SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RAMIONA BICEPS TRICEPS PRZEDRAMIĘ ROZMIAR TERNING

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 895
Witam, mam problemy z ramionami niby nie jest źle ale mnie zastanawia jedno.

Ćwiczę 3-4 lata. Waże ok. 90kg mam 18 lat. 181cm wzrostu. Wiele osob w moim wzroście, wadze ma np. w ramieniu 42-45cm. Ja próbowałem rożnych metod ćwiczeń, diety odżywki itd. Waga niby coraz większa ale łapka nie ma iwecej niż 40 dlaczego tak jest ze kolega wazy ok90kg wzrost taki sam a ma 43 a ja mam te same wyniki i mam mała łapke? Mam straszne kompleksy z tego powodu ze ciwcze tyle czasu a jestem Mały !
Waga:90kg
Klatka: 130kg
Barki: 110 na kilka powtórzeń
Martwy: 170
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 895
no zobaczymy bede sie starał do 100kg mam troche supli niedługo zaczynam stacka wiec pare kg bedzie do przodu tyle ze na ryż, tuńczyk to juz patrzeć nie moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 895


moje foto:)bede wiarygodny prosił bym o odp bo nigdy mi nikt nie odpaiwada na tym forum :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Powiem szczerze...No jak na 3/4 lata ćwiczenia to rewelacji nie ma;/..No ale źle też nie jest,najważniejsze to że się starasz;)Czas i ciężki trening zrobi swoje:)Pozdrawiam i duuuużych rozmiarów życzę;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 895
wiesz miedzy czasie chorowałem i duzo imprezowałem ! Treaz staram sie z dieta, suplami i treningami odpuściłem alkohol ale niestety rozmiar łapki stoi :/ Może ktoś ma jakieś konkretne plany na ramiona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Moim zdaniem na jakiś czas to jest fajny plan,układał mi go instruktor na siłowni
superserie:
biceps:uginanie ramion ze sztangą 3x8-12 triceps:wyciskanie sztangi wąskim uchwytem 3x6-10
biceps:uginanie ramion naprzemienne hantelkami 3x8-12 triceps:wyciskanie francuskie 3x6-8
biceps:młotki 3x8-12 triceps:sciąganie wyciągu górnego podchwytem 3x6-10
Tak jak wcześniej napisałem wszystko na super serie:)Łapa fajnie puchnie:)
Moim zdaniem na jakiś czas fajnie jest sobie zrobić takie treningi na łapę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Różne mogą być czynniki, lipny trening, słaba dieta, słaby gen.

Ale patrząc siłowo szału nie ma, jedynie barki są na dobrym poziomie, a jak z przysiadem ?

A teraz jeszcze pytania o barki ^^
Wyciskasz za głowy sztangę ?
Z nogami, czy bez ?
Jak bez nóg, to na ile 100 kg Ci idzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 895
te wyniki to tak nie wiem bo ja nie robie na 1x

klatke ostatnio skonczyłem 115 (w 4 seri na 6x)
martwy ostatnio 160kg w 4 seri na 4x
barki na suwnicy smitha ne siedzaco przez czołem 100kg 4 seria tez jakos 6x
nóg nie lubie robić robie róznymi ciezarami i to tez zalazy do jakiego konta ma być wykonywany ruch dlatego nie podam dokąłdnego wyniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Walnij 10 kg więcej i powinno pięknie w sile pójść i wielkości mięśni. :P Z 90 kg dużo nie wyciśniesz, no chyba, ze się mylę i niski jesteś ? Bo na zdjęciu co innego widzę po sylwetce. ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 895
tak jak pisałem "Waże ok. 90kg mam 18 lat. 181cm wzrostu." 10kg wiecej tzn ze mam przytyć 10kg tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Ale mięśnia nie fatu, zobaczy, że w sile i wyglądzie będzie dużo lepiej. ;)
Sam ważę 108 kg, teraz sobie to wyrzeźbię do 95 kg i będzie cacy. :) Ale myślę, że 2 lata jeszcze powalczysz i pozamiatasz konkurencje. Ino czasu trza i regularności w treningu. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
_Emek_ bardzo dobra łapka , na prawde.. widac ze cwiczysz bez koksu

mam pytanie. czy napiales ramie przy tym zdjeciu ? a 40 masz w napietym ? wg mnie dobre efekty,masz dopiero 18 lat

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyciąg- co myślicie Panowie ?

Następny temat

KONIEC Z SiŁKĄ - a co z mięśniami ?:>

WHEY premium