SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z lapami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605


witam
witam mam taki, gry reka jest wyprostowana wyglada strasznie no jakbym mial ze 32 w bicku;/ a jest 40, ta to gdy jest zgieta wyglada calkiem calkiem, co zmienic w planie zeby zwiekszyc obwod na wyprostowanej lapie??

No pain-no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jackobo18

niestety muszę Cie zganic za kilka rzeczy

pierwsza to, że zdjęcia- klucz do oceny- są naprawde fatalne i nieaekwatne[a to sotatnie to już tragedia], nie wklejej więc tego w ten sposób i takiego- zdjęcie wklej z napiętymi mięsniami, w okreslonej pozie a kolejne lużno[ale widocznie] w pozie jednak podobnej- widzisz, ze musi byc kilka dobrych zdjęc aby wziąćsie wogole za sensowną ocene...

druga to wszechobecny chaos w poście, wynika on po czesci z powyższego a po części, ze upatrujesz będu w jakims jednym kierunku a jednocześnie nie potrafisz go nawet okreslic

trzecia to -pomimo, ze są zakropkowane- niepotzrbne przekleństwa i widoczna nerwowośc w zwiżaku z tym.

wobec tego prosze o miarodane fotki i wypelnioną ankietę /lub/ z jak najdokladniejszym opisem sytuacji[ogólnej jak i szczególowej]

w przeciwnym razie rozważe zamknięcie tematu poniewaz jest od dawna 'bezproduktywny"

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-09-20 19:11:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605


sami widzicie;////

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1033
hhmm moim zdaniem nie jest taka zła. Nie jestem pewien tego ale może spróbuj przy wyciskaniu hantelkiem opuszczać go jak najmocniej na dół oczywiście nie na maxa tylko tak żeby był kąt 140' mniej więcej. Trudno na ten temat się wypowiedzieć bo łapa nawet dobrze wygląda ;)

Zmieniony przez - allen662 w dniu 2009-09-19 08:27:50

"Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 762 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17180
Wskocz w L, a nie XL. Najlepiej inny kolor niz czarny, lekko opal i zobaczysz roznice.

Trwaj w tym co kochasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
ja mam ten sam problem i nic z nim nie mogę zrobić - to takie pocieszenie :)

ps. niby modlitewnik pomaga, ale u mnie niewiele on dał.

Zmieniony przez - palm84 w dniu 2009-09-19 10:48:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
łapa nie jest taka mała wizualnie bez napinki.
Niektorzy maja duzo gorzej, głownie ci z mniejszym bf%, bo łuszcz nie "rośnie" przy spinaniu.
PS: Zdajesz sobie sprawe ze w cholere cm z tego 40 to tłuszcz? jesteś nieźle zalany.
a fotki mało profesjonalne mało widac;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może popraw zewnętrzną głowę bicka ćwicząc prostym gryfem hmmm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
wiem ze jestem zalany:) ale taki byl cel mojego treningu nie lubie wyżyłowanych kulturystow, podoba mi sie MEGA MASSA:) a w w pasie mam 95cm aktualnie a w klacie 111cm wiec argumentow do robienia rzezby jeszcze nie mam:)

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605


wiekszej foty chwilowo nie moge dac...

Zmieniony przez - jackobo18 w dniu 2009-09-19 16:01:46

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
po pierwsze rozciągasz łape??? jeżeli nie to raz w tygodniu zaprzyj się o ściane na maxa wygnij ramiona 15s x3 ,proponowałbym CI takie cwiczenia :
-jako pierwsze ławka skośna razem uguinanie ramion 4x 12/10/8/6
-drugie modlitewnik Progresja z miarem duzym obciązeniem 12/10/8/6
-trzecie o kolano tu juz zaatakujesz ze wszystkich stron
(Popracuj nad tricepsem to on stanowi 3/4 ramiona)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
ty tam masz powiadasz 40 ? :D

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecy - co to za miesien?

Następny temat

Oddychanie

WHEY premium