SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co to jest BD

  • Sterczace cycki ,straszny problem!

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jeden z panow bardzo mi pomogl tym czego nie moge jesc..tzn. bd jadl 2 posilki dziennie 1 rano drugi przed silownia a po silowni pil do konca dnia tylko wode niegazowana to jest raz tylko potrafie w taki sposob to ograniczyc.. Rano jakis chleb razowy do tego jakas wedlina + pomidor a obiad kasza + mieso gotowane i jakies warzywa takze mam zamiar [...]

    Odpowiedzi: 58 Ilość wyświetleń: 14459 Data: 2009-11-22 21:52:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pora na zmianę treningu, potrzebne rady

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] nie każdy dąży do 50cm. dla mnie liczy się ogólny wygląd sylwetki a nie centymetry. tak więcej już nie urosnę bez ssa, jeśli ktoś chce pomóc to proszę o korekty, jak jest coś po poprawy.. sam spróbowałem ułożyć coś nowego z pomocą MASA by Ballomus. (jeszcze jedna uwaga/pytanie > w treningu klatki wybrałem nowe ćwiczenia, które chcę [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 831 Data: 2012-02-24 22:57:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening 2 razy w tygodniu- pytanie m/

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Co to za siłownia bez stojaków na przysiady?! Jak pisał Hubert może warto spróbować przedniego.Z odkładaniem nie powinno być problemu-schodzisz i rzucasz przed siebie-no chyba że nie ma na ziemi specjalnej gumy-by nie pękała podłoga-tylko w takim wypadku zastanawiałbym się czy to nie przypadkiem siłowania dla anorektyczek. Jest jeszcze zecher [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1018 Data: 2010-12-04 19:57:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wczoraj zjadłem ok 3800 kcal i schudłek K8RWA znowu ! ta waga nie pójdzie masakra to jest ... A co jest jakieś przeciw wskazanie nadmiaru tłuszczów w diecie ? A i miałem pomysł żeby raz jesc kanapki z makrelą a raz ze stekiem, makrosy bd podobne wiec mysle ze bd ok Zmieniony przez - Squirrel w dniu 2014-12-28 08:34:25

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 2618 Data: 2014-12-28 08:33:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TrainEatGain

    Post
    Ladies SFD

    [...] Suplementy jakie bd stosowac, to tylko BCAA i Izolat z metapure. Zobaczymy, co to bedzie. -Odstawiony YASMIN, brak okresu. -Potrzebny endo, ktory zna sie na Hashi z Krk, polecacie kogos? Prosze o pomoc Wlasnie jadlam selera naciowego - i zdecydowanie musimy sie polubic, bo narazie jest ciezko. Zmieniony przez - Syll w dniu 2014-04-12 18:53:13

    Odpowiedzi: 91 Ilość wyświetleń: 13030 Data: 2014-04-12 18:42:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • *monikapx / dziennik / redukcją do celu *

    Post
    Trening dla początkujących

    trochę słabszy dzień:( moja mama stwierdział ze niby mam coś z psychiką że juz sie zamęczam tyle dietami że niby moja dieta jest monotonaa (ja tam tak nie uważam ) i że słabe efekty. i ze jem mało węgli. no coż. swiat idzie do przodu. przeciez sie nie glodze. moze zly przyklad ale przed pokazami victoria's secret dziewczyny tez ograniczaja wegle [...]

    Odpowiedzi: 642 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-02-15 21:35:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Koniec -FBW

    Post
    Trening dla początkujących

    Nie nazywa się wiosłowaniem. Wiosłowanie to jest całkiem inne ćwiczenie a on tu mówi chyba o podciąganiu sztangi wzdłóż tułowia (barki). Nie dodawaj po co? Leć dalej na tym planie bo rewelacji nie ma. Brzuch rób w dni treningowe po 1 ćw. W dzień nt jest za mało skuteczne (zanim się rozgrzejesz stymulujesz mięśnie itp...) Większy efekt bd miał od [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1672 Data: 2012-05-26 13:50:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja ~10kg trening + dieta

    Post
    Trening dla początkujących

    Ja osobiscie nie jestem zwolennikiem FBW. Ale to zalezy od ciebie. Ja wole każdą partie ćwiczyć oddzielnie niż robić ćwiczenia wielostawowe. Ale jak mówilem to jest twój indywidualny wybór. A co do treningów czytałem kidyś w jakimś magazynie o tym, podobno robiono badania i 2h po przebudzeniu mięśnie mają najwieksza wydolność. Kidyś jak bd robił [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1572 Data: 2010-03-19 17:03:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tricks

    Post
    Sztuki Walki

    [...] sie osoby, które nigdy tego nie próbowały akrobatyki : / A ja bd troche bardziej odważny i zamieszczę swój filmik : ) http://www.youtube.com/watch?v=kie_UHYm_vw To co jest pokazane na filmiku to nie sa wszystkie nasze umiejętności, umiemy dużo więcej, ale ostatnio nie mam czasu zbytnio na tricki : ) Tak więc: Trenuję XMA ( [...]

    Odpowiedzi: 63 Ilość wyświetleń: 6662 Data: 2009-11-08 11:39:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Parę kwesti w BJJ

    Post
    Sztuki Walki

    Juhas dzięki za te timery! Co do Kadlubka, to staram się walczyć bez spinki i swobodnie. Co do sprytu i siły to myślę, że i to i to jest ważne i nie należy wartościować. Na siłowni bd robił trening taki bardziej siłowy pod jiu-jitsu całkiem, czyli podstawowe ćwiczenia - przysiady, martwy ciag, wiosłowanie/podciąganie na drążku nachwytem, [...]

