SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Po pierwszym cykliku.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2479
Siemano

Otóż.. Skończyłem 1 cykl na kreatynie (wogole 1 cykl w życiu) >
Teraz moje pytanie. Co brać bo tym ? Co proponujecie ? Caly czas jadę na mase. Myślałem o no-boostery (bodajże) Ale troche jestem w tym zielony Proszę o pomoc ;]

Poprostu walcz !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11
Witam Mam 19 lat, 170 cm i ważę 58kg. Jak w temacie jestem po pierwszym cyklu kreatyny, brałem z Olipmu monohydrante 1250 mega caps. diety nie mam ułożonej, ale myślę że odżywiam się prawidłowo, weglowodany przed treningiem a białko po treningu po kreatynie łapa mi urosła o 3 cm, natoiast na klatę targam o 16 kg więcej. i mam pytanie, czy drugi cykl powinienem kontynuować monohydrantem czy zmienić kreatynę np. na jabłczan?

A teraz jesteśmy tymi, przed którymi ostrzegali nas rodzice

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14530
A jak z kretą. Dobrze dała? Jak tak to czekasz i znów cyklik ;).

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
chodzilo mu zapewne co w przerwie

jesli juz to wez np aakg trec'a

mozna jakiegos gainera lub bialko do uzupelnienia brakow w diecie

mzb - na noc

a jesli nadal dysponujesz duza flota to mozna by wziac i bcaa np bcaa xtra lub bcaa olimpa mega caps ale to juz takie dodatek nie konieczny

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2479
Odrazu szczerze mówię. Diety nie mam. (nie będę póki co się w to bawić) Ale staram sie dobrze i kaloorycznie jest (moja sprawa)

z głowniejszych;

biceps; + 1cm
Waga: nie ważyłem sie narazie ;/
Siła narazie, zauważyłem + 5 kg Ale ostatecznie bd podchodził za 2 tyg około do wysisku.

W tym tyg koncze puchę.

Poprostu walcz !!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
napisz chociaz jak orientacyjnie wyglada Twoje odzywianie

np co zjadles dzis...

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2479
Nie chcij wiedzieć co dzisiaj jadłem Bo zaniedbałem ostatnio moją 'diete'
Ogolnie., rano, chleb z czyms tam..
w szkole bulki z czyms tam..
po szkole obiad. co mammusia zrobi. (dobrze jak schabowe, ryż)
17 pprzed treningiem (ryż) nie raz kurak do tego..jajka,, albo platki owsiane (to tak o kazdej porze dnia, jak mam czas sie bawic)
po treningu, bananek. wafle.. jajka.
na wieczor
twarozek ponad 100 g

Poprostu walcz !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2479
Napewno dostałem odpowiedź .

Poprostu walcz !!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
zamiast tych NO-boosterow kup ryz i mieso i jedz w szkole

przyda sie

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2479
Nie pytam sie co mam jeść w szkole ;)
Zadałem następujące pytanie: Co kupić po kreatynie ?

Czy będą efekty i co jem moja sprawa

Ja tylko zadałem pytanie i prosiłbym o pomoc .

Poprostu walcz !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3741 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29565
Siodema myślisz że w szkole będzie robił sobie obiad?

u mnie w szkole nie mam jak jeść takich posiłków
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419139
Siodema ale Ty jesteś naiwny. przecież szkoła to juz koniec świata i w tym czasie tylko kanapki "z czyms" tam można jeść
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobrze robię?

Następny temat

storm+shock therapy jak brac , inny watek

electro
Polecane artykuły