Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] powiedz mi w czym lezy blad w barki a pozniej nogi ?? jak najbardziej mozna tak robic i co wiecej chyba wiekszosc osob tak robi, nie ma powiedziane ze w tym laczeniu to jest jakis kolosalny blad. Co do ogolnych cwiczen to wywalil bym wyciskanie zza glowy i dal wyciskanie sztangielek lub arnoldki, na plecy dodaj Martwy Ciag- duzo os boi sie [...]
[...] sie nagrać za tydzień :-D A biceps też atakowałam ok 4-8kg :-) haha zobaczymy co bd po tej przerwie %-) SEVENLOAD - dziękuje!! :-) No w końcu pompa byla! %-) Haha, to jest pomidor :-D CIELU - w końcu! %-) POPURI - dziękuje! :-)) w końcu on namówił mnie do ciężarów :-) kiedyś jak mi jakiekolwiek ćwiczenie z hantlami proponował to ja nieeeee [...]
jak nie masz zielonego pojęcia to sobie po czytaj, po siedź troche w tematach obczaj co nie co i w tedy bd wiedział sam co wziąć a nie..mono to jest mikrorozdrobniona kreatyna. lepiej się wchłania i na początek akurat, jeżeli chodzi o cykl kreatynowy
"Co do Waluś vs Wiśnia to ok, niech stawiają na młodych a Wiśnia jeśli chce się przekwalifikować to warto mu dać szansę. Ale miejsce takiej walki jest w jakimś nieemitowanym w tv undercardzie, a nie żeby była to walka za pomocą której promuje się jubileuszową galę. Nic nie mam do tych chłopaków ale jest to za słaby poziom żeby było w mc [...]
jezeli to mc jest na prostych nogach to jezeli dorzuci zurawia badz ugiananie w lezeniu to nie bd zle przy przysiadach tylnych prostowniki mocno pracuja, przy mc na prostych nogach tez (nie tak jak przy klasycznym, ale tez pracuja) i wtedy bd mial nogi razem z prostownikami i nie bd musial mc robic z plecami sam czesto robie mc z nogami, co daje [...]
Spadki po koksie ? jezeli koksujesz jak ***** pozniej przestajesz cwiczyc idziesz do baru i tylko walisz w gardziel to tak jest nie da sie tego uniknąć. Co do ludzi co brali znam takich co próbowali i powiedzieli ze to nie dla nich i maja dosc wszystkiego trzeba w zyciu spróbowac i kazdy sie ze mna zgodzi ? czlowiek uczy sie na własnych błedach [...]
[...] ciezko bylo wiec nie probowalem nawet 5 pozatym zauwazylem cos takiego ze jak mc robie co tydzien to mam mocne back pumpsy czy jak to sie nazywa a jak robie co poltora to jest lajtowo wiec chyba tak bd robil :P reszta cwiczen wyjatkowo byla moc i fajne czucie wiec dobrze sie cwiczylo oprocz tego to myslalem juz ze sie przetrenowywuje bo [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
No to zobaczcie moją rozmówke jaką przed chwilą odbyłem %-) Ra - ja Albert: - znajomy Albert (Hell) od kiedy jestes takim znawcą fachu dja ? tak z ciekawości-bez spiny Ra ja? a kiedy tak powiedziałem? kiedy cokolwiek tak stwierdziłem? Albert (Hell) chciałbym zobaczyć jak podnosisz 5 kg na klate na siłowni Czy widzisz tutaj gdzieś [...]
[...] tamta probna poszla mi makabrycznie, ta wydawala sie ciut latwiejsza, ale wlasnie wszyscy mowia, ze na odwrot. to ja juz nie wiem, co o tym myslec %-) Oveja , spoko, malo jest tematow, ktore uznaje za tabu %-) nie, nie mam celluitu, przynajmniej tak mi sie wydaje.. @-| _________________________________________________ KONKURS - dzień 53. [...]
Bartek, o czym ty teraz pierniczysz? albo ogarniesz sie i mi na***iesz albo bd tzw"leszczem" co to ma być? Jak ktoś nie pobije innego to jest automatycznie "leszczem"? Co to za filozofia rodem z przedszkola? Zmieniony przez - Ncro w dniu 2009-05-26 16:20:05
[...] szkoły średniej powoli teraz się zbieram do matury jw. michal1411 jakiś konus , ale oczywiście z plecami ( dres , jakieś 190cm wzrostu , blizny na mordzie itp ) jak on jest konusem to kim ja jestem? Mam tylko 184cm... michal1411 miałeś sporo farta ze trafiłes akurat na leszcza który przestraszył się tego o czym mówił. bartekSW w 99% na [...]
