SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja "piwnica" :D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Pitt Bull z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Witam
zamieszczam fotki mojej siłki. Wcześniej miałem w pomieszczeniu gospodarczym, ale było dużo różnych gratów i za mało miejsca dla mnie :). Jakoś tak wyszło że ojciec sprzątnął poddasze, które wcześniej było nie używane i szwagier zasugerował mi, że może tu przenieść siłke. Troche kasy wydałem na materiały (i tak by mi duuużo drożej wyszło gdybym nie miał załatwianych niektórych rzeczy po znajomości :) ). A teraz kilkanaście fotek, w tym kilka które prezentują postęp w robieniu pomieszczenia.

























Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Niestety nie mogę zamocować drążka na strychu, dlatego został on dalej w pomieszczeniu gospodarczym. Z workiem niestety jest podobnie :/



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
A teraz jak wygląda pomieszczenie po zrobieniu, oraz fotki sprzętu.




















I to by było chyba na tyle :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
fajna silka mam pytanie ile masz kg obciazenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8481
o kurde :D daje rade :D Brawo :D

Zmieniony przez - Wilku28 w dniu 2008-05-03 22:26:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 154 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20712
Bajka:) widac ze sie postarales:D

No pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
jarek919: 114kg co wchodzi mi na gryfy od hantli, łamanej i sztangi oraz 26kg tylko na hantle, musiałbym przerabiać otwory na większe, żeby na all wchodziło. Jak będzie okazja to jeszcze pewnie kupie jakieś obciążenie :D. Teraz poluje na jakiś dobry rowerek + może wiosła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
dobre oswietlenie do fot sylwetki

Zmieniony przez - Eclipse21 w dniu 2008-05-03 22:33:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7808
Kurcze jak dla mnie to szkoda było kasy robić całą tą konstrukcje i taki pokoik przecież..można by było pomalować krokwie na poddaszu dać dobre oświetlenie i by było wielkie przestronne poddasze.. a tak to masz pomieszczenie w pomieszczeniu..

"Man is a pupil, pain is his teacher" Musset

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8162
Podoba mi się:) Ile wszystko wyniosło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
to nawet jest tego obciazenia a mam jeszcze jedno pytaniete czerwone obciaenia to skad to jest?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drążek naścienny - jaki kupić?

Następny temat

K1

WHEY premium