SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z masą

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5961
Trenuję pół roku i masa poszła mi może o 4kg.Mam problem z bicepsem i łydką.Wszystkie mieśnie ogólnie powoli mi rosną.Czy powodem tego może być to że trenuje 3 razy w tygodniu kosza?Po każdym treningu w kosza biorę gainera a trenuję 3 razy w tygodniu ale w następny dzień po pakowaniu jade na trening kosza.Pozdrawiam Cooper.

Mam lęk wysokości,czy waszym zdaniem mogę mimo wszystko wykonać Super Dunks?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6703
Albo kosz albo pakernia. Jeżeli bedziesz grać w kosza to nie spodziewaj się zbyt dużych przyrostów (4 kg to i tak nieźle). Pozatym jak wygląda twoja dieta i trening na siłce?

Na sfd od 2002 roku :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5961
Z dietą wszystko ok.Dużo jem,140gram białka i bardzo dużo węglowodanów.Trening bardzo intensywny 3xw tygodniu
Dzień pierwszy:
klatka
biceps
brzuch
Dzień drugi
Grzbiet
Barki
triceps
Dzień trzeci
Udo
łydka

Mam lęk wysokości,czy waszym zdaniem mogę mimo wszystko wykonać Super Dunks?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6703
Moim skromnym zdaniem to całkiem spoko. Plecy + barki to dość męczący zestaw, ale co kto lubi. Wiec jedyną przyczyną jest koszykówka (no chyba, że masz totalnie zje...ą genetyke)

Na sfd od 2002 roku :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5961
"Albo pakowanie albo kosz"?Bardzo mi zależy na koszu,gram w lidze mazowieckiej.Rozumiem że moim problemem jest brak czasu na regeneracje.Kreatyna przyspiesza regeneracje ale cykl trwa tylko 4-6 tyg.Czy naprawdę nie da sie nic zrobic?Tym bardziej że masa idzie coraz wolniej.
Pozdrawiam Cooper

Mam lęk wysokości,czy waszym zdaniem mogę mimo wszystko wykonać Super Dunks?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
Jakies wyjscie powinno sie zawsze znalezc. Poniewaz zadales pytanie w dziale 'trening', poszukamy moze jakiejs przyczyny w planie treningowym.

Po pierwsze nie doporwadzaj do monotonii treningow, tzn. zmieniaj co jakis czas plan treningowy.
'Dzien drugi' to w Twoim planie treningowym bardzo ciezki dzien, za duzo do cwiczen partii miesniowych - przynajmniej moim zdaniem. W zwiazku z tym proponuje taki plan :
Dzien pierwszy: klatka , triceps.
Dzien drugi: grzbiet, triceps
Dzien trzeci: barki, nogi, przedramie.

Proponuje podstawowe cwiczenia: wyciskanie na plaskiej, wioslowanie sztanga, martwy ciag, przysiad itd., w zwiazku z tym jak najczestszego stosowania wolnych ciezarow.

Pozdrawiam !



Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5961
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.Trenuję kosza we wtorki,czwarki i piątki.
W poniedziałek robie:
klata
biceps

brzuch
W środę robie:
grzbiet
triceps
brzuch
W Piątek odpoczywam poniewż ze względu na kolana mój trening nóg ogranicza sie do wykroków i wspięć na palce(robię trening z Muscle po czym mam 4dni do wtorku na regeneracje łydek).

Mam lęk wysokości,czy waszym zdaniem mogę mimo wszystko wykonać Super Dunks?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
Witam na twoim miejscu zamieniłbym biceps z tricepsem, ponieważ po treningu klatki, triceps jest już dobrze rozgrzany (ponieważ także bierze udział w wyciskaniu i przenoszeniu sztangieli)i wystarczy że go dobijesz dwoma lub trzema ćwiczeniami.
Pozdrawiam Aleks.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RZEŹBA!!!

Następny temat

Program na wyskok

WHEY premium