Siemka .
Nie mam diety ale jem produkty mleczne jajka itp . wegle i tłuszcz . Mam białko powinno zastąpić diete w jakimś stopniu .?
W tym okresie letnim ciezko bedzie mi sie jadło 5 posiłków dziennie wiec lepiej jest cos wypic (białko) . mam szybką przemiane materii.
Co sądzicie o tym ?
Jak z efektami .?
Zmieniony przez - bery17 w dniu 2013-04-28 15:53:58
Nie mam diety ale jem produkty mleczne jajka itp . wegle i tłuszcz . Mam białko powinno zastąpić diete w jakimś stopniu .?
W tym okresie letnim ciezko bedzie mi sie jadło 5 posiłków dziennie wiec lepiej jest cos wypic (białko) . mam szybką przemiane materii.
Co sądzicie o tym ?
Jak z efektami .?
Zmieniony przez - bery17 w dniu 2013-04-28 15:53:58
Krzysztof Piekarz

