogromne. Ale jesli ktos wazy te 80-100 kg szcegolnie wysokie osoby to jakosciowa masa moze nie byc ootymalna i poprostu nie zbudujemy tyle [...]

    Odpowiedzi: 14734 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-11-10 17:01:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] że nikt nie żałowal wyboru a moje wstawki , wypiski , relacje spełniły oczekiwania i były na dobrym poziomie .Mam nadzieję że cały dziennik się podobał i że każdy jest zadowolony , fajnie by było gdyby ktoś kiedyś przeczytał i powiedział - Kurcze – Podstarzały koleś – pracujący fizycznie po 10h dziennie z dwójką malych dzieci , bez [...]

    Odpowiedzi: 391 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-05-27 10:43:07 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

    Post
    Trening dla początkujących

    wiesz, na każdego dział co innego, moze jemu tak się dobrze cwiczy, Drugą sprawą jest też psychika, moze jest przekonany do tego i jest takie coś, że nawet jak robisz źle to i tak bd dobrze a co do brzucha no to lepiej iść do lekarza, zawsze będziesz pewniejszy, przepukliny nigdy nie miałem więc nie wiem jakie są objawy

    Odpowiedzi: 1885 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-12-18 20:49:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ćwiczenie, poprawia też świetnie barki Wycisk neutralem jednorącz - miazga, czuć całe barki, boczne, przednie i tylne też. Świetne ćwiczenie, polecam każdemu, tylko ważnym jest by tą sztangielkę opuszczać aż do samych barków, a żeby to zrobić to należy ściągać łopatkę ku dołowi. Cięzary: 5kg,7kg,18kg,24kg Unoszenie bokiem - 5kg,7kg,9kg. Cały [...]

    Odpowiedzi: 2955 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-09-05 09:22:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • magusie też jadłem haha :-) ale słuchajcie jak będę już jadł tyle co 9 letnia dziewczynka to niestety i z tego bd musiał rezygnować... i w ogóle z węgli, jedynie same warzywa, chude białko (ryba, kura) i trochę tłuszczu, pewnie koło 80-90g. Jest to niezbędne by ściąć wodę. Ale to mam jeszcze trochę czasu. Poki co 2900kcal więc się cieszę

    Odpowiedzi: 2955 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-09-05 15:29:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] że nikt nie żałowal wyboru a moje wstawki , wypiski , relacje spełniły oczekiwania i były na dobrym poziomie .Mam nadzieję że cały dziennik się podobał i że każdy jest zadowolony , fajnie by było gdyby ktoś kiedyś przeczytał i powiedział - Kurcze – Podstarzały koleś – pracujący fizycznie po 10h dziennie z dwójką malych dzieci , bez [...]

    Odpowiedzi: 391 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-05-27 10:29:45 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • [...] się z powszechnie uznanym przekonaniem, że na masie możemy pozwolić sobie na bardziej luźne podejście do diety. Co do owoców i ciemnej czekolady, dla mnie dosyć dziwne jest, że niektórzy przy diecie redukcyjnej całkowicie rezygnują z tych produktów podczas, gdy niemal w każdym posiłku uwzględniają ryż lub inne produkty zbożowe. Zmieniony [...]

    Odpowiedzi: 117 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-07 22:20:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cvfdbkz / Moge Wszystko

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] 20x20/18x20 7b. Uginanie nadgarstków podchwytem (wyciag)2x30-15 20x6/20x6 +Aero 25min Fajny trening, dwa pierwsze cwiczenia zrobione w 15min, w tym yebanym Wyciskaniu nie jestem w stanie wiecej kg dołozyc a ciezar jest wrecz smieszny!}:-((( potem solo dwie ciezkie serie wznosów a kolejne trzy w SS ze Szrugsami. Super pąpka była juz w zasadzie [...]

    Odpowiedzi: 1763 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-04-14 17:02:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ww nie mam mocy %-) Sory że tak troche "nie przejrzyście" napisane. Przy High Carbie zazwyczaj tłuszcz się trzyma w okolicach 0,8-1,2 - nie więcej. Za to węgli rzeczywiście jest dużo i jak dla mnie - za dużo, zawsze czułem się ociężały. Przy High facie zrób wyjście od 2,5g węgla - to taka sensowna ilość, nie ucinaj węgla od razu, spokojnie. W [...]

