[...] jeden z panow bardzo mi pomogl tym czego nie moge jesc..tzn. bd jadl 2 posilki dziennie 1 rano drugi przed silownia a po silowni pil do konca dnia tylko wode niegazowana to jest raz tylko potrafie w taki sposob to ograniczyc.. Rano jakis chleb razowy do tego jakas wedlina + pomidor a obiad kasza + mieso gotowane i jakies warzywa takze mam zamiar [...]
[...] nie każdy dąży do 50cm. dla mnie liczy się ogólny wygląd sylwetki a nie centymetry. tak więcej już nie urosnę bez ssa, jeśli ktoś chce pomóc to proszę o korekty, jak jest coś po poprawy.. sam spróbowałem ułożyć coś nowego z pomocą MASA by Ballomus. (jeszcze jedna uwaga/pytanie > w treningu klatki wybrałem nowe ćwiczenia, które chcę [...]
Co to za siłownia bez stojaków na przysiady?! Jak pisał Hubert może warto spróbować przedniego.Z odkładaniem nie powinno być problemu-schodzisz i rzucasz przed siebie-no chyba że nie ma na ziemi specjalnej gumy-by nie pękała podłoga-tylko w takim wypadku zastanawiałbym się czy to nie przypadkiem siłowania dla anorektyczek. Jest jeszcze zecher [...]
Wczoraj zjadłem ok 3800 kcal i schudłek K8RWA znowu ! ta waga nie pójdzie masakra to jest ... A co jest jakieś przeciw wskazanie nadmiaru tłuszczów w diecie ? A i miałem pomysł żeby raz jesc kanapki z makrelą a raz ze stekiem, makrosy bd podobne wiec mysle ze bd ok Zmieniony przez - Squirrel w dniu 2014-12-28 08:34:25
[...] Suplementy jakie bd stosowac, to tylko BCAA i Izolat z metapure. Zobaczymy, co to bedzie. -Odstawiony YASMIN, brak okresu. -Potrzebny endo, ktory zna sie na Hashi z Krk, polecacie kogos? Prosze o pomoc Wlasnie jadlam selera naciowego - i zdecydowanie musimy sie polubic, bo narazie jest ciezko. Zmieniony przez - Syll w dniu 2014-04-12 18:53:13
trochę słabszy dzień:( moja mama stwierdział ze niby mam coś z psychiką że juz sie zamęczam tyle dietami że niby moja dieta jest monotonaa (ja tam tak nie uważam ) i że słabe efekty. i ze jem mało węgli. no coż. swiat idzie do przodu. przeciez sie nie glodze. moze zly przyklad ale przed pokazami victoria's secret dziewczyny tez ograniczaja wegle [...]
Nie nazywa się wiosłowaniem. Wiosłowanie to jest całkiem inne ćwiczenie a on tu mówi chyba o podciąganiu sztangi wzdłóż tułowia (barki). Nie dodawaj po co? Leć dalej na tym planie bo rewelacji nie ma. Brzuch rób w dni treningowe po 1 ćw. W dzień nt jest za mało skuteczne (zanim się rozgrzejesz stymulujesz mięśnie itp...) Większy efekt bd miał od [...]
Ja osobiscie nie jestem zwolennikiem FBW. Ale to zalezy od ciebie. Ja wole każdą partie ćwiczyć oddzielnie niż robić ćwiczenia wielostawowe. Ale jak mówilem to jest twój indywidualny wybór. A co do treningów czytałem kidyś w jakimś magazynie o tym, podobno robiono badania i 2h po przebudzeniu mięśnie mają najwieksza wydolność. Kidyś jak bd robił [...]
[...] sie osoby, które nigdy tego nie próbowały akrobatyki : / A ja bd troche bardziej odważny i zamieszczę swój filmik : ) http://www.youtube.com/watch?v=kie_UHYm_vw To co jest pokazane na filmiku to nie sa wszystkie nasze umiejętności, umiemy dużo więcej, ale ostatnio nie mam czasu zbytnio na tricki : ) Tak więc: Trenuję XMA ( [...]
Juhas dzięki za te timery! Co do Kadlubka, to staram się walczyć bez spinki i swobodnie. Co do sprytu i siły to myślę, że i to i to jest ważne i nie należy wartościować. Na siłowni bd robił trening taki bardziej siłowy pod jiu-jitsu całkiem, czyli podstawowe ćwiczenia - przysiady, martwy ciag, wiosłowanie/podciąganie na drążku nachwytem, [...]
