SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecy - co to za miesien?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678



Bo chyba czworoboczny konczy sie wyzej...prostowniki sa nizej i ida blizej kregoslupa...a co to? poczatek najszerszych czy co za cholera?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 224 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2689
też masz problem...

Moje gg 4832683
Czasami pomogę a czasami nie
Wszystko zależy czy mam akurat wolny czas...
http://www.sfd.pl/Moje_stanowisko_pracy-t584987.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a gdzie mam sie tego dowiedziec jak nie tu, mam spytac na bravo.pl?
z reszta lepiej wiedziec za duzo niz za malo mnie to ciekawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
hm w sumie ciekawe pytanie..
ja obstawiam jednak że jest to część mięśni najszerszych tuz przed "zebraniem" ich w powięź piersiowo-ledzwiową, są wysadzone tak -domniemuje- przez mięsnie glebokie grzbietu gdyż te nie stanowią tylko cienkich rurek nieopodal kregoslupa, jak napisales sam ale idą w dwóch pasmach przysrodkowym i -wlasnie- bocznym.

taki jest moj typ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 12 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29742
Jak wyżej- mięśnie najszersze grzbietu, a "wysadzone" są myślę że głównie za sprawą leżącego pod nim mięśnia zębatego tylnego dolnego należącego do grupy mięśni kolcowo- zebrowych

Rodzi się moc! Czuję jak rodzi się wola istnienia pod pojęciem człowiek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 224 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2689
najszerszy grzbietu wystarczy wyszukiwarkę włączyć

Moje gg 4832683
Czasami pomogę a czasami nie
Wszystko zależy czy mam akurat wolny czas...
http://www.sfd.pl/Moje_stanowisko_pracy-t584987.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
zapytalem sie czy to poczatek najszerszych takze wyobraz sobie szukalem tego ale chcialem sie upewnic bo na zdjeciach "pozujacych" wyglada to jak przedluzenie czworobocznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
w tym obszarze są:
czworoboczny lędźwi
czworoboczny
najszerszy grzboietu
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na poprawe siły do oceny

Następny temat

problem z lapami

WHEY premium