[...] zimno. Mysałem ze bd tak po zabiegu i po sciagniecu szwow. Niestety sutki zmieniaja sie pod wplywem temperatury i gdy są normalne są o jakieś 50-60% wieksze przez co efekt jest gorszy tzn. klatka inaczej wyglada gorzej bo skóra nie jest tak naciagnieta i troszkę odsstają. Gdy znowu jest mi zimno sutki robią się małe jest idealnie. Ale niestety [...]
[...] opcja ze mogłem paść ofiarą infestacji pasozytniczej np motylica krwawa http://www.urologiapolska.pl/artykul.php?358 lub zwykłym tasiemcem(ostatnie badani wykazuja ze nie jest to tylko pasozyt pokarmowy) który w zalezności od umiejscowienia daje rózne objawy. Wiem że dla niektórych może być nie pojete jak mozna sie zarazic chorba tropikalna - [...]
[...] czemu czuje np swedzenie? To twierdzi ze to proszek nie bd komentować lekarzy z nfz :/ wiec ze mam gino na 100% troche większe wydaje mi się ze może być troche lipo, jak to jest wycinają same gino? Czy całość? Jak to jest np. W klinice u Burdy wypala na końcu gino żeby nieodroslo? Doliczają cos za lipo? Rozwazam jeszcze klinikę w tychach mam [...]
Problem jest inny. Policjanci w Polsce dzielą się na tych co są spoko ,dostali się do Policji samodzielnie. oraz na tych co byli bici w szkole ,ale mieli wujka komendanta i załapali się do Policji i teraz się wyżywają hehe. Ale brak respektu do Policji w Polsce bierze się z tego ,że Polacy mają taki charakter i jak wiadomo zawsze mamy rację ,ale [...]
[...] tył, powiedział że taka moja anatomia i , że nie bd mi tego operował, (a operacja miała polegać na rozcięciu obojczyka) ponieważ cytuję ,,takich rzeczy się nie operuję bo to jest zwykły d****izm`` :) powiedział że mam nie rezygnować i się nie poddawać, ale jak sobie zlekceważę to może dojść do nawykowego zwichnięcia stawu obojczykowo-mostkowego i [...]
[...] tył, powiedział że taka moja anatomia i , że nie bd mi tego operował, (a operacja miała polegać na rozcięciu obojczyka) ponieważ cytuję ,,takich rzeczy się nie operuję bo to jest zwykły d****izm`` :) powiedział że mam nie rezygnować i się nie poddawać, ale jak sobie zlekceważę to może dojść do nawykowego zwichnięcia stawu obojczykowo-mostkowego i [...]
Trap bar może być, ale wydaje mi się że skypiasz się na nie istotnych szczegółach. Nie masz diety, waga 130kg, rozumiem że spora nadwagą. A twoim celem jest budowanie miesni/rekompozycja. Chyba źle się do tego zabrałeś, przy twojej wadze to tylko deficyt kaloryczny i redukcja. To czy bd robił Marty na sztandze czy trap barze nie zmieni wiele... [...]
no tak, zgadza się. Ale to skoro dysk uciska to ortopeda musi na to zerknąć bo to jest jego działka. Neurolog zajmuje się układem nerwowym a ten jest w porządku.W kręgosłupie mu się dysk przesunął. Ja z podobnym problemem byłem u ortopedy. Nie bd sie madrzył, mówie tylko co było u mnie
wlasnie na ten z olimpu patrzylem To jest podane, ze po prostu 15mg ale spoko, prawdopodobnie bd sie przymierzal do tego, co anubis zarzucil linkiem napisalem juz w dziale dot. zamowien kiedy sie spodziewac Zmieniony przez - dideek w dniu 2016-10-24 13:52:56
[...] mózg potrzebuje węglowodanów to dostarczenie niskotłuszczowego śniadania spowoduje lepsze funkcjonowanie itp. Rzeczywistość: Jedyny rozsądny wniosek, wsparty faktami jest taki że śniadanie jest daremne. Nie jest tajemnicą że nie jestem fanem śniadania. Gdy pracuję z nowym klientem to najczęściej sugeruję żeby przestał jeść śniadanie. [...]
