SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

14 lai i biceps

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45047
"Zestaw małego Koksa" w zestawie, chińska ławeczka, 2x sztangielka 1kg + fiolki testosteronu

Ja mam 14 lat i 38 w bicku, jestem pokrzywdzony przez los, a na dodatek dzisiaj zdarłem naskórek na kciuku od sztangielki, rano zdechła mi rybka, a Animal niema koszulki w moim rozmiarze dla mnie

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
Jordino ale ja słyszałem że to nie prawda ze od treningu się nie rośnie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 177 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4506
Mam tylko nadzieję, że nie robisz nic co obciąża kręgosłup :]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
Cwiczenia staram się wykonywać poprawnie technicznie lecz czasami o tym zapominam i staram machnąc się jak najwięcej powtórzen,nie robie martwego ciągu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3459
Znam takich co chcieli zabłysnąć muskulaturom w wieku 12 - 14 lat... Dziś wyglądają jak małe, niskie herkulesy. Daj sobie na wstrzymanie i zacznij lepiej kopać piłkę albo pobaw się w akrobatykę a nie żelastwo. Twój organizm jest za młody przez co nie bd dobrych rezultatów, z czasem będą Cię boleć kości a jak bd miał 17 lat i będziesz chciał mieć dziewczynę to żadna Cię nie zechce bo laski nie lubią niskich,żylastych chłoposzków co wyglądają jak by zeszli z pola :) Także lepiej daj sobie spokój, w wieku 16 - 17 lat możesz zacząć(to minimum według mnie), a jak nie to będziesz wyglądał tak: http://www.lanserka.com.pl/wp-content/uploads/2011/01/IS_koks-emo.jpg 
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45047
HerbertuS masz SOG za tak wspaniale streszczoną historię, a raczej lekcję życia.
Te teorie lepiej zostaw dla siebie

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11903
Seeeeezon. Poczekaj 2 lata i ćwicz resztę ciała równomiernie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1781 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29418
herbertus, gościówa w lustrze ma mase a drugi ma rzeźbę, czego od nich chcesz?

autor, klatka? plecy?

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2011-02-24 09:45:18

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2011-02-24 09:45:44

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2011-02-24 09:45:59

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wcale nie za wcześnie- sam tak zaczynałem, ale jest kilka warunków:
-poprawne wykonywanie ćwiczeń (najlepiej żeby na siłce trener wytłumaczył/pokazał)
-małe obciążenia- na początku nawet trening z obciążeniem własnego ciała
-bez odżywek! (przynajmniej z 2lata na sucho w takim wieku)
-przemyślany trening
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hantle

Następny temat

Ile lat, Ile na klate

electro
Polecane artykuły