SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duzy i to nawet bardzo duży problem z łapami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 868
No więc tak.. dziwnie to zabrzmi ale moja łapa nie rośnie :/ Nie chodzi własnie tu o to ze mam 45 cm i mam zastój.. mam 33-34 cm i również mam zastój. Max miałem 35 na kreatynie jakiś czas temu ( nie przemyślany cykl ) ale już dawno o niej zapomniałem. Wiem że jeszcze urosłe male bez przesady zeby mi łapa się aż tak wydłużyła..Trening był kiedyś jaki był.. pózniej byl dobry i też żadnych przyrostów. Klata szła, barki słabo ale też szły motyl równiez a łapy nie. Co mam zrobić mój staż około roku. Ćwicze od około 1 miecha z dieta i kreatynka i nic nie rosnie. Mój trening dotychasowy wyglądał tak:

pn. klata - tric
śr. grzbiety - bic
pt. barki - nogi

na trica robiłem ćwiczenia:
sciąganie linek z wyciągu 4x10-12
wyciskanie francuskiej sztangielki 4x10-12

biceps
uginanie ramion ze sztanga 4x 12 , 10 , 8 ,6 progresja
uginanie ramion ze sztangliekami chwytem młotkowy 4x10-12

w tamtym tyg. zmieniłem swój plan i robiłe bica i trica w sobote
zaczełem od;
uginanie ramion ze sztanga na modlitewniku 4xmax
-//- ze sztangielka siedzać ( suplinacja )
uginanie ramiom ze sztanga prosta szerokim chwytem 4x10-12
tric sciagnaie linke 4x12-10
wyciskanie francuskie sztangielek 4x12-10
sciaganie drazka z wyciagu 4x12-10..

Triceps jakby rósł ale obwód się nie powiększa;/ co mam zrobić prosże o rade
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
a jak u ciebie z techniką wykonywanych ćwiczeń???
jak z przerwami między seriami ???

https://www.sfd.pl/temat43126/ - chociaz myśle że to jeszcze nie dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 868
no ćwiczenia wykonuje sumiennie i dobrze technicznie ( to moje zdanie i raczej nikt mi uwagi nie zwraca ) i dzięki za link zaraz obczaje.
ps. czekam na inne propozycje rownież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
czy aby napewno ??? ja bym jednak się zapytał kogoś bardziej doświadczonego jeżeli masz możliwość ... bo raczej trudno wytłumaczalne jest że wszystko robisz tak jak należy a nie możesz poruszyć 33cm bicepsów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
To może zapodaj tą kreatynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Witaj Laurondo. Jeśli jesteś w miarę zaawansowany to przetestuj trening z priorytetem na łapy.
https://www.sfd.pl/temat226095/
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8438
ja mam 33cm w bicu i też od 2 miechów nie poszedł ani minimetra!! Sobie myślałem że z takim małym obwodem to mięśnie powinny rosnąć, ale jakoś nie dają rady!!

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
spróbujcie pozamieniac ćwiczenia i/lub rozkład partii.

pozdro

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 868
Witam. Dziękuje Ci Panie Filar za rade. Napewno przetestuje. Do końca miecha dojade na starym planie. Mam nadzieje że coś urośnie;/

Wiecie żeby był to zastój ogólny to ok jakoś bym zrozumiał.. ale nie same łapy ;/ i to przy tych wymiarach i tym stażu. Pozdrawim i dzięki za wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8485
hmm a moze tu nie tyle chodzi o trening co o diete ? mozliwe ze masz braki w odzywianiu. miesnie zeby rosnac potrzebuja przeciez budulca, sam trening nie wystarczy. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Przecież inne mięśnie mu rosną, więc diete ma dobrą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy rośnie tyłek po martwym ciągu na prostych nogach?

Następny temat

najlepszy na brzuch brak treningu?

WHEY premium