SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONIEC Z SiŁKĄ - a co z mięśniami ?:>

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
Cześć chłopcy! :) Jestem dziewczynką wiec wybaczcie to, że jestem calkowicie niekumata w temacie ;) Ale zastanawiamy się na pewnym babskim forum ;) co się dzieje gdy taki potęężny byk:D nagle przestanie calkowicie ćwiczyć, na zawsze! Co sie dzieje z jego mięsniami? skóra? Jak on będzie wyglądał?:P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30684
potężny byk nie przeżyje bez ćwiczeń i nigdy nie przestanie
(chyba, ze Ty przez "potężny byk" rozumiesz coś innego niż ja )

mięśnie zmaleją, jeżeli skóra zachowała elastyczność (a pewnie tak bo mówimy o masie mięśniowej a nie tłuszczowej) to się skurczy i będzie też normalna.

Zmieniony przez - Akper w dniu 2010-05-15 23:08:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1668
Cysiunia boisz sie ze twoj Byk Cwiczyc przestanie ?/

Ave!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Ale ciekawe, czy zmaleją do tego stanu z przed siłki czy jednak coś zostanie?

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1668
@dudpis mysle ze zalezy tez od dalszego trybu życia , czy cos zostanie czy spadnie do konca

Ave!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
Akper haha spodziewalam sie ze padnie taka odpowiedź hhi. Mogłam zaznaczyć że sytuacja jest czysto hipotetyczna! :D

Ygh hehe niestety nie mam żadnego osobistego byka


Uzywając swojego skromnego móżdżku domyslam sie ze nawet po kilkunatu latach bedzie roznica miedzy nim a takim nigdy niećwiczącym .. wiec zastanawia mnie to po cholere chodzic 3 razy w tyg dla utrzymania... tego wyglądu, jak i tak, że tak powiem nie zmaleje i mozna by bylo chodzic np raz na miesiac:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166




zalezy od 100 rzeczy, ale tutaj masz przyklad goscia ktory odstawil cala "suplementacje" i mial problemy zdrowotne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Będzie wyglądać tak jakbyś z opony spuściła powietrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
ooOOOOooooo dzięki zwierzuu, nie spodziewalam sie tak szybkiego odzewu.. myslalam ze to tylko domena wizażu xD


to teraz pójdę sobie gdzie indziej was poczytac, może sie dowiem co zrobić z moimi nogami zeby byly kształtniejsze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Ćwicz je .

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15466
zwierzu ja bym troche zmienil stwierdzenie
""zalezy od 100 rzeczy, ale tutaj masz przyklad goscia ktory odstawil cala "suplementacje" i mial problemy zdrowotne""
odstawil cala supl. BO mial problemy ze zdrowiem :)
tak samo ja levrone i flex chodz obaj wrocili do ciezarow i jak na normalny gust czlowieka wygladaja b.db
PS.zobaczcie jak sie dorian trzyma
pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RAMIONA BICEPS TRICEPS PRZEDRAMIĘ ROZMIAR TERNING

Następny temat

Barek

WHEY premium