SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja "piwnica" :D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7808
hmm a jak będzie z klimatyzacją?? bo w lato na poddaszu jest ciepło.. wiec podejrzewam ze w takim jeszcze pokoiku będzie sauna:D
hmm na ścianie też nic nie powiesisz bo płyta gipsowa i łatwo o dziurę (opierać też bym sie nie opierał:)
ale ogólnie rzecz biorac robota pełna profeska :) Tylko z pkt ekonomicznego myślę ze nie przemyślane...

Zmieniony przez - Maszto w dniu 2008-05-03 22:48:41

"Man is a pupil, pain is his teacher" Musset

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2310
tak jak napisał ktoś wyżej- nie musiałeś robić tego pokoju na poddaszu no ale to Twój wybór wiem jak ciężko coś samemu zrobić i ile to pracy i poświęcenie wymaga powodzenia w poszukiwaniu okazji na dobry zakup i w rozwijaniu sylwetki wpadnij też do mnie, w poniedziałek dam zdjęcia nowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7512
Jesli mozna wiedziec ile Cie to wszystko kosztowalo, bo sam planuje zrobic remont u siebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8650
no to sprzetu masz troche.... więc działaj działa... wykorzystaj dobrze to co masz.... powodzenia!!

>><<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3232
grrr pisałem wcześniej ze starego konta :/

Maszto: hmmm z tym pokojem w pokoju to zależy, ponieważ mam w domu mniej więcej wystarczająco miejsca dla każdego. Nawet gdybym chciał zrobić pokój na całym strychu to by to duzo wyniosło, bo to nie tylko pomalowanie krokwi, ale też otynkowanie kilku ścian, dach ojciec sam robił więc nawet nie jest "przykręcony" do ławy(czy jak to się nazywa), do tego są gdzieniegdzie duże dziury między ławą a dachem/krokwiami. Tak jak sam wspominałeś o tej saunie to bym musiał kupić wełne/styropian i płyty gipsowe na cały dach. Co do sauny w pomieszczeniu, to wokół całego pomieszczenia jest położona wełna 6cm, więc teraz jest pokojowa temperatura w pomieszczeniu, gdyby było jednak za gorąco to w kominach mam dwie szczeliny do dypozycji, więc 2 wentylatory bym władował i powinno być ok :D

jarek919: od jakiejść dużej maszyny, ale od czego dokładnie to nie wiem :D

Co do przywieszenia czegoś na ścianie to jakieś lekkie rzeczy da rade, ponieważ wiem mniej więcej jak są ułożone deski od stelarza. Myśle nad jakimś lustrem, żeby widzieć czy dobrze robie np martwy ciąg itd

Co do kosztów to sam nie wiem :D, musiałbym podliczyć, jak znajde czas to napisze, ale ja miałem duuużo pozałatwiane, więc dużo na to nie wydałem :D

Zmieniony przez - bhaal1988 w dniu 2008-05-03 23:36:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7808
Hmm ...widzę ze jednak masz to dobrze przemyślane ;) Dobry pomysł z tymi kanałami w kominie;) nawet wentylatorów nie trzeba ..bo komin jak sama nazwa wskazuje "ciągnie powietrze" :)jedynie wentylatorek do "zasysania powietrza w dół" i będzie gites :) Szkoda ze
poddasze wymaga takiej dużej pracy ..bo jednak w samym poddaszu ..musisz przyznać przestrzeń byś miał o wiele wiekszą :)

"Man is a pupil, pain is his teacher" Musset

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3869
Bardzo ładnie ! Sog sie nalezy. Tylko na ktore konto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3232
Eucalyptus: mi nie zależy na sogach :D. Do tamtego konta zapomniałem sobie kiedyś hasła i założyłem to i z niego korzystam(co widać po liczbie przeczytanych artykułów:D)

Maszto: tak, trochę żałuje, że nie powiększyłem bardziej, bo może udałoby mi się zmieścić stół bilardowy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Daje rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3691
za***iście, to są takie ***uckie łożyska?? :D

Żałuje tylko tych rzeczy których nie zrobiłem!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drążek naścienny - jaki kupić?

Następny temat

K1

WHEY premium