[...] zle wyjscie ? na mnie swietnie działają, więcej energi zawsze po nich mam trening przewaznie wykonuje 1.5h - 2h po takim posiłku bo tatko czuje sie zapchany i trening nie jest tak efektywny jak byc powinien dzisiaj dnt, wyyebany po wczorajszym treningu, nie mam na nic siły ani ochoty. zakwasow na nogach nie ma jakis szczegolnych, pewnie [...]
[...] ani trochę nie odbiło się to na technice. Zastanawiałem się czy nie dokonać jakiś drobnych zmian w planie i nie wrzucić może jakis super serii albo serii łączonych, ale póki jest siła bd raczej starał się utrzymać ciężary na w miarę wysokim poziomie. Jak siła spadnie to pewnie wtedy się coś pokombinuje. dieta: standard suplementacja: -1g agmatyny [...]
[...] w okolicach kolan, gdzie w przysiadach działa cały mięsień ciężar był chyba w okolicach 280kg, ale nie liczyłem dokładnie - za tydzień pójdzie jeszcze więcej, bo tutaj jest moc Czworogłowe ud Przysiady przednie: 80kg x 12 / 10 / 10 ciężar mały, ale za to technika mocno poprawna, siady dość głębokie za tydzień ciężar pójdzie sporo do [...]
[...] I ogien na trening. 1.Przysiad wykroczny gryf olimp 20 - 40kg x 10p - 65kg x 10p - 80kg x 10p 2. Prostowanie przedudzia. Nie wiem jakie obciazenie pozniewaz maszyna jest na gumy :D - 2gumy x 20p - 3g x 20p - 4g x 17p - 3g x 10p lewa - prawa 3. ''Skip C'' na maszynie lezac. - 30kg x 15p - 50kg x 10p - 70kg x 8p - 40kg x 3p lewa - prawa [...]
[...] tydzien ( jeszcze 2 miesiace , potem dojdzie czwarty . tak powiedzial GURU :-D ) system prosty ABCD , AC ciężko, BD lekko ( teoretycznie ) , ten lekki to dla mnie katorga , wykroki , bulgary , itp.dziwactwa }:-( jutro zrobię fotkę jamy , tak jamy , w okolicy jest kilka silowienek w stylu ładnie ciepło i przyjemnie , ale ta ma to TO COŚ %-)
No macie racje... Przysiady przednie to swietne cwiczenie sam je czesto robilem. Dzik tez mial je juz kiedys zalecone, ale jest maly problem cwiczy w domu i nie ma stojakow zeby ulozyc wygodnie sztange i skrzyzowac rece a sposobem jak u ciezarowcow nie jest w stanie bo albo polamie sobie nadgarstki albo wypadnie mu sztanga na uda ew jeszcze [...]
[...] czemu napisalem odrzywki zamiast odzywki, pewnie sie spieszylem, nie zauwazylem nawet tego. Dzieki za rady i poluczenia, bd o tym pamietal. Co do tej "rzezby" to jestem chudy i wszystkie miesnie ladnie widac. @witaminy. Przyjmowalem Vigor z wszystkimi witaminami przez ponad miesiac(skonczylem przyjmowanie jakis tydzien temu). Na [...]
[...] kontrował, i to nie zawsze, i w sumie ciągle "uciekał" co sprawiało wrażenie/i tak było że unikał walki. Także wynik w sumie sprawiedliwy jednakże kontrowersyjny. Prawda jest taka, że w sumie ja nie wiem czy Robert nie ma wyobraźni, wiadomo że nie jest zawodnikiem mma, ale podczas klinczu przy siatce, gdzie był moment że Ozdoba był solidnie [...]
[...] o siebie czy cos albo wstyd mi zdjac koszulke aby nikt nie zobaczył bo nie wiadomo juz co ludzie myślą.:((( Niby pozbywam sie tego poprzez wyciskanie (poza nosem).Jednak jest to tak niekomfortowa czynność, że czasem czekam jak zejdzie chyba ze nie moge juz wytrzymać wtedy cisne. Pewnie myślicie nie czytał innych tematów to pisze offtop albo [...]
moim zdaniem wejscie przez Ciebie na ketoze przy tym zatluszczeniu jest bezsensem, czemu? w nieskończoność ciągnąć jej nie mozesz, a jakie potem cięzkie działa wytoczysz jak bedziesz przy finiszu a nie dotniesz sie jak chcesz? druga sprawa, CKD jest ciężkim systemem i po pewnym czasie bedziesz strasznie wycienczony, zreszta sam jz piszesz ze daje [...]
CO nowego? A no Podjalem wspolprace z Massivem.Celem jak to okreslil jest budowanie jak najwolniej przy zachowaniu bf,bo zrobilem weekend na tluszczach ,woda zeszla i okazalo sie ze tluszcz jest tak na prawe tylko na dole brzucha i boczkach,powiedzial ze nie ma sensu redukowac. Niestety jestem ledwo przytomny cale dnie bo wstaje o 5 ,robie jezenie [...]
patrz masz sobie załóżmy grupy A, B i C D itd(niepamiętam ile jest ich maxymalnie) (w każdej masz kilka meczy) i tak grupy traktujesz jak pojedyńczy kupon, czyli jak jeden mecz nei wejdzie grupa idzie (no wiesz gdzie) i teraz w zależności jaki bierzesz załóżmy że obstawiłeś sobie 4 grupy A B C i D dla 4 są takie sposoby: 2z4, 3z4 teraz [...]
strona 49 - tekst orzeszq: patrz masz sobie załóżmy grupy A, B i C D itd(niepamiętam ile jest ich maxymalnie) (w każdej masz kilka meczy) i tak grupy traktujesz jak pojedyńczy kupon, czyli jak jeden mecz nei wejdzie grupa idzie (no wiesz gdzie) i teraz w zależności jaki bierzesz załóżmy że obstawiłeś sobie 4 grupy A B C i D dla 4 są takie [...]
Sylwia gratulacje!! no nieźle u Ciebie teraz, mnóstwo pracy, ale na pewno jest mega satysfakcja!! w końcu robisz to co chciałaś :-)) ! nie ukrywam, że też marzy mi się taka praca :-)) a bd miała trochę więcej czasu to każdy trening nadrobisz aż nadto :-D i tak wgl strój świetny!! :-)
WIem, że pewnie masz rację co do barków, ale chciałbym zostawić jednak wyciskanie sztangi sprzed klatki jest dla mnie łatwiejsze i widziałem jak traktor polecał to dla początkujących. Brzuch i unoszenie tułowia z opadu może dodam jako ćwiczenia dodatkowe?, bo w końcu są robione ze swoją własną masą i nie są zbyt trudne / męczące (dodatkowe, czyli [...]
DawideQ Budowanie masy z jednoczesna utrata tluszczu to nie jest latwa sprawa napisalem tylko ogolny schemat jak powinno to wygladac. Jesli nie chcesz duzych spodkow masy musisz zadbac porzadna diete z duza iloscia bialka, posilek przed treningowy i po treningowy powinien byc dbrze przemyslany, dzial odzywianie. tylko mam nadzieje ze spadkow nie [...]
Okej, zastanowię się - na razie to nie wiem co zjeść za 1.5 godzinki, nie bd robił teraz koktajlu, bo po co... ; D. Chyba zjem jakiegoś tuńczyka w oleju, co mam w lodówce do tego kaszy trochę gryczanej, bo jest w garnku na obiadzik :)
konamb %-) raszek01 Nie ma idealnej techniki którą każdy będzie robił i bd tak samo efektywna. Mówi się co chwile, że każdy jest inny itd. Poprawna technika nie polega chyba na tym, by było zrobione to tak jak na papierku tylko, żeby czuć mięsień i się przy tym nie połamać. Nie mówię tutaj o tym, żeby w treningu kulturystycznym np. unoszenia [...]
Co w tym dzwinego ze kreatyna na redukcji?? Poszukaj art na po treningu badz w badaniach naukowych tam jest wyjasnione kreatynyna na redukcji sprawdza sie bd chroni miesnie przed katabolizmem itd Co do ba to poprawia wytrzymalosc miesnia bd sprawdza sie w polaczniu z kreatyna Kreatyne dawkuj w dt 5g z rana i 5 g po treningu a w dnt 5g z rana Cykl [...]
Jesli sie nie myle to w planie Wodyna z priorytetem na klatke, wyciskanei jest połowiczne... ale moze mi sie cos po****ło ;] Widze, ze zamierzaasz wziasc N.O.K.O. Ja obecnie biore i polecam jak na taką cene - ja kupiłem za 65 PLN pucha 800 g;] Powodzenia, bd sledzil i zapraszam do mnie. A co do polykania to ja polykam 4 naraz , pewnie dalbym rade [...]