SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co moge dorzucić do mojego cyklu? co polecacie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1820 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37250
Witam

Co moge dorzucić do mojego cyklu na mase oprócz kreatyny, argininy, carbo - wszystko z olimp'u. Wiek 23, trenuje 5 lat, dieta ułożona. Cel to przedewszystkim zwiększenie wymiarów i czysta masa mięśniowa. Do wydania mam jeszcze 100zł. Odżywki białkowe i gainery odpadają. Co polecacie?

Najlepszą obroną jest...Atak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
jaką masz kreatynę i który to będzie cykl, jeśli dieta jest to nie szukaj na siłę odżywek, ewentualnie możesz dorzucić mzb przed snem, super omega 3 do posiłków (jeśli jesz mało ryb) i to wystarczy

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Nic, lepiej zostawić to na następny cykl, ewentualnie można zostawić argininę na czas po cyklu i dokupić jakiś stack przedtrenignowy.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4998
nie wiem po co carbo skoro dieta jest dobra... arginina tez zbyteczna jezeli masz kreatyne.... polecam jakies bcaa dla lepszej regeneracji
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Arginina zbędna jeśli ma kreatynę? Bzdura. Te dwie rzeczy działają zupełnie inaczej.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1820 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37250
Carbo po treningach oraz do kreatyny. Trenuje aż 6 razy w tygodniu. Kreatyne mam z firmy olimp. To bedzie mój chyba 5 cykl kreatynowy. Najlepiej działa na mnie mono. Bcaa jakies firmy polecacie?

Najlepszą obroną jest...Atak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
bcaa może być z treca, ultimate'a (proch), activlab (proch), olimp, te opcje są całkiem niezłe, poza tym nic więcej bym nie dokupował

żeby rosnąć to trza umić;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand 925g + vitalmax mono 900g + muscular protein 2000g

Następny temat

Clout, No Xplode

WHEY premium