SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co to jest BD

  • Braku przyrostów, plan na mocny przyrost.

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] szczegóły. (a co mi szkodzi i tak mnie to nikt nie zna) Efekty (co będzie widać po ankiecie jakieś super nie są, jak na mój wzrost, jednak patrząc na stan początkowy, nie jest źle): dla przykładu: przed 69 kg wagi na 189, teraz ponad 15 kg więcej w przeciągu (2-2,5 lat), czy siła gdzie wstyd o tym pisać, gdzie na klate nie było 30 kg. No to [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 3436 Data: 2012-03-23 17:43:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja Kasi - dziennik

    Temat
    Ladies SFD

    [...] : owoc, orzechy, soki owocowo-warzywne (prosto z sokowirówki) Ograniczenia żywieniowe : brak Stan zdrowia: Mam zespoł policystycznych jajników, dość uciążliwy, poza tym jest ok. A, i jeszcze problem z kolanami - po ćwiczeniach siłownych jeszcze w liceum. czy regularnie miesiączkujesz: Nie, od odstawienia tabletek co miało miejsce w [...]

    Odpowiedzi: 55 Ilość wyświetleń: 7635 Data: 2013-03-23 11:36:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Alternatywna dieta dladziewczyny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] to co mama zrobiła Cel: szybka redukcja Ograniczenia żywieniowe: brak Stan zdrowia: zdrowa Preferowane formy aktywności fizycznej: rowerek stacjonarny Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie Stosowane wcześniej diety: brak Zmieniony przez - luqe23 w dniu 2009-12-29 10:11:13

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1179 Data: 2009-12-29 10:10:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak skutecznie spalić FAT

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] usprawnić spalenie tłuszczu w takim systemie ćwiczeń? Zaznaczam, że z powodu dużej liczby zajęć nie mam możliwości uprawiania treningów aerobowych w dni nietreningowe. Czy jest sens dorzucić Tabatę dzień przed treningiem rąk? Zaznaczam również że lubię ćwiczyć z dużą intensywnością i nie tracić czasu na pogaduszki... Ad. planu - ćwiczę i [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 4304 Data: 2009-08-13 10:14:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta i program do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam pewnie jak każdy w tym dziale chce troche zrzućic tłuszczyku z brzucha nie jest go tam zbyt wiele ale chce sie go pozbyć. Nie mam za bardzo możliwości stosowania rygorystycznej diety z liczeniem sobie kalorii. Nie jem słodyczy w ogóle herbatę pije gorzką białe peiczywo zamieniłem na ciemne pełnoziarniste, nie pije alkoholu, obiady przewaznie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1171 Data: 2008-04-05 13:05:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] norma: 3 - 19 Dhea-so4: 840 norma: 170-600 Estradiol: 37 norma: 10-48 Lh: 1.38 norma 0.9 - 7 Fsh: 3.5 norma 1.4 - 12 Progesteron: 0.6 norma: 0.1-0.2 (ale coś tu z tą norma jest chyba nie tak w necie pisze ze limit do 1.3) Dht: 2400 limit do 900 Bylem u lekarza, który przepisla mi clomid. Ale mam poważne wątpliwości co do tego leku tym bardziej, [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 3054 Data: 2020-02-18 09:57:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • maly/duzy problem:)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] duza:) a do tej pory pilem tylko wode mineralna:) wieczorem waga pokazala 83,5- pomyslalem ze pewnie duzo zjadlem dlatego... w poniedzialek 83, we wtorek tak samo:) czym jest to spowodowane? czy naprawde przez tak krotki okres czasu moglo az tyle skoczyc? co robie zle? zrzucenie 1 kilograma zajmuje mi ponad tydzien natomiast 4kg skoczylo mi w [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1019 Data: 2010-02-23 17:27:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • anoreksio/dziennik/ walka ze słabościami

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] wziąć do roboty. „Plecy same się nie zrobią"(Popek) Chodzę do 3 klasy LO. Po zdanej maturze mam zamiar iść na studia oficerskie. Oprócz doskonałych wyników maturalnych ważna jest także sprawność fizyczna. W skład egzaminu sprawnościowego wchodzi: bieg na 1000m i 100m, podciąganie (powyżej 12 powtórzeń) oraz pływanie stylem dowolnym na 50 m. Swój [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1123 Data: 2009-09-02 15:14:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening partii raz na 4-5 dni

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] Full osprzęt Jestem już trochę znudzony splitami 4xweek(partia raz na tydzien)i szukam jakiegoś innego ciekawego treningu, gdzie partia jest trenowana co 4-5 dni z intensywnością jak przy splicie 1x week, gdyż nie potrzebuję aż 7 dni na zregenerowanie, stykną mi 2-4dni. FBW odpada, bo mi się nie podoba [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2899 Data: 2010-10-03 22:35:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening czy dobry taki?

