SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

OLIMP Creatine Monohydrate Mega Caps 1250g.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1281
Witam, otóż chodze na siłownie, oraz mam zamiar rozpocząć 6 weidera. Mam następujące pytanie, ponieważ nigdy nie brałem kreatyny (i nie wiem czy sie opłaca). Chcialbym wiedzieć, czy mialbym jakieś lepsze rezultaty biorąc ją. Dodam, że mam 16 lat, 170cm i waże 63 kg. Dziekuje i czekam na odp, oraz jakieś drobne porady ;). Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
ankieta działu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1281
Płeć : Męzczyzna.

Wiek : 16 lat.

Waga : 64kg.

Wzrost : 170cm.

Cel treningowy : Przyrost masy mięśniowej.

Staż treningowy na siłowni : około 3 miesięcy.

Uprawiane inne sporty : aktualnie nie.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Atlas ; d.

Dieta : I tu mam problem, ponieważ musze ją ułożyć

Przeciwskazania medyczne : Brak.

Zażywane suplementy : Brak.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
chcesz rozpocząc a6w... w jakim celu?

nie lepiej ulożyć jakis porzadny trening?

a na suple za wcześnie - i wiekowo i stażem w tym sporcie

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-09-29 21:09:55
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1281
Słyszałem, że a6w jest bardzo dobre, dlatego chcialem zacząć ją robić. Co do supli, to dzieki za odp, napewno nie bd brał kreatyny, ani innych rzeczy w najbliższym czasie :).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10164
a6w.. chcesz wyrzeźbić miesnie.. czy spalic tłuszcz.. bo a6w nie spalisz tłuszczu..
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
Leon_pro - rzezbienie mięsni zazwyczaj polega na pozbywaniu sie przykrywajacego je tłuszczu...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1281
Fakt, faktem, ze masz troche tłuszczyku ; d. A branie L Karnityny, pomogłoby mi w spaleniu go ?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 8768 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84424
Nie, samo branie tego Ci nic nie da.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
lkarnityna to nie najlepszy srodek w pomocy przy redukowaniu

jesli myslisz o rzezbieniu musisz liczyc sie z dieta na ujemnych kcal
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
a6w ani nie rzeźbi, ani nie wzmacnia w jaims znaczącym stopniu m. brzucha- metoda ta jest daleka od doskonałości.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No beta

Następny temat

Carni Tech l-karnityna w płynie

electro
Polecane artykuły