    Odpowiedzi: 2955 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-29 07:54:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tez mam podobne zdanie, wiecej sesji w tygodniu nic nie da jak problem jest w wykonaniu. Ale z drugiej strony nie ma co w ciemno zwalac wine na biomechanike i wady postawy, pojdziesz na wizyte to sie dowiesz a ze jezdzisz po calej PL to nie powinno byc problemow z dobrym fizjo, potem tylko 1h mobilizacji przed treningiem i bd dobrze :D

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-05-15 11:25:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] na nie mały deficycie kalorycznym/ w późniejszym etapie redukcji. To wszystko trzeba sprawdzić na sobie i wyciągnąć wnioski czy daje nam to pożądane efekty. Taki cheat też jest dobry ze względu na psychikę, zawsze to jakaś odskocznia. jeszcze nadejdą czasy kiedy i z tonę bd mógł nałożyć na suwnicy :-D )jeśli w ogóle bd tyle ciężaru na siłce [...]

    Odpowiedzi: 2143 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-04-03 01:51:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ci sie twarz robi szczurowata po 2-3tyg. wycinki, glod to ty moze i czujesz ale narazie przy tych 4000kcal to nic w porownaniu z tym co bd czuł przy dwa razy mniejszej ilosci, na wycince zawsze najwieksza role odgrywa psychika ale jak ty juz na samym poczatku piszesz jak jest ciezko to... %) Poza tym czemu tak szybko te kcal scinasz? Po 300 ew?

    Odpowiedzi: 2955 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-08-17 10:09:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] -suple: tran islandzki, enzymy trawienne, probiotyk. *Troszkę skracam info na początku, jeśli chodzi o warzywa jem do każdego posiłku, lubię, czasami mi się wydaje że jest ich za dużo, dlatego będę je trochę ograniczać i sprawdzać, czy problemy trawienne ustaną. Ale już zauważyłam taką zależność, że im ich więcej tym gorzej przebiega [...]

    Odpowiedzi: 347 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-11-30 15:07:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] {Komentarz: Dlatego ostatnia x4 bo widziałem, że całą serię źle robię, nawiasem mówiąc 70 też niezbyt. Staram się teraz mniej pochylać, bo pochylałem się sporo, no i jak jest więcej na sztandze to wracam do pochylania się niestety, także bez sensu tak robić, bo nic ta nauka nie da. Dlatego za tydzień robię rampę do 70 i się skupiam mocno na [...]

    Odpowiedzi: 1885 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-03-22 20:10:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] na którym trafił się mały cheat ale bez tragedii Wstałem również późno i... nie pamiętam już kiedy słońce tak grzało. Zamiast aero wpadłem do kumpla popływać w basenie. Nie jest to to samo co godzina planowanego aero, ale ta skończyć by sie udarem mogła Jeżeli dalej będzie tak grzać, bd zmuszony do nieco wcześniejszego wstawania. W domu pustki [...]

    Odpowiedzi: 520 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-07-17 22:34:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • z racji iz na wysokie standardy mnie nie stac a wole jechac na 10 dni do gorszego niz na tydzien do wypasionego, a hotel jest mi glownie potrzebny po to zeby przekimac i cos zjesc, jade do Hotelu 3*, Hedef Kleopatra Golden Sun Również wychodzę z tego samego założenia. Wolę pobyć dłużej a w mniejszym standardzie. Ja byłem w hotelu 4*, choć inni [...]

    Odpowiedzi: 520 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-09-01 15:35:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szmexy - Naturalne Realia

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] %-) jej wgl nie czuć, a omlet robi sie większy i miększy :-D No dokładnie jak napisałaś :D jeżeli BCAA to 50%, to leci 20g (bo np. drugie 50% to glutamina), jeżeli BCAA jest 100%, to leci 10g :D ale do wyczerpania puchy, jak się skończy to nie dokupię jakiś czas :D No dokładnie, nie czuć jej a jest większy i mięciutki ^^ łyżeczką można jeść [...]

    Odpowiedzi: 2161 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-03-15 15:58:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)