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] tygodni? co wy na to przyniesie jakies efekty taki trening? ****DANE PODSTAWOWE*************************************** NICK: nie wiem kto to pytanie wymyslil? skoro nick jest podany w profilu PŁEĆ: M WIEK: 26 WZROST:179 NIEPRZERWANY STAŻ TRENINGOWY: okolo 4lat ****PARAMTERY OBWODÓW************************************* WAGA CIAŁA: 86 OBWÓD [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 916 Data: 2011-09-06 23:08:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna - błagam o pomoc.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] silownia 3x tydzien Odżywianie: jadlem co bylo pod reka Cel: szybka redukcja Ograniczenia żywieniowe: brak Stan zdrowia: zdrów Preferowane formy aktywności fizycznej: 3x tydzien silka max 2h trening Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: raczej nie Stosowane wcześniej diety: brak

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 906 Data: 2009-09-08 20:13:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co mam zrobobić żeby schudnąć...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich tak czytam i czytam posty na tym forum i wydaje mi się że jest to chyba najlepsze miejsce żeby zadać to pytanie; Co mam zrobić aby schudnąć a sprawa jest nie łatwa ponieważ pracuję jako przedstawiciel handlowy 33lata/180cm/98kg na codzień 70% swojej pracy spędzam za kółkiem samochodu, pozostały czas za komputerem a czas pracy mam [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2239 Data: 2008-04-11 11:36:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: ojj mam wymieniać ok. Animal Cuts free 42 sasz. 2 pudła Aminokwasy rozgałęzione HMB Cytonox Cytocel Thermo speed extreme Witaminex olimpu białko Carbo , Dominator(kreatyna) kreatyna CreaPure citruate Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak Stosowane wcześniej diety: Low carb nisko kaloryczna

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 808 Data: 2010-07-16 20:29:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta dla piłkarska

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam...mam na imie Paweł jestem z rocznika 1993, chcialbym poradizc sie specjalistow jak mialaby wygladac moja dieta chodzi mi to spalenie tkanki tlusczowej a takze poprwaenie proporcji i estetyki mojego ciala ... jestem piłkarzem , mam treningi 2 razy w tyg po 1 h , w kazdy wtorek robie wytrzymalosc tlenowa , co 2 dni robie szostke weidera , [...]

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 7458 Data: 2008-01-30 23:59:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening co 4-6dni

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] Full osprzęt Jestem już trochę znudzony splitami 4xweek(partia raz na tydzien)i szukam jakiegoś innego ciekawego treningu, gdzie partia jest trenowana co 4-5 dni z intensywnością jak przy splicie 1x week, gdyż nie potrzebuję aż 7 dni na zregenerowanie, stykną mi 2-4dni. FBW odpada, bo mi się nie podoba [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 625 Data: 2010-10-03 22:32:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Waga a proporcje ciała...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] człowieka tak abym mógł porównać... albo chociaż mały rusynek na paincie... Niedługo w moim domu ma pojawić się aparat - wtedy odrazu wyślę zdjęcie ale w tej chwili jest to nie możliwe dlatego proszę o taki obrazek / zdjęcie. Dziękuje z góry! Płeć: Mężczyzna Wiek: 15 Waga: 56 Wzrost: 165 Obwód klatki: bd Obwód ramienia: bd [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1496 Data: 2008-06-24 22:19:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena Diety,Poprawa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] zdrowia : zdrowy Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : aktualnie kreatyna, vitapak + , omega 3, mg+zn+b6 Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak Stosowane wcześniej diety : zbilansowana Śniadanie: Płatki kukurydziane 90g kcal:322,7 b:6,2 g w:69,4 g t:2,3 g Musli z rodzynkami i [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 1452 Data: 2020-03-05 14:04:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sluchajcie mam dietke, mozecie spojrzec?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] wzmacniajace, a druga godzina to sam uklad na stepie) sobota, niedziela tutaj jadlospis tyglada tak samo jak w w/w dniach, tyle, ze o 14.00 gotuje obiadek na parze i jest to albo ryba z brokulami albo filet z kurczaka z merchewka suplementy: na zmiane biore dwa spalacze olimp therm line (co dwa dni po 2 tabsy) oraz fat burner z trec'a (co [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 3058 Data: 2008-04-01 16:43:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ile pić w czasie redukcji?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] trening piłki(narazie lekki), rowerek 2-3 razy w tygodniu) do tego stretching i ćwiczenia na brzuch i skakanka codziennie. I pytanie co do "picia". Otóż wiem że woda jest bardzo ważna, ale czy nie ma jakiejś górnej granicy? Ja pije 3-4 półtora-litrowe butelki dziennie i pasuje mi to(piwa mi sie aż tak nie chce pić ;)) Do tego około [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1217 Data: 2008-06-11 13:36:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • moja dziewczynka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] mojej dziewczyny ktora ostatnio zaczela mi marudzic ze jej sylwetka ma wiele do zyczenia... pewnie wielu z Was zna ten ból :) ale przejdzmy do konkretow. Moze troche o niej: jest osoba ktoraraczej stroni od cwiczen fizycznych byc moze dla tego ze nie pozwala jej na to ciagly nawal pracy (studentka) Jej problemem jest tylko ciagle powiekszajaca [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 3537 Data: 2008-06-04 19:36:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)