SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co polecacie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 460
Ostatnia stycznosc z kreatyna 1,5 roku temu. Brałem CM3 i nie wiem co teraz wziąść:/ co polecacie? TCM Olipm czy Cell Pump? czy znowu CM3?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no j/w
jednak na początku bym walnął z 15-20g nitro
w DNT nie ma sensu, jeśłi już się uprzeć to lepiej 2 porcje mono
tzn taniej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 460
sorry *Olimp :P a co do przerwy to ogolnie 1,5 roku bez odżywek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18838
mono (Olimp, Uniwersal, Vitalmax) bedzie ok.

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8025
jak sama kreatyna to mono jak u góry jak chcesz jakiego stacka to napewno cell pump

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 460
mono odpada , nie chcem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
cp będzie ok chyba, poczytaj opinie o stackach. Zresztą takich tematów jak Twój jest dużo na forum po przeglądaj parę stron poczytaj opinie. Wejdź w dział testów i zobacz na kogo jak działał itp. czyli czytać czytać czytać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 460
no ale niech ktos powie czy po takiej przerwie lepiej wziasc jablczan czy cos mocniejszego? typu sam ester lub ze stackow np. xpand? do tego mozliwe ze dorzuce WPC ostrowi i moze BCAA z vitalmaxa
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
ester nie jest mocniejszy od jablczanu, podobnie jak jablczan nie jest mocniejszy od mono

wyszukiwarka nie gryzie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
masz kasę baw się w stacki nie masz kasy bierz Jabłczan albo TCM i tyle w temacie. Stack bym proponował Nitro II plus jabłczan CM3 treca, albo CP i jakieś mono albo jabłczan.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46147
Carmelo zapodaj sobie cos z lightoiwych stacków :

Nitrobolon 2

Cell Pump

Crevolution

lub z pojedynczych form :

creatin magna power

orotan kreatyny

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3295
Mlody-89 a wytlumacz mi roznice pomiedzy TCM a jabłczanem bo chyba nie rozumiem? ;d
Co do autora to jak Faftaq pojedyńcza forma, jest pojedyńcza formą, a opcji juz tyle Ci podali ze sam nie bd pisał kolejnych.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SHOCK + STORM = HELP

Następny temat

Dawkowanie - Tight Xtreme w ostatniej fazie wycinki

electro
Polecane artykuły