Nie bd z Tobą już dyskutował bo nie warto. Oczywiście, wniosę prośbę o bana dla Ciebie, bo Twoja wypowiedź jest co najmniej obraźliwa, a jak wiesz to publiczne forum i nie życzę sobię tego typu komentarzy pod moim adresem
Jakiś morał z tego ? ( Nie bierz gainera ? ) będe go brać całe wakacje tylko zmniejsze dawke po 4 opakowaniach na 100g dziennie :) Poza tym to nie są koksy żeby mieć nie wiadomo jakie spadki ... ogólnie Gainer jest w porządku zobaczymy co bd dalej dam znać :)
po serku i rybce bd miał siłe dzwigać ciężkie zakrętarki agredaty prądo twórcze.dzwigać podkłady, i wszelkie żelastwo ?. w tej robocie żeby najgłupszą srubke przykręcić to trzeba siły. a po parówkach coli piwie i pączkach masz siłę? to w Twoim interesie nie moim jest to czy będziesz się odpowiednio odżywiał a co za tym miał siły do pracy.
jesli chodzi o uzupełnianie diety w gainer to na pewno wystarcza Ci lat A co do kreatyny w tym wieku to sam osobiście zacząłem w wieku 16lat i jest oki a Ty już masz prawie 17 więc mysle że nie ma przeszkód choć jeśli masz watpliwości to tak jak mówiłem dobra dieta i odżywki nie bd Ci jeszcze potrzebne
wskazana ale zobacz ile ludzi jest tu na tym forum ładnie ogarniętych a nie trzymających się kluczowo diety. Jedzą "na oko". Rób tak śmiało i z głową. Nie dziw się jak cię bd podlewać ale to już skutek nie dobranej diety. Ale co w tym kłopotu? 3 miechy przed walackjami robisz dobrą redukcje (trzymając się już dobrze diety) i widać piękne postępty. [...]
Słyszałem, że a6w jest bardzo dobre, dlatego chcialem zacząć ją robić. Co do supli, to dzieki za odp, napewno nie bd brał kreatyny, ani innych rzeczy w najbliższym czasie :).
Nie przesadzajcie aż tak chłopaki :D Jak będziesz ćwiczył z głową to nic ci nie bd :) Ja 22 grudnia mam 15 urodziny :) I jakoś ćwiczę planem FBW- HST 15,10,5 Ale nie jestem takim amatorem jak większość :) Troche doświadczenia już posiadam Stary kiedyś ćwiczył 4 lata i przyszedł raz do mnie na siłke zobaczeć czy wszystko dobrze wykonuje i mówił [...]
bez sensu jest to co napisałeś ja bym zostawił np jabłko na jeden cykl a mono na drugi ponieważ nie zauważysz różnicy na końcu cyklu czy byś brał mono + jabłko czy solo jakąś formę kreatyny bd takie same efekty Ja to widzę tak; DT 5g mono/jabłka z rana i 5g po treningu DNT 5g monojabłko z rana saw przed treningiem 5-15g w dt porcję 5g kreatyny po [...]
Pizza, albo jakiś inny "śmieć" jest wskazany raz na tydzień Na Twoim miejscu pokombinował bym z dietą rotacyjna, wiesz o co kaman? Brzuch rób tak jak kolega Adzik powiedział to bd git
po co chcesz kupowac jakies odzywki skoro masz dopiero 15lat. w tym wieku wystarczy ze bd duzo jadl. wiem ze sie napaliles na te kupowanie bo nie raz tak samo mialem ale na prawde to wszystko jest niepotrzebne. duzo zarcia i to wystarczy
Odrazu szczerze mówię. Diety nie mam. (nie będę póki co się w to bawić) Ale staram sie dobrze i kaloorycznie jest (moja sprawa) z głowniejszych; biceps; + 1cm Waga: nie ważyłem sie narazie ;/ Siła narazie, zauważyłem + 5 kg Ale ostatecznie bd podchodził za 2 tyg około do wysisku. W tym tyg koncze puchę.
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Nie wiem jaki ma zwiazek kreatyna z kcal w diecie, ale na Twoim miejscu zadnych supli bym nie kupowal, bo jest to pasza, owiele lepsze zrodla odzywcze masz w jedzeniu, orzechy 100-120g dodasz I bd te 600-700g ktore potrzebujesz... I zalezy co Ci brakuje w diecie bo nie mam pojecia czy potrzebujesz zrodlo tluszczu/wegli czy tez cos z bialkiem.
[...] obciążenie w zależności za jakie bo mam 100kg z firmy Hop-Sport tzw. "kierownice" te po 4,5zł za 1kg są jak nowe. A reszta to standardowe żeliwne większość również jest praktycznie nowa po 4zł za 1kg też firmówki z Marbo, Yorka, Spokeya i Rocky Sport. Gryfy w zależności jakie byś chciał para gryfów na hantle 15zł, łamany 140cm 30zł, [...]
witam wszystkich który skutecznie bądż raczej nie walczą z trądzikiem. po pierwsze chciałem powiedzieć że nie miałem nigdy bd silnych problemów ze skórą ale jestem osobą która wszędzie doszukiwuje się przyczyny więc szukałem szukałem i jeszcze raz szukałem. najpierw podszedłem do przyczyny psychicznej , zgodnie z ks. autorki L.hay - Love Yourself, [...]
dieta to podstawa , ale co do MMA sam trenuje i wiem ze ciezko jest polaczyc silke z MMA w sesie zeby przybyc na masie , ulóż sb diete uzupelnij ja jakims gainerem albo bulkiem i bd dobrze :) Zmieniony przez - Chabas w dniu 2013-02-03 22:57:17
j/w ale 5dni przerwy to nie jest az tak duzo zeby nie wiadomo co sie stlao. Z twoja "forma" nic sie nie stanie w ciagu 5dni, zrob poprostu przez ostatni czas przed yjazdem ostrzejszy trening a te 5 dni bd na regeneracje.
Mlody-89 a wytlumacz mi roznice pomiedzy TCM a jabłczanem bo chyba nie rozumiem? ;d Co do autora to jak Faftaq pojedyńcza forma, jest pojedyńcza formą, a opcji juz tyle Ci podali ze sam nie bd pisał kolejnych.
nie wyliczylem jeszcze diety ale staram sie jesc codziennie jajka,mleko,chleb,piersi,ryz,ser bialy,ser wiejski ..jak nie bd przybieral to zwieksze ilosci .. ;] i wole na silownie chodzic ps.tam jest atlas..bo w domu mnie jakos nie motywuje bo w domu mi pompki czy brzuszki nie dadza tyle co na silce..