ja to mam różne fazy, czasami usypiam przy kompie na siedząco o 22, a czasami mogę siedzieć do 2 w nocy i lajcik
generalnie nie lubię iść do wyrka i przewracać się w oczekiwaniu aż zasnę, jak nie mogę zasnąć to idę coś podziałać, albo oglądnąć w TV
z tego co pamiętam to jak wcześniej brałem BD to pozwalał mi na krótki sen, ale za to dobry jakościowo, dzięki niemu między innymi w tamtym roku zacząłem biegać rano na czczo przed pracą
generalnie nie lubię iść do wyrka i przewracać się w oczekiwaniu aż zasnę, jak nie mogę zasnąć to idę coś podziałać, albo oglądnąć w TV
z tego co pamiętam to jak wcześniej brałem BD to pozwalał mi na krótki sen, ale za to dobry jakościowo, dzięki niemu między innymi w tamtym roku zacząłem biegać rano na czczo przed pracą
KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

