SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z klata i dupka :))))

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 614 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9172
witam

2) czy przysiady ze sztanga wplywaja na umiesnienie pupki?? jesli nie, to prosilbym zebyscie napisali mi jakie cwiczenia sprawia, ze za moja dupka beda panienkom oczy uciekaly :P

3)jesli po treningu klaty odczuwam bolesne zakwasy na pzrednich aktonach miesni naramiennych jest to objaw zlej techniki wykonywania treningu klaty? osobiscie wydaje mi sie, ze robie ja prawidlowo, a wielu moich znajomych tez boryka sie z takim samym problemem. jest tez niby cos takiego jak wyciskanie barkami. moze mi to ktos opisac, bo nie potrafie sobie tego wyobrazic...

-------------

pozdrawiam MiF

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
powiedzmy tak, jeżeli zle używasz przysiadów, mam tu na myśli technike, to dupa może ci urosnąć

Sport jest czymś niesamowitym, jest piękny i niebywale prosty.

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
tzn jak wiadomo, przy treningu klaty, np. przy wyciskaniu pracuja barki, możesz mieć ten problem, że przez złą technike wykonywania ruchu, twoje przednie aktony barków przejmują dużą część pracy

Sport jest czymś niesamowitym, jest piękny i niebywale prosty.

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 614 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9172
a moze dokladniej???

-------------

pozdrawiam MiF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Dołóż jeszcze martwy ciąg na prostych nogach albo wykroki jak chcesz mieć okrągły tyłek i oczywiście uginania na dwugłowe żeby wszystko było proporcjonalne , o odtłuszczeniu chyba nie trzeba wspominać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rób jak mówi superman . A co do klaty to w sumie normalne bo barki też biorą mały udział przy wyciskaniach . Problem zaczyna się gdy po treningu klaty większe zakwasy odczuwasz w barkach niż w klacie . Wtedy rzeczywiście dopracuj technike . Jeśli wyciskasz na skośnej to spróbuj ustawić ją pod mniejszym kątem . No i dodaj troche ćwiczeń rozciągających (żeby trening nie składał się z samych wyciskań) - rozpiętki i przenoszenia za głowe

"Demon to some , angel to others ..."

Moderator działu "Film/muzyka/książki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dokladnie jak Tajfun - ile w Twoim treningu klaty jest wyciskan ?
Jezeli wiecej niz dwa to ogranicz je kosztem cwiczen izolowanych (rozpietki, linki, byterfly, przenoszenie)

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 614 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9172
obecnie moj trening klaty wyglada tak:
-wyciaksnie sztangi na plasko 4*5
-wyciaksnie sztangi na skosie 4*5
-wyciskanie sztangielek na skosie 3*8
-rozpietki na plasko 3*8


przy wyciskaniu na plasko sztanga w ktorym miejsu powinna dotknac klaty/ na lini sutkow? powyzej? ponizej?


pzodrawiam MiF

-------------

pozdrawiam MiF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tyłek proponuję Ci przystady wykroczne i nożyce (patrz AĆ). Na mnie oba ćwiczenia działąją doskonale i to nie tylko na pośladki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
mifas - Twoj plan jest typowo silowy wiec nie marudz ze bola barki, przy takich obciazeniach to typowe szczegolnie ze stosujesz duzo wyciskan.
Jezeli bedziesz zmienial plan to bedzie on po tym zapewne masowy. Zadbaj wtedy by na plaskiej wyciskac do linii obojczykow i ograniczyc sie do jeszcze tylko jednego cwiczenia wyciskanego np.

Wyciskanie sztangi na plaskiej 10,8,6
Wyciskanie sztagielek na skosie 10,8,6
Rozpietki na skosie 12,10,8
Sciaganie linek na bramie 12,10,8

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 614 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9172
dzieki za pomoc

pozdrawiam MiF

-------------

pozdrawiam MiF

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozgrzewka

Następny temat

cwiczenia bez wysilku ???

WHEY premium