SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po pierwszym cykliku.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2479
Zostawmy temat odżywiania. !!

To co ziomale. co kupić ??

Poprostu walcz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6429
do szkoły polecam batony proteinowe[smacznie i zdrowo], ale troche drogo

kup sobie akkg+gainer

Zmieniony przez - SBL_pl w dniu 2009-02-24 21:24:16

nie chcę soga, kilknij na pajacyka: http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2479
Tak sie właśnie zastanawiam nad tym Akkg. Ile kapsów ?

p.s Ja do szkoły polecam produkty z Twojego Avka

Poprostu walcz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2211
czlowieku twoj pierwszy cykl na kreatynie a ty masz +1cm na bicu ?? to sa efekty ?? to jest smieszne a nie efekty bez diety to daleko nie zajedziesz a skoro masz takie przyrosty to efektywnosc twojego treningu jest mocno zastanawiajaca. i chcesz jesc no boostery? porownam to do tego ze ty dopiero raczkujesz a juz sie bierzesz za taniec

Zmieniony przez - zwid w dniu 2009-02-24 21:48:36

Nie mozliwe jest mozliwe pytanie za ile ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 520
jak pierwszy cykl na kredce to śmiało możesz jeszcze ze 2 cykle zrobić. Jak brałes MONO to teraz spróbuj jabłuszka tak se urozmaicaj :P pierwszy cykl na kredce fajnie kopie :P potem juz na 2 cyklu tak nie ma :P ;/

Podążaj moją drogą xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2479
Wogole to. Nie pali mi sie do tych odzywek. Ale pytam co zarzyć i w jakim odstepie czasowym od tego cyklu (koncze po tym tyg)

Poprostu walcz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Witam Mam 19 lat, 170 cm i ważę 58kg. Jak w temacie jestem po pierwszym cyklu kreatyny, brałem z Olipmu monohydrante 1250 mega caps. diety nie mam ułożonej, ale myślę że odżywiam się prawidłowo, weglowodany przed treningiem a białko po treningu po kreatynie łapa mi urosła o 3 cm, natoiast na klatę targam o 16 kg więcej. i mam pytanie, czy drugi cykl powinienem kontynuować monohydrantem czy zmienić kreatynę np. na jabłczan?

A teraz jesteśmy tymi, przed którymi ostrzegali nas rodzice

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobrze robię?

Następny temat

storm+shock therapy jak brac , inny watek

WHEY premium