SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepsze?Nowa silka czy odzywki i piwnica?:P

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15454
mam dylemat i moze bedziecie mi cos w stanie doradzic :D a mianowicie mam z kumplem silke w piwnicy sporo sie natrudzilismy zeby ona powstala ale teraz zadnemu z nas nei chce sie do niej chodzic bo mamy cienki sprzet domowej roboty i mam dylemat czy lepiej isc na silke za ktora bede placil 70 zl za miech czy moze lepiej sobie dolozyc kaski i kupic jakies odzywki ciwczac na starej silowni samemu :( nie wiem co jest lepsze, moze mi cos doradzicie dzieki z gory :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
zalezy co masz na tej swojej silowni jak masz np samo lawke i niezroibsz wszystkich parti miesni to idz na silownie publiczna chyba ze mozesz to cwicz u siebie nawet swoje to swoje )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15454
mam sama laweczke sztange do 120kg i 3x hantelki po 10 kg jeden, sam jestem blizszy przekonania ze jak pujde na silke za kaske to sie bardziej bede przykladal do roboty bo na marne kasy wydawac nie bede a odzywki zawsze mozna jeszcze kupic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Ja bym wybrał siłke. Większe możliwości i lepsza motywacja

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
ja (bym) wybrał(em) siłke w garażu nie ma to jak cięzke klimaty zawsze mozna pocwiczyć dojśc do 'czegos' i zapisac sie na siłownie a ładowanie 70 zeta na miech zeby mieć 30 pare w łapie to przesada...

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
ja jaestem za opcja "piwnica"
dorzuciasz kilka $$ i masz wiecej sprzetu a pozniej kase w diete a na koncu w odzywki.

np. inwestujesz max 50 pln i masz prosty wyicag (obciazebnie to taleze ze sztangi) i na pewien czas wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3680
hmm piwnica wcale nie oznacza tak tragicznie gorzej ... widziales w dziale "nasze zdjecia" byl jeden po 7 latach w piwnicy . za***iscie sie wyrobil i udowodnil ze nawet w piwnicy mozna :P a kase to na nowy sprzet + odrzywki lub na materialy i sami zrobcie sprzet

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15454
dzieki wszystkim za odpowiedzi i chyba zostane przy opcji z silka na kaske przynajmniej sprawdze sie na ten jeden miesiac :) i potem bede lukal co dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Piwnica rulezzz
Rób jak uważasz ale jak to napisali poprzednincy w piwnicy to klimacik jest. Ćwiczysz sam albo z kim chcesz, jesteś gospodarzem

A tak w ogóle...duzo ludzi z SFD ćwiczy w piwnicach, garażach i tym podobnym "własnym siłowniom"??

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15454
zalamka :( poszedlem na silke i taka fajna mila pani :) powiedziala mi ze karnet zdrozal i teraz jest 80zl za 3 wejscia w tyg. :( wiec sie na to nie pisze :) znacie moze jakies fajne silki w lodzi- srodmiescie :) ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Katowice - najekonomiczniejsze siłownie

Następny temat

mala zagadka :)

WHEY premium