SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bicu i foto kasta18...problem!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Jezeli dobrze wstawiłem sfoje foto to widzicie z kim macie doczynienia...ogromny to ja nie jestem ale nie mam zamiaru być.....chce dobrze wyglądać nic wiecej....nio ale nie o to sie rozchodzi ...Raczej o mojego bica :(( uwazam ze mam za dużą klate 171cm wzrostu na 115cm w klacie a co z moja łapą mam 36-7cm nie moge jej ruszyc moja genetyka uparła sie na klatke i tylko klatke...doradzcie co powinienem robić jaką mam budowe i le serji jakie cięzary powinien stosować moj typ genetyczny???? to chyba na tyle moich pytan pewnie sa mniejsi odemnie na tym forum i niktórzy chceiliby właśnie dostac klate ale mi zależy na łapie klate mam wystarczającą !!!.......dzieki......cze

!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Powiem tak nie rozumiem jednego ...robie 6tyg 12-15powtorzen 1min przerwy potem 6tyg 8-10 powtorzen 1,5min przerwy a nastepnie co??? mam robic np we wtorek normalnie biceps a oprocz tego po treningu plecow np: w poniedziałek jeszcze przez 3-4 tyg 4serie po 20powtorzen na modlitewniku ?? czy tylko raz w tyg przez 3-4tyg po plecach bo sie troszke zgubiłem z tym 3cyklem powiedz mi dokładnie jak z nim jest ...mam cwiczyc tylko 4serie w tygodniu bicepsa..to troszke mało ???????????????????????????????????????

!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie bic nie chciał rosnąć dość długo, zaczął reagować na serie po 15 powtórzeń (z 33 do 34cm w 12 tygodni bez suplementów a poprzedni 1cm chyba z rok)



Zmieniony przez - PF w dniu 2002-03-12 20:04:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960


teraz powinno foto działać

!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Podaj mi swoj trening bicepsow jaki wykonujesz dotychczas.
Mam ten sam problem ale z wielkimi bolami osiagnelem 41
Tyle lat cwiczen ...

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
Mi jak bic stanol w miejscu i niechcial rosnac to stwierdzilem ze go troszku zaskocze no i zrobