SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywki i suplementy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9778
A no właśnie, mieszkając z rodzicami mieliście jakiś problem z używaniem odżywek i suplementów? Rodzice wam mówili, że to zło?Mój kuzyn jak kupił sobie mega massa to jego ojciec powiedział, że robią to ze szczątków ludzi.

Jak przekonać rodziców, że to w większości nie ma negatywnego działania na trenującego?

Moja matka zawsze mi powtarza, że przez to zniszcze sobie życie
A jak się pytam dlaczego i na jakiej podstawie to stwierdza to coś mruczy pod nosem i przerywa temat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6707
Ja z ojcem miałem luz od początku sam mi kupił ławkę i sztangę a na odzywki nic nie gada jeszcze sam proponuje, żebym coś kupił, ale za to matka cały czas gdera ze za dużo ćwiczę, i że kreatyna to zło pokazałem jej info na wiki o kreatynie i trochę sie uspokoiła
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
Nie da sie przekonac. Jak mnie tyko brzuch zabolal albo jak mam sraczke to zaraz mowia ze to przez odzywki

Aha no i stale slucham tez ze za duzo tego ryzu i kurczaka jem ze powininem ziemniaki itp. I ze chleb bialy a nie razowy

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2009-05-31 21:30:33

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6181
Na głupote rodziców ciężko, mam dużo znajomych których starzy uważają że to jest KOKS. To się już taki stereotyp zrobił że wszystko co jest w proszku lub w tabletkach i ma pomagać w budowaniu mięsni to jest szkodliwe. TAk z obserwacji im starsza osoba tym mniej wie o tym i z dystansem do tego wszystkiego podchodzi, moze nowe pokolenie to zmieni ;p ZART
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9778
Najbardziej mnie dobija jak gadają coś a w ogóle nie są w temacie. Biorą różne rzeczy z kosmosu, albo z telewizji gdzie piedolą takie głupoty, że szok.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 4017 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33049
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18478
no masakra jesli chodzi o rodzicow a jeszcze lepsze teksty puszczaja znajomi(ze koksy itd) ktorzy sa zieloni na te tematy a sa zazdrosni ze czlowiek wiekszy od nich moj kolega powiedzial ze kreatyna to steryd

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13287
Dokładnie KryszkaVS też u mnie w mieście zdarzają się tacy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18927
ech. z dziewczyną wojne przeprowadziłem o kreatyne (w jej mniemaniu to kox). no i sie uparła zebym nie brał no to mówie ok. Zażądała dowodu. Jako że sie skapnąłem że i tak jej nie wytłumacze to przesypałem kreatyne do osobnego pojemniczka a jej dałem resztke która i tak by mi została po cyklu, żeby sobie wyrzuciła. I znów byłem kochany i taki mądry... a co do rodziców - do moich nie dociera. co gorsza całe życie kupuje tylko suple na spalanie bo z przyrostami nie mam większych problemów (po za tą jedną kretką) ale oni i tak biorą to za kox. ech. Ojciec uważą sie za znawce i mi mówi że za pare lat bd flakiem bo teraz to tylko mam wode w mięśniach. albo jak im powiedziałem że jem dużo twarogu bo ma białko to ojciec - Napakujesz sie tym białkiem tylko a mięśni i tak nie bd miał i zostaniesz kaleką xDD Mama z kolei TSE bierze za narkotyk.. i wogóle cała rodzina ma do tego takie nastawienie. Leje na to no ale jest to uciążliwe ;-(

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24841
Zresztą my też nie mamy 100% pewności, czy nie szkodzą.
A tak wogóle pierw by się przydało przekonać Lekarzy, a następnie Rodziców.
Jeśli Rodzic usłyszy to od Lekarza, to inne zdanie się nie liczy. Tak było w przypadku mojej mamy.
Zresztą teraz i tak pełna Alternatywa. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33140
Macie po 15 lat ?

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
ja kupilem ojcu krete, zaczela mu ladnie sila isc i od tamtej pory juz nie narzeka na odzywki

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam poważny problem...

Następny temat

Wszystkiego najlepszego dla każdego! %-)

electro
Polecane artykuły