Otóż.. Skończyłem 1 cykl na kreatynie (wogole 1 cykl w życiu) >
Teraz moje pytanie. Co brać bo tym ? Co proponujecie ? Caly czas jadę na mase. Myślałem o no-boostery (bodajże) Ale troche jestem w tym zielony
Proszę o pomoc ;]Poprostu walcz !!
Ilość wyświetleń tematu: 1665
Proszę o pomoc ;]Poprostu walcz !!
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Mam 19 lat, 170 cm i ważę 58kg. Jak w temacie jestem po pierwszym cyklu kreatyny, brałem z Olipmu monohydrante 1250 mega caps. diety nie mam ułożonej, ale myślę że odżywiam się prawidłowo, weglowodany przed treningiem a białko po treningu
po kreatynie łapa mi urosła o 3 cm, natoiast na klatę targam o 16 kg więcej. i mam pytanie, czy drugi cykl powinienem kontynuować monohydrantem czy zmienić kreatynę np. na jabłczan?A teraz jesteśmy tymi, przed którymi ostrzegali nas rodzice
Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf
(moja sprawa)
Poprostu walcz !!
Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf
Bo zaniedbałem ostatnio moją 'diete'
Poprostu walcz !!
Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf
Poprostu walcz !!

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły