SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co to jest BD

  • Trenuję 2 lata i co na drugi cykl ?

    Post
    Odżywki i suplementy

    Nie... produkt jest ok głównie jako przed treningówka. Ale pomysl masz 16miesięcy przerwy od kreatyny więc teraz czy weźmiesz samo Mono czy np. Mono+NB to efekt bd praktycznie tak samo odczuwalny więc po co wydawać więcej kasy jak można kupić Mono za 50zł

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 2148 Data: 2010-09-16 15:29:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POMOCY W ODZYWKACH

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] http://www.sfd.pl/sklep/Iron_Horse_Iron_Pump-opis29189.html http://www.sfd.pl/sklep/Peak_Plutonium-opis2525.html http://www.sfd.pl/sklep/Hi-Tec_Nutrition_A.M.G+Tri-Creatine_Malate-opis29869.html po treningówki zbędne beta alanine dorzuć i gitara oczywiście dieta jest? Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2014-03-25 15:19:33

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 726 Data: 2014-03-25 15:18:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • podciaganie na drazku

    Post
    Trening dla początkujących

    wezme może kogoś namówie do testów :D heh bd mu co godzina dokładał po 10 kilo. Ale tak na poważnie ostatnio na discover żem oglądał program że jak sie wstanie rano to jest sie wyższym o kilka cm niż wieczorem. pozdro

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 3510 Data: 2008-08-06 14:28:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mutant i mono dobre na I cykl?

    Post
    Odżywki i suplementy

    Sądze, że progres7 pisał ironicznie Dla mnie to jest śmieszne, diety nie ma ale pytasz się czy to bd dobre do jej uzupełnienia. To co najmniej paradoks. Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2011-08-01 23:44:15

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1481 Data: 2011-08-01 23:43:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa , poprawna dieta..

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    nie da się? nie możesz mieć tak dużo na plusie kcal. Tłuszcze masz najprościej bo tutaj możesz obciąć tak 10g i bd okay. Węgle też obetnij a najbardziej białko bo to jest ponad 3g na kg masy ciała co daje niezłe zakwaszenie organizmu.

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1665 Data: 2012-02-05 20:06:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • worek ,dobry?

    Post
    Sztuki Walki

    to ten co podalem nie bd dobry ?? u mnie jest on za 130zl

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2470 Data: 2008-04-03 20:50:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do sprawdzenia!!

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    jestem bardzo aktywny dlatego tak duzo kalorii to do kolacji,sniadaniu w szkole dodam warzywa typu seler itp. a kwas omega 3 chyba w tranie jest z tego co czytalem .Nieraz bd zmienial piers z kurczaka na rybe np. salatka z tunczyka.

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1248 Data: 2013-04-24 06:49:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Opinie na temat tej kreatyny...

    Post
    Odżywki i suplementy

    Mój pierwszy cykl zaczynał się właśnie od tej krety (później były jeszcze 2), zawsze byłem bardzo zadowolony. Moge z czystym sumieniem polecić, ale co do tej tauryny to jest jej nie wiele więc więc nie bd za wielkiej różnicy na treningach od zwykłego mono... ale mimo wszystko jak dla mnie najlepsza kreta na rynku

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1074 Data: 2010-06-10 22:48:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe
    PRO

    [...] Vita-min jesli bd czul czegos brak;) Proteinki 80 hi teca po treningu i przed snem z twarogiem albo sama Omega3 Czasem takze bcaa xtra od 4-5 tygodnia dodam Cm3 2x4-5 od 6-7 tygodnia dodatkowo aakg To raczej wszystko jezeli bd chcieli moge dac znac co 1-2 tygodnie jesli nie to dam znac w 5 tyg w 8 i 10:) dozobaczyszka A i dietka jest:)

    Odpowiedzi: 748 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-09-14 20:34:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT MissInvincible

    Post
    Ladies SFD
    PRO

    [...] w życiu podciąganie nachwytem :-D kurczę, no nie ma tragedii. Jadąc rowerem z pracy na siłownię myślałam sobie, żeby może jednak robić neutralnie, bo za cienka w uszach jestem na nachwyt, nie podciągnę się ani razu i tylko sobie humor popsuję (nie ma to jak pozytywne nastawienie). A prawie 4 powtórzenia i to prawie we wszystkich seriach to [...]

    Odpowiedzi: 8932 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-03-09 10:48:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT MissInvincible

    Post
    Ladies SFD
    PRO

    [...] wlasna odpowiedzialnosc, wiec na pewno nie przyszloby mi do glowy obwiniac Ciebie czy kogokolwiek innego za wlasne bledy. Dobra jeszcze raz od poczatku jak to z tymi plecami jest : 1. poltora miesiaca temu bylam u fizjo : - od razu po sklonie tulowia widac bylo , ze miednica jest krzywa - lewa lopatka 2cm wyzej niz lewa - po skonczonej sesji [...]

