Biniu: trening jest dobry, jak na razie lece splitem 4 dni treningowe w tygodniu i do tego w poniedzialki i czwartki trening siatki nie sam uklad jest wazny ale sadze ze dwa treningi w tygodniu kazdej grupy miesniowej powinny byc uwzglednione ale najwazniejsze - postepy silowe z cyklu na cykl a co do miski to trzymam ok 4000 tys kcal [...]
[...] za pare lat bd flakiem bo teraz to tylko mam wode w mięśniach. albo jak im powiedziałem że jem dużo twarogu bo ma białko to ojciec - Napakujesz sie tym białkiem tylko a mięśni i tak nie bd miał i zostaniesz kaleką xDD Mama z kolei TSE bierze za narkotyk.. i wogóle cała rodzina ma do tego takie nastawienie. Leje na to no ale jest to uciążliwe ;-(
Jestem na LC od jakis 2-3 miesięcy i efekty były super, poleciało 15 kg w dół. Zaczynałem z 3000 kcal, obecnie jestem nadal na ujemnym bilansie 2400 kcal, a waga od prawie 2 tyg stoi. Zastanawiam się czego to wina, nie chce ciąć poki co kcal, ale jak bd musiał to trudno. Przeliczylem dzis kcal i jest git. Moje spostrzeżenia 1) przez te 2 miesiace [...]
[...] z kosmosu co podałeś. raz ze kolejność z dupy, dwa cwiczenia okropnie dobrane. Panie Rakhu,a jaki staz na silowni masz Pan,bo profil mi mowi bd...<bardzo dupny?>:D,jestem niewyspany i moge sie czepiac:) Full Body Workout bedzie dla Ciebie najlepszym rozwiazaniem: nogi-przysiady,popracuj nad technika,jesli Twoj staz jest krotki,zanim [...]
do Riobson: co tu ma fotka to jego pytania?? raczej nie jest potrzebna a nawet zbedna. Do autora : czy bez zadnych odzywek i okreslonej diety mozna wogóle coś urosnąc Mozna i to duzo osiagnac, tylko podstawa jest dobry trening, systematyczny, technicznie wykonywane cwiczenia i efekty sa spore.Mozna wszystko tylko trzeba chciec a chciec to moc. Sko [...]
Rion Czytalem ze przed przysiadami jest lepiej zrobic jako pierwsze cwcizenie unoszenie nog (prasa) zeby dobrze rozgrzac nogi lecz czy to nie przeszkadza potem w przysiadach bo skoro tutaj zaczniemy dawac ciezar co bd potem przy przysiadach?
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] kolejne ćwiczenia ale nadal 8 powtórzeń po 2 tyg powoli zwiększałem co trening 1 powtorzenie i tak doszedłem po 1.5 miecha do 15, 20, 30 powtórzeń. Ale najważniejsza jest cierpliwość bo jak zrobisz 1000 pow jednego dnia to nic Ci nie da a nawet sobie zaszkodzisz. I ważne jest abyś czuł mięśnie brzucha nie machał jak byś miał atak padaczki [...]
Przykładam się do niej,niewiem jak jest z tym ryżem, ale teraz go zmienie, albo na kasze, albo magaron, bo już mi sie zbrzydziłA co do zmiany wiepszowiny, to zmienie, tylko bd musiał się dokopać do głębszych parti mięsa w zamrażalce, potem przejde na indyka PS, co radzicie bardziej kasze, czy makaron ?
[...] Plecy: - Wiosłowanie sztanga 2s /3SERIE - Unoszenie z opadu 2s /.WYWAL Barki: - Military press 2s /PUSH PRESS 3S Tricepsy: - Prostowanie ramion na wyciągu 2s Bicepsy: - Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s Teraz jest dobrze? 6tygodni jak bd trenował FBW to bd dobry czas,czy dłużej? JEZELI BEDA WCIAZ EFEKTY TO PO CO PRZERYWAC?
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
No pewnie, że pracuję nad dietą. Jedyne z czym mam problem to uzupełnianie tłuszczy, ale to staram się teraz serem, oliwą z oliwek i orzechami uzupełniać :p Bd widział po wzroście wagi pod końce każdego z miesiąca czy idzie dobrze. Aktualnie w 1 mies 1,5 kg, więc jest dobrze, bo jednak uklepane jest a tłuszczu mało, co widać po brzuchu...