    Odpowiedzi: 45 Ilość wyświetleń: 7618 Data: 2011-12-07 08:21:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Fuuun/masa-str.30/redukcja-str.56

    Post
    Trening dla początkujących

    5.12.13 Witam, mówiłem że w czwartek będzie niespodzianka to jest %-) Dzisiaj robiłem plecki z nie byle kim ;-) Bo z Karolem Małeckim ! Gruba berta poszła w ruch, mało co a Karol zobaczyłby co jadłem przed treningiem. Tak się nie czułem jeszcze nigdy na treningu, naprawdę masakra. Widziałem że będzie bardzo ciężko, ale w rzeczywistości było [...]

    Odpowiedzi: 622 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-12-05 22:13:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kilka pytań

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] co do treningu to tylko tyle się wypowiem niech ktoś bardozje doświadczony więcej powie , ale piszesz że masz staż 3 tygodnie to według nie powienieneś robić nadal FBW bo to jest dobre na początek z siłownią , ale tak cel masz masa a dieta masz brak więc zaczniemy od diety , liczysz swoje zapotrzebowanie na kalorie b/t/w [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1334 Data: 2013-02-27 15:28:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - Ektomorfik

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] być przynajmniej na razie. Co do chleba to będę kupował taki, który w składzie ma najwięcej mąki żytniej i tyle. Ale co i jak to najpierw powiedz mi który z tych posiłków jest przed/po treningowy. 4 i 5, gdzie jest mięcho + kasza/ryż, ale warzyw w to nie wliczałem, ale będą. Mało jest węgli coś. Nie mogę w to uwierzyć że jest to twoja miska [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 3447 Data: 2012-10-02 08:50:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - Ektomorfik

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    1. No to ci mówię że jeśli już to najlepsze są wymienione. (chodzi tu o jakość) 2. Tu jest pięknie (podręcznikowo wręcz ;-) ) 3/4. Na pewno taniej cię wyniesie ryż niż te bułki. I też lepszy bilans by ci wychodził Więcej węgli mniej kcal - większy wybór, możliwość dokładania a tak już kcal masz wystarczające a braki w węglach. 5. Jedno jajko to [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 3447 Data: 2012-10-02 16:28:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT - Przygotowanie na SOPOT - Adrian Huber

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    czesc. Dokladnie tak traktuje to jako swoje pierwsze podejscie. Dlaczego uwazasz ze powinienem to zrobic raz w tyg typowym splitem? Obecnie to jest teraz tak ze pon wt sr cwicze typowo silowo a czw pt sob typowo izolacyjnie myslisz ze lepiej dla mnie bd jak wroce na split kazda partia raz w tyg ? Odnosnie tluszczy w diecie to jem je po cardio [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 7271 Data: 2015-05-29 12:23:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa czy Redukcja

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    3 tys to jest u Ciebie masa? Chyba tak blizej zera.., ale to tylko moje "gdybanie" - sam powinieneś znać swój organizm. Nie wiemy jakie masz cele - ale jeśli po prostu na lato chciałbyś wyciąć brzuch to jeszcze pomasuj trochę i od połowy maja zacznij redukcję. Do lipca zdążysz... Tyle moim mało fachowym okiem... no 3 tys na obecną chwilę, dodaję [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 3831 Data: 2018-04-17 20:51:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • STAGNACJA...Prośba o porade , pomoc

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] i 12 tygodni redukcji Zastanawiam sie własnie jak zrobić nastepny trening chciałbym dać priorytet na rece gdyz idą najoporniej. próbowałem treningi porusz swój bic, tric ale nie pomogło.Co radzicie . Micha bd trzymana zreszta caly czs jest w miare ok .Nie wrzucam duzej nadwyzki kcal boje sie zalania zamierzam dać przez 5 tygok 4000kcal dzienni

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 1863 Data: 2013-01-30 10:20:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kondycja juz sie wyrobila zobaczymy co z tego bd jak na uczelnie dzis jechalem to byla trasa zawodow w rzeszowie mial tam sie odbyz polmarataon 5km i 10km mialem startowac ale szkola za tydz jest w tarnowie 10km jestem zapisany ale czy wystartuje to nie wiem bo mam tez uczelnie a dzis juz po bo nie chcialo mi sie czekac na wyklad kolejnyy\-)

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-10-07 16:34:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na mase pomoc i poprawa

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] ilość błędów/poprawnych posiłków i potem tylko analizujemy i omawiamy twoją dietę w której ci bd pomagać. Lecz pamiętaj że całego za ciebei nie zrobimy, każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na np nadmiar tłuszczy czy węglowodanów musisz patrzeć w lustro i spradzać jakie rozwiązanie jest dla ciebie najlepsze ;-) uwierz mi jak już raz [...]

    Odpowiedzi: 41 Ilość wyświetleń: 3317 Data: 2012-07-24 22:25:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta redukcyjna-pytania/sprawdzenie

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jak przegladalam inne posty to pisalo ze raczej co 3 h posilki powinny byc, czy co 3 nie bd przeszkadzac? teraz zostało mi ulozenie jadlospisu( jesli to co tutaj zamiescilam jest dobrze) , czy sa moze jakies tematy/posty gdzie jest wypisane co mozna mneij wiecej jesc, szukalam ale jedynie znalazlam keidy jesc bialko tluszcze i jakie, ale to mi za [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 3344 Data: 2008-08-13 19:42:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)