SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy moge odrazu brac Kreatyne po pierwszym cyklu??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Witam cwiczyłem pare miesiecy i zaczołem brac kreatyne ,brałem bodajze w dni nietreningowe 5g(4tab)w dni treningowe 10g(8tab) w sumie zjadłem 300tab Monohydrantu Kreatyny w przędciągu 2 miechów waga z 61-->66 a moje pytanie jest następujące
1Czy moge odrazu brac kreatyny czy musze miec przerwe i jak długą ,i co by było najlepiej jesc dodatkowo do tej kreatyny??,czytałem ze Hmb jest dobre.z góry dzięki za odpowiedz

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
powinno sie robic przerwe conajmniej tyle ile trwał poprzedni cykl!!!
a co do hmb to jak chcesz moze okazac sie ze to pieniadze w błoto ja nie polecam, lepiej kupic białko!! do braków w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
Hmb jest zbedne. Robisz przerwe minimum tak dluga jak trwal twoj cykl. Kreatyne najlepiej laczyc z dieta. Bo masa wzrasta od + bilansu kalorycznego.

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 863
przerwa tyle samo co trwał cykl... HMB chyba z tego co czytam forum nie najlepsze... Ja po cyklu biore np aakg, ale od razu robię tydzień przerwy...
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Hooligan91 a co to jest to aakg?????dasz jakis link z opisem,i jak robisz cykl a po tygodniu znowu jedziesz na kreatynie?dobrze zrozumiałem??to HMB odpada,cos kiedys czytałem ze daje 1-2kg masy jak sie bierze często to znaczy przy kazdym cylku,takiej stałej masy bo posdobno po kreatynia masa spada a Hmb sie tym rózni ze masa zostaje zawsze by sie przydały te 3-4kg na rok chociaz,co mysliscie???

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 863
robię cykl, potem tydzień przerwy, potem przerwa tyle ile trwał cykl... aakg- wpisz w wyszukiwarce, dość tanie i dobre
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 863
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
Ktory to twoj cykl?

Zmieniony przez - Kojuuuu w dniu 2008-04-08 20:32:44

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 863
niby, że ja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
SŁuchaj to jest dział który najmniej odwiedzam,napisałem to co kiedys przeczytałem i mniej więcej udało mi sie zapamiętac ,i dlatego zadaje pytania bo sie nie orientuje tak dobrze,masz racje mistrzem w tej dziedzinie nie jestem:)

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
Wiec sluchaj....


Wiec siegnales juz po krete... Uloz sobie najlepiej diete przestrzegaj jej cwicz a efekty bd bardzo szybko. Przy wadze 61 kg brac sie za krete to niestety za madre posuniecie nie jest.


Zmieniony przez - Kojuuuu w dniu 2008-04-08 20:38:50

szacunek.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB + BIALKO

Następny temat

MET-Rx Creatine Blast czy mozna mieszac z mlekiem ??

Wiecej