SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg kuba_n

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385518
kuba sprawdz ale ten łosoś nie jest norweski ale atlantycki i do smaku norweskiego duzo mu brakuje , juz przerabiałem ten temat i dlatego w lidlu juz łososia nie kupuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
eee, z tym że łosoś norweski to hodowlana odmiana łososia atlantyckiego, więc tak naprawdę to ten sam gatunek tylko jeden jest odławiany z hodowli we fiordach, a drugi żyje sobie naturalnie w morzu
także na opakowaniu w lidlu jest "norwegian smoked salmon", a z tyłu na metce "łosoś atlantycki wędzony na zimno" i w sumie jest to jak najbardziej prawidłowy opis, chociaż może być trochę mylący


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2014-02-19 18:36:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385518
w smaku jest inny i dla mnie jest to znaczacy smak , i kabo nie mówimy o wedzonym tylko swieżym jak juz dla mnie atlantycki to jak jakiś odpad ale to moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
spoko, ja tam biorę co jest aktualnie w promocji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385518
ja tez ale akurat zaczynam zwracac uwage na niektóre rzeczy , atlantycki jest duzo tanszy , nie mówie o promocji i jestem ciekaw jak z wartościami odżywczymi Bo np w prawdziwym sklepie rybnym nie spotkamy atlantyckiego (u mnie np tak jest) tylko norweskiego swieżego , zastanawiam sie czy nie rzucaja to do marketów do polski tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
muszę zapytać mojego lokalnego dostawcę "Pana Karpia" (nie mylić z tym forumowym) jakiego łososia mi kroi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385518
zapytaj , tez jestem ciekaw opini jakiegoś doswiadczonego rybaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Kabo zapytaj tylko niech koleś się wypowie obiekwynie

Rutkow Ty masz zdecydowanie bliżej do morza i do Norwegii niż ja
u mnie na wsi to w większości tego typu łososi jest, a tego tyle wziąłem bo wyszedł mnie ~24pln/kg
idąc tym tokiem rozumowania cycki kurze też nie są zbyt dobrym rozwiązaniem, i nie ważne czy z marketu czy ze sklepiku osiedlowego bo i tak idą z jednej hodowli, żeby było OK musiałbym jechać na wieś i gonić za kurami i harat ją

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385518
co do promo to dobre bo u mnie w lidlu tez widziałem ja dziś kupiłem norweskiego z takiego duzego fileta gdzie babka odkroiła mi 300g a to było chyba 1/20 tego fileta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
rutkow
co do promo to dobre bo u mnie w lidlu tez widziałem ja dziś kupiłem norweskiego z takiego duzego fileta gdzie babka odkroiła mi 300g a to było chyba 1/20 tego fileta


czemu się rozdrabniasz, trzeba było brać całego

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg polaco_92 !!!

Następny temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg rutkow

WHEY premium