[...] bedzie.ich.kilkunastu i.zaczal sie.tlumaczyc cos tam moqie dobra wypiles niech cisię bedzie pod koniec znowu pajacowal ale juz pancia byla tak na mnie wkurfiona ze.daje sie peowokowacnie a ona nie.chce miec orzypalu xD ale wiem ze.gopl spotkamsię jak.bd.szedl do panci.szkoly czy cos.bopl to jest zespol szkol on roknie.mlodszy wtedy se az
No tylko jakiego zakladu od przyszlego tyg troche wiecej polatam bo juz ch**owa pogoda to nie bd co robić to wiesz fajter podaj mi meila na pw podesle ci cv bo nwm czy mi zle odtwarza czy cu i odtworzysz i zobaczysz czy nie jest rozj**ane
Ja tez sprobuje być wcześniej to wam cos pomoge:) tylko przede mna do was jest 130km ;) Tak co do tych koszulek to juniorzy 16-18 tez je będą dostawac czy tylko ci starsi co na wadze bd? :D
Ja tez sprobuje być wcześniej to wam cos pomoge:) tylko przede mna do was jest 130km ;) Tak co do tych koszulek to juniorzy 16-18 tez je będą dostawac czy tylko ci starsi co na wadze bd? :D U nas juniorzy są na równi z seniorami traktowani
[...] Dobra,pierw zajmijmy się przysiadem: Nie ma tragedii z mobilnością.Do połowy schodzisz całkiem płynnie,trzymając przy tym grzbiet w łuku.Czyli przyczyną Twoich problemów,jest.......niedbałe podejście do ćwiczenia.Masz być zwartym blokiem-gryf znajduje się na kapturze,klatka maksymalnie wypięta,łopatki w retrakcji,brzuch ściśnięty i tyłek [...]
[...] typowo kulturystycznym, pomimo tego, że moje treningi i dieta są nastawione głównie na palenie tłuszczu i dopiero w dalszej kolejności na wytrzymałość, czy dynamikę. CF jest dla mnie tym brakującym ogniwem do przygotowań pod szkołę wojskową, a sporo ludzi ćwiczy w sposób mieszczący się w definicji CF właśnie SW, sporty drużynowe itd. Ten [...]
DOBRY ! Laura- O kurczę, po przeczytaniu Twojego posta chyba urosłam ze dwa centymetry - dziękuję. Jak kobieta docenia takie zmiany to jest to jeszcze przyjemniejsze chyba %-) Co do tej wagi to różnica jest tylko taka, że ja chyba nieco wyższa jestem od Ciebie dlatego wizualnie inaczej się prezentujemy. U mnie 170 siedzi a u Ciebie? Bo nie mam [...]
[...] 1)17,5/10X, 17,5/10X, 17,5/10X szczerze mówiąc chciałam zostać na 15;-), a potem oprzytomniała - ty dziewczyno masz dowalać przecież, a to 17,5kg to żaden wyczyn. no ale jest dobrze akurat robiłam w sali z lustrami, widzę, że się nie przechylam na jedną stronę, moniej trzymam nadgarstki, a i ból po ćwiczeniu nie do opisania - mnie to ogłusza, [...]
[...] obciążeniem widać gdzie leży błąd techniczny. Wiem o tym ale wcześniej przy schodzeniu nisko sprawiał mi problemy koci grzbiet dlatego dodaje go od minimalnych ciężarów jak jest w porządku aktualnie to progresywnie zaczynam zwiększać i bd filmował tylko ostanie serie aby nie tracić czasu swojego jak i waszego Wyciskanie leżąc wygląda w porządku [...]