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] lekko łapy ciezko Niedz :wolne gdzie CIEZKO-18-25 serii , LEKKO- połowe mniej niż było w danym tygodniu np klata ciezko 20 serii , klata lekko 10 serii itd. Czy regeneracja jest mniej wiecej ok ? Chciałbym zobić taki test na miesiąc czasu pełny czy bedą lepsze wyniki w obwodach i sile niz przy takim zwykłym miesiacu ze kazda raz w tyg . I [...]
[...] Tylko te 3 tabs to 30mg cynku a w pożywieniu też trochę masz więc myśle że to troche za dużo. Szczerze sam kończe zma sciteca (biore 1 tabs dziennie) i nie zauważyłem działania cynku zbytnio, ani libido ani szybszego gojenia się ran ani lepszej cery (chociaż zła nie jest to mogłaby być lepsza). Następnym razem jak już to bd kupował sam magnez.
Jasne. Też myślałem żeby połączyć Laf z siłką. FBW good idea, tylko nie bd żadnej podstawy tj ćw bazowego typu mc lub przysiad :-) Druga sprawa, że wtedy nieopłacalnym jest wykupienie karnetu. Ale jak wcześniej już napisałem, sprawa do przemyślenia, może nawet jutro bym się wybrał i przetestował w kilku ćwiczeniach :-D Co do nóg ogólnie to nie [...]
na mnie zma pojakims czasie nie dzialalo, ale Gaba dzialala. Na razie trzymam BD ale gade kupie jak co. U mnie problem jest ze snem. Spie 5-6h. czuje sie oka w ciagu dnia, ale na regeneracje to nie wplywa za dobrze wiadome że najlepiej było by spać po te 8-10 godzin i dodatkowo 1-2 godzinna drzemka po treningu po zjedzeniu szamki, ale wydaje mi [...]
Powiem Ci tak, rozumiem, czasem jest tłok w autobusie itd, i zdaje sobie z tego sprawe że nie ma czasem miejsca zeby zjeść. Hmm łatwy posiłek, to moze byc nawet pełnoziarnisty chleb z jajkiem/wędliną z drobiu (ale patrz by było tam chociaz 90% mięsa, najlepiej z piersi) lub nawet z kurczakiem. zrobić z niego takie jakby placki (powiedzmy ubic jak [...]
[...] wiec hantelkami) i mam hantelki po 5kg (takie starego typu, nie da sie zmieniac obciazenia, ale narazie starcza) myslalem ze 5kg to bd malo i fakt, na pierwsze 1,5-2 serii jest pieknie, ale 3 i 4 seria juz gorzej, wiec narazie nie kupuje wiekszych hantelek, przez co bd mial troche wiecej na lawke. nie mowie ze lawka ma byc pierwsza klasa, tylko [...]
Z dietą jest nie tak odkąd rzuciłem palenie i jadłem co podejdzie i tak w 2 miechy przytyłem ponad 13kg. I tak ta waga stoi. A że wtedy jeszcze się nie ćwiczyło nic. Tylko imprezowało jadło kebaby o 3 w nocy szło się spać. To tak zalało. bcaa chcę ponieważ nie wyrabiam ze snem. Przeważnie śpię po 6h dziennie +/- nawet mniej ;-) Dlatego bcaa dla [...]
Jak bd studia to pewnie pojawia sie inne problemy z utrzymaniem diety i jej regularnoscia. Jak na razie centy spadaja, wiec nie narzekam, a taki jeden posilek az takich negatywnych skutkow raczej nie bd mial co do calosci. Skoro spada waga i centy z pasa a rosnie ciagle sila tzn ze nie jest ta dieta az taka tragiczna;)
[...] 12 - 14 lat... Dziś wyglądają jak małe, niskie herkulesy. Daj sobie na wstrzymanie i zacznij lepiej kopać piłkę albo pobaw się w akrobatykę a nie żelastwo. Twój organizm jest za młody przez co nie bd dobrych rezultatów, z czasem będą Cię boleć kości a jak bd miał 17 lat i będziesz chciał mieć dziewczynę to żadna Cię nie zechce bo laski nie [...]
[...] diety brak ale zwraca uwagę na to co je. Opuściłem kilka pozycji więc teraz to pod gonie merytorycznie aby mniej więcej opisać jej budowę. jeśli chodzi o sylwetkę jak widać jest wysoka kobieta dość smukłą i szczupłą. Ma niskie BF przez spora aktywność fizyczną. Mocno rozbudowana obręcz barkowa, silne ramiona i plecy od wspinaczki. Rozbudowane [...]