SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

regeneracja/triceps/biceps

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
Witam,

Słuchajcie prosta sprawa: Biceps i Triceps NA MASE... Trenować po dwa razy w tygodniu (zmniejszyć czas na regenerację) czy po razie (dać sporo czasu na regenerację).

1. Nie rozpisuję ćwiczeń, bo: gdy mówię trening, mam na myśli trening intensywny (dla mnie) po którym dziwnie mi się kierownicę trzyma, gdy wracam autem do domu.

2. Chciałbym aby odpowiedziały osoby które z autopsji wiedzą co daje lepszy efekt. (przyp. zależy mi na masie)

3. Nie ćwiczę bicepsu i tricepsu jednego dnia, nie korzystam z superserii, nie robię treningu łączonego

Dziękuje z góry za wszelką pomoc.

Zmieniony przez - Cappie92 w dniu 2013-09-26 04:30:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Czyli jednym slowem nie masz za duzego pojecia o treningu, polecam poczytac- https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html. 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
1. adres nie istnieje 2. czytałem trochę na ten temat więc całkiem za zielonego się nie uważam się za zielonego, może mnie źle zinterpretowałeś ?? 3. Jeśli możesz to podrzuć link priv wiadomością, lub napisz uwagi, będe wdzięczny.

Czekam na opinie innych.

Zmieniony przez - Cappie92 w dniu 2013-09-26 05:06:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
To byl link do dzialu Trening dla poczatkujacych, poczytaj go naprawde dokladnie, a wszystkiego sie dowiesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
OK, zmieniam pytanie, bo w ten sposób do niczego nie dojdziemy...

Czy jest ktoś kto w swoim planie treningowym po dwa razy (osobno) ćwiczy triceps i biceps oraz jest zadowolony z przyrostu masy mięśniowej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Gdyby to było takie proste, to jest kwestia indywidualna przy jakiej intensywności u kogo jaka partia rośnie szybciej, czynnikow jest wiele poprzez odpowiednio dobrany trening dietę ilość i zakres powtórzeń jak też metod treningowych. Nikt Ci jednoznacznie nie odpowie czy trenować raz czy dwa razy w tygodniu te partie sam musisz dojść do tego co tak włąściwie lubią i eksperymentować, nie jesteśmy jasnowidzami, jakbyś "troszkę" poczytał jak mówiłeś wiedziałbyś takie podstawy.

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
OK, masz słuszność. Hmmm... po prostu chciałem taką mało profesjonalną rade :) tak lub nie ale widzę, że tu jednak poważnie do wszystkiego podchodzicie... Oczywiście to jak najbardziej plus na korzyść forum. Zrobię tak, poćwiczę raz w tygodniu te partie przez 3 tyg a jak będe czuł że mi mało to dorzuce ;) Na koniec napisze co się u mnie sprawdziło :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
A jak chcesz je trenować obie na osobnych treningach czy chcesz je razem robić? Tak jak piszesz musisz wyczuć jak z regeneracją jakie uczucie masz czy przerwa jest zbyt długa i siła spada i masa nie idzie, czy jest w sam raz. Pytaj dopytuj czytaj różne tematy są na ten temat nie ma złotego środka.

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak wygląda trening na masę ? Czy może na masę jest dieta ? Może się mylę ?

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2013-09-26 15:53:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywator treningowy

Następny temat

Koxy, a społeczeństwo

WHEY premium