[...] biorę tabletki antykoncepcyjne, może m.in. one są powodem mojej wagi, może zatrzymują mi wodę - nie wiem? Mam strasznie dużo tłuszczu, szczególnie na brzuchu i udach. To jest moja zmora! Zresztą zobaczcie sami!! Wiek : 26 Waga : 62-63 Wzrost : 164 Obwód w biuście : 88 Obwód pod biustem : 77 Obwód talii w najwęższym miejscu : 72 Obwód na [...]
[...] roweru w całości. Zakup porządną ramę i potem tylko składaj części ;-) Po pierwsze będziesz miał wszystko na najwyższym poziomie, to i cena będzie podobna. Artur ja dale jeżdzę na kostkach i akurat to mi najmniej przeszkadza, rower spełnia swoje zadanie, a co ma być ulepszone to jest %-) Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2012-05-15 09:54:08
[...] vs. Iliarde Santos Rani Yahya vs. Josh Clopton Viscardi Andrade vs. Bristol Marunde Ednaldo Oliveira vs. Francimar Barroso nie najlepsza ta rozpiska, ale nie jest zła. Oliveira jest słaby i po kontuzjach wraca, ale kto to jest Barroso!? %-) szkoda, że nie Robert Drysdale to by pobił rekord w szybkości poddania w historii LHW, [...]
[...] że to praktycznie z dwóch lat temu i sporo się zmieniło. Nie mogę sobie od tak poprosić o skierowanie na wit D czy nowe tsh. Doktorka i tak mi nie da jak to Ona mówi ( to ja jestem lekarzem i decyduje o badaniach) a ja nie bd robić na rękę badań po prostu nie stać mnie na to) . Po aktualnych badaniach powiedziała że to jest hashimoto. Nie znam [...]
[...] do podłogi? Czy za mocno? Sztangę przyciągać mam do klatki, ale na wysokości sutków, poniżej czy do szyi może bardziej? Unoszenie wylewające bokiem ze sztangielkami To jest wymach hantli siedząc? 1.) Co sądzisz o wyc. ściskającym na płaskiej? Czy raczej nie ma sensu? Wydaje mi się, że tym ćw. poprawiłem 'grubość' klatki nie wiem jak to [...]
[...] od tygodnia trening klatka+plecki kami cwicze na pale dalej, teraz bd robil 3-4cw na duze grupy i z 2 na male i tak przez 6-8 tygodni wkoncu kreatyna %-) a co do bfu to jest mexyk, jak swinia wygladam...bylo 6mm fałda a teraz jest 7 moze nawet 7 i 1/3 mm :-( a jeszcze apropo nog to przeciez cwicze je dzis np 30min aero Zmieniony przez - [...]
MMA jest wszechstronną dziedziną walki.Zawodnicy żeby być kompletni muszą "liznąć" przynajmniej po trochu wszystkich technik walki, jeśli chcą się liczyć w światowej czołówce.Nawet Ci, którzy MMA trenują tylko dla siebie zauważają wiele korzyści, bo nie oszukujmy się w dzisiejszym świecie ludzie zapomnieli co to honor.W ulicznym starciu nie ma [...]
[...] nie dysponuje takim chwytem niestety. Podchwyt wąsko lub na chwyt szeroko - jedynie. Zresztą ten zakres pow. jak dla mnie nie osiągalny. Przy dobrym dniu i idealnej technice jestem wstanie się podciągnąć 8 może 10 razy - nachytem szeroko. Przyciąganie do brzucha - obecnie posiadam tylko wyciąg górny z szerokim chwytem do klatki/karku lub [...]
[...] wiec luz, aknenormin to odpowiednik, baba dala mi od choya ulotek o nim, poczytalem mimo ze skutkami ubocznymi sie troche wystraszylem to powiedziala mi ze lek ten nie jest taki straszy i wcale nie mocniejszy niz antybiotyki, na pewno wystapi suchosc ust, mozliwie oczy lub nosa ale to wszystko bd mogl nawilazc wiec sie nie przejmuje, no i [...]