5.12.13 Witam, mówiłem że w czwartek będzie niespodzianka to jest %-) Dzisiaj robiłem plecki z nie byle kim ;-) Bo z Karolem Małeckim ! Gruba berta poszła w ruch, mało co a Karol zobaczyłby co jadłem przed treningiem. Tak się nie czułem jeszcze nigdy na treningu, naprawdę masakra. Widziałem że będzie bardzo ciężko, ale w rzeczywistości było [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] co do treningu to tylko tyle się wypowiem niech ktoś bardozje doświadczony więcej powie , ale piszesz że masz staż 3 tygodnie to według nie powienieneś robić nadal FBW bo to jest dobre na początek z siłownią , ale tak cel masz masa a dieta masz brak więc zaczniemy od diety , liczysz swoje zapotrzebowanie na kalorie b/t/w [...]
[...] być przynajmniej na razie. Co do chleba to będę kupował taki, który w składzie ma najwięcej mąki żytniej i tyle. Ale co i jak to najpierw powiedz mi który z tych posiłków jest przed/po treningowy. 4 i 5, gdzie jest mięcho + kasza/ryż, ale warzyw w to nie wliczałem, ale będą. Mało jest węgli coś. Nie mogę w to uwierzyć że jest to twoja miska [...]
1. No to ci mówię że jeśli już to najlepsze są wymienione. (chodzi tu o jakość) 2. Tu jest pięknie (podręcznikowo wręcz ;-) ) 3/4. Na pewno taniej cię wyniesie ryż niż te bułki. I też lepszy bilans by ci wychodził Więcej węgli mniej kcal - większy wybór, możliwość dokładania a tak już kcal masz wystarczające a braki w węglach. 5. Jedno jajko to [...]
czesc. Dokladnie tak traktuje to jako swoje pierwsze podejscie. Dlaczego uwazasz ze powinienem to zrobic raz w tyg typowym splitem? Obecnie to jest teraz tak ze pon wt sr cwicze typowo silowo a czw pt sob typowo izolacyjnie myslisz ze lepiej dla mnie bd jak wroce na split kazda partia raz w tyg ? Odnosnie tluszczy w diecie to jem je po cardio [...]
3 tys to jest u Ciebie masa? Chyba tak blizej zera.., ale to tylko moje "gdybanie" - sam powinieneś znać swój organizm. Nie wiemy jakie masz cele - ale jeśli po prostu na lato chciałbyś wyciąć brzuch to jeszcze pomasuj trochę i od połowy maja zacznij redukcję. Do lipca zdążysz... Tyle moim mało fachowym okiem... no 3 tys na obecną chwilę, dodaję [...]
[...] i 12 tygodni redukcji Zastanawiam sie własnie jak zrobić nastepny trening chciałbym dać priorytet na rece gdyz idą najoporniej. próbowałem treningi porusz swój bic, tric ale nie pomogło.Co radzicie . Micha bd trzymana zreszta caly czs jest w miare ok .Nie wrzucam duzej nadwyzki kcal boje sie zalania zamierzam dać przez 5 tygok 4000kcal dzienni
kondycja juz sie wyrobila zobaczymy co z tego bd jak na uczelnie dzis jechalem to byla trasa zawodow w rzeszowie mial tam sie odbyz polmarataon 5km i 10km mialem startowac ale szkola za tydz jest w tarnowie 10km jestem zapisany ale czy wystartuje to nie wiem bo mam tez uczelnie a dzis juz po bo nie chcialo mi sie czekac na wyklad kolejnyy\-)
[...] ilość błędów/poprawnych posiłków i potem tylko analizujemy i omawiamy twoją dietę w której ci bd pomagać. Lecz pamiętaj że całego za ciebei nie zrobimy, każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na np nadmiar tłuszczy czy węglowodanów musisz patrzeć w lustro i spradzać jakie rozwiązanie jest dla ciebie najlepsze ;-) uwierz mi jak już raz [...]
[...] jak przegladalam inne posty to pisalo ze raczej co 3 h posilki powinny byc, czy co 3 nie bd przeszkadzac? teraz zostało mi ulozenie jadlospisu( jesli to co tutaj zamiescilam jest dobrze) , czy sa moze jakies tematy/posty gdzie jest wypisane co mozna mneij wiecej jesc, szukalam ale jedynie znalazlam keidy jesc bialko tluszcze i jakie, ale to mi za [...]