    Odpowiedzi: 8932 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-03-28 13:27:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT MissInvincible

    Post
    Ladies SFD
    PRO

    Co do plecow to calkiem dobrze sie mialy pod koniec tygodnia, jednak mnie nieco rozbolaly po treningu B. I tak jest juz dobrze, nie mam juz tak, ze sie schylac nie moge itp. troche boli przy bardziej dynamicznych ruchach, po wiekszym wysilku itp. Co nei zmienia faktu że do końca dobrze ne jest. Uważaj na to. Zdrowie przede wszystkim. 20/03/17 [...]

    Odpowiedzi: 8932 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-03-23 10:44:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT MissInvincible

    Post
    Ladies SFD
    PRO

    [...] w życiu podciąganie nachwytem :-D kurczę, no nie ma tragedii. Jadąc rowerem z pracy na siłownię myślałam sobie, żeby może jednak robić neutralnie, bo za cienka w uszach jestem na nachwyt, nie podciągnę się ani razu i tylko sobie humor popsuję (nie ma to jak pozytywne nastawienie). A prawie 4 powtórzenia i to prawie we wszystkich seriach to [...]

    Odpowiedzi: 8932 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-03-09 10:19:48 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • DT MissInvincible

    Post
    Ladies SFD
    PRO

    [...] nim robi lub po prostu sie juz do niego przyzwyczailam, chyba ze ma byc drazek to bedzie drazek. 30tka slabo spinalam lopatki wiec zmniejszylam obciazenie 4. lower back nie jest moja mocna strona, bardzo ciezko szlo, pare razy taki zamaszysty wznos zrobilam, ze mialam wrazenie, ze cos mi chrupnelo w posladku |-) 5. super mi sie sciagalo Vka, [...]

    Odpowiedzi: 8932 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-04-30 09:35:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

    Post
    Zdrowie i Uroda
    PRO

    nie no koncowy bd mial jakos 180 tak jak brat czy tata a ile ty masz wzrostu? co do tego że dziewczyny nie patrzą na wzrost to się z tym zgadzam bo patrzą się choćby na wygląd zachowanie czy właśnie sylwetkę też a ci co twierdzą że trzeba mieć 190 cm sześciopak to totalne matoły co myślą że cały świat jest przeciwko im

    Odpowiedzi: 3032 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-05-02 15:09:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT MissInvincible

    Post
    Ladies SFD
    PRO

    [...] 16x20kg / 14x20kg / 17x15kg + orbi 20min 1. Ciezej te 60kg weszlo niz myslalam, ostatnie powtorzenie juz dosc plytkie ale reszta fajnie, stabilnie, calkiem gleboko. Jak jest za ciezko to przenosze ciezar glownie na czworki a tego chce uniknac, takze bedzie wiecej pracy nad glebokoscia, nie pochylaniem sie do przodu i czuciem posladow niz [...]

    Odpowiedzi: 8932 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-04-09 09:38:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe
    PRO

    a wiec tak zrobilem 4 tydzien i jest najbardziej pozytywnie zwiekszylem obc o 5 kg i juz nie jest tak lekko:) ale plan wykonuje i mam male wrazebnie ze pry opuszczaniu sztangi 115% troche dziwne ale jakbym mial to podniesc .... i na silowni glupki mowie szarpnij jak najmocniej to prawie jakbym sam mial to wyciskac i idzie dobrze ale oni nie moga [...]

    Odpowiedzi: 748 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-10-11 13:13:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT MissInvincible

    Post
    Ladies SFD
    PRO

    [...] , mnie tez takie tematy interesuja wiec spam wskazany :-) Co do plecow to calkiem dobrze sie mialy pod koniec tygodnia, jednak mnie nieco rozbolaly po treningu B. I tak jest juz dobrze, nie mam juz tak, ze sie schylac nie moge itp. troche boli przy bardziej dynamicznych ruchach, po wiekszym wysilku itp. 20/03/17 DT BTW 140/70/250 tydzień [...]

    Odpowiedzi: 8932 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-03-22 12:06:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • GINEKOMASTIA cz. 4

    Post
    Zdrowie i Uroda
    PRO

    [...] sobie trochę czasu u mnie po 3msc po zabiegu jak gdzieś mocniej zachaczylem o sutek myślałem ze zes*** się z bólu... Nic nie masowałem nic Nie smarowałem dziś jest dwa lata i jest wszystko ok A czy miałeś problem ze zrostami? Przejrzałem dokładnie forum i jednak duża część osób piszę po około roku, że zrosty dalej są i wypychają [...]

    Odpowiedzi: 8318 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-08-20 12:54:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • GINEKOMASTIA cz. 4

    Post
    Zdrowie i Uroda
    PRO

    [...] tutaj chyba zostaje tylko liposukcja? czy dr rylski podejmuje się takich zabiegów ? czy moze probowac redukowac nadal wage dodam ze zdjecia robilem na siedząco , na stojaco jest ciut lepiej :D ale co z tego /SFD/2019/4/24/0644eed1298b4910849ab96a809bbdcc.jpg /SFD/2019/4/24/8d0b464076cb4d68b250caa4d3d47465.jpg [...]

    Odpowiedzi: 8318 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-04-24 18:24:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)