SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z lapami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
" 95cm aktualnie a w klacie 111cm"
Lepszy wynik to 110 w klacie przy 80 w pasie;)
I wtedy wcale nie ejsteś wyzyłowany, do żył tzreba ok 6% bf. Ja zeszłes do 9,8 najnizej i było średnio;p.

Zmieniony przez - Jodełko w dniu 2009-09-20 10:36:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
i co mi z tego 80 w pasie;/?? jak bede wazyl 70pare kilo:( nie jestem jakims gejusiem z solarki i nie zalezy mi na kaloryferku!! pozatym zima idzie nie bede sie rzezbił w bluzie trzeba wygladac szeroko:) wylapie jeszcze z 10kg masy i od marca rzezbe polece...

Zmieniony przez - jackobo18 w dniu 2009-09-20 15:16:14

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
Jodełko
do żył tzreba ok 6% bf

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
a ja powiem ze nie koniecznie

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jackobo18

niestety muszę Cie zganic za kilka rzeczy

pierwsza to, że zdjęcia- klucz do oceny- są naprawde fatalne i nieaekwatne[a to sotatnie to już tragedia], nie wklejej więc tego w ten sposób i takiego- zdjęcie wklej z napiętymi mięsniami, w okreslonej pozie a kolejne lużno[ale widocznie] w pozie jednak podobnej- widzisz, ze musi byc kilka dobrych zdjęc aby wziąćsie wogole za sensowną ocene...

druga to wszechobecny chaos w poście, wynika on po czesci z powyższego a po części, ze upatrujesz będu w jakims jednym kierunku a jednocześnie nie potrafisz go nawet okreslic

trzecia to -pomimo, ze są zakropkowane- niepotzrbne przekleństwa i widoczna nerwowośc w zwiżaku z tym.

wobec tego prosze o miarodane fotki i wypelnioną ankietę /lub/ z jak najdokladniejszym opisem sytuacji[ogólnej jak i szczególowej]

w przeciwnym razie rozważe zamknięcie tematu poniewaz jest od dawna 'bezproduktywny"

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-09-20 19:11:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecy - co to za miesien?

Następny temat

Oddychanie

WHEY premium