mam dylemat i moze bedziecie mi cos w stanie doradzic :D a mianowicie mam z kumplem silke w piwnicy sporo sie natrudzilismy zeby ona powstala ale teraz zadnemu z nas nei chce sie do niej chodzic bo mamy cienki sprzet domowej roboty i mam dylemat czy lepiej isc na silke za ktora bede placil 70 zl za miech czy moze lepiej sobie dolozyc kaski i kupic jakies odzywki ciwczac na starej silowni samemu :( nie wiem co jest lepsze, moze mi cos doradzicie dzieki z gory :)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
zalezy co masz na tej swojej silowni jak masz np samo lawke i niezroibsz wszystkich parti miesni to idz na silownie publiczna chyba ze mozesz to cwicz u siebie nawet swoje to swoje
)
)...
mam sama laweczke sztange do 120kg i 3x hantelki po 10 kg jeden, sam jestem blizszy przekonania ze jak pujde na silke za kaske to sie bardziej bede przykladal do roboty bo na marne kasy wydawac nie bede a odzywki zawsze mozna jeszcze kupic :)
...
Ja bym wybrał siłke. Większe możliwości i lepsza motywacja

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl
...
ja (bym) wybrał(em) siłke w garażu
nie ma to jak cięzke klimaty
zawsze mozna pocwiczyć dojśc do 'czegos' i zapisac sie na siłownie a ładowanie 70 zeta na miech zeby mieć 30 pare w łapie to przesada... 
nie ma to jak cięzke klimaty
zawsze mozna pocwiczyć dojśc do 'czegos' i zapisac sie na siłownie a ładowanie 70 zeta na miech zeby mieć 30 pare w łapie to przesada... 
no pain, no game
...
ja jaestem za opcja "piwnica"
dorzuciasz kilka $$ i masz wiecej sprzetu a pozniej kase w diete a na koncu w odzywki.
np. inwestujesz max 50 pln i masz prosty wyicag (obciazebnie to taleze ze sztangi) i na pewien czas wystarczy.
dorzuciasz kilka $$ i masz wiecej sprzetu a pozniej kase w diete a na koncu w odzywki.
np. inwestujesz max 50 pln i masz prosty wyicag (obciazebnie to taleze ze sztangi) i na pewien czas wystarczy.
...
hmm piwnica wcale nie oznacza tak tragicznie gorzej ... widziales w dziale "nasze zdjecia" byl jeden po 7 latach w piwnicy . za***iscie sie wyrobil i udowodnil ze nawet w piwnicy mozna :P a kase to na nowy sprzet + odrzywki lub na materialy i sami zrobcie sprzet
-_-
...
dzieki wszystkim za odpowiedzi i chyba zostane przy opcji z silka na kaske przynajmniej sprawdze sie na ten jeden miesiac :) i potem bede lukal co dalej :)
...
Piwnica rulezzz
Rób jak uważasz ale jak to napisali poprzednincy w piwnicy to klimacik jest. Ćwiczysz sam albo z kim chcesz, jesteś gospodarzem
A tak w ogóle...duzo ludzi z SFD ćwiczy w piwnicach, garażach i tym podobnym "własnym siłowniom"??
Rób jak uważasz ale jak to napisali poprzednincy w piwnicy to klimacik jest. Ćwiczysz sam albo z kim chcesz, jesteś gospodarzem
A tak w ogóle...duzo ludzi z SFD ćwiczy w piwnicach, garażach i tym podobnym "własnym siłowniom"??
Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz