SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy i odżywki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10849 Napisanych postów 49191 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć mam 16 lat i mam takie pytanie
Lekarz kazał mi zarzywac witaminę D oraz A i teraz mam takie pytanie w których porach dniach mam połykać tabletki? A kolejnym pytaniem jest to czy tak mogę od razu te dwie witaminy połknąć na raz czy jednak mam zrobić jakąś przerwę w zarzywaniu tabletek.
Proszę o pomoc nie wiem czy to dobry dział jeżeli nie proszę o przeniesienie do dobrego.
Dzięki

Zmieniony przez - KL16 w dniu 2019-03-06 19:27:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8213 Napisanych postów 45895 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 362319
Witaj,
witaminy te jak najbardziej możesz brać w jednym momencie i nie ma żadnych przeciw wskazań Bierz je przy jakimś większym posiłku np. podczas obiadu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13821 Napisanych postów 123802 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1415304
Dobrze aby były w posiłku tłsuzcze, bo to są witaminy rozpuszczane w tłuszczach ADEiK reszta w wodzie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie buty na siłownię do 400 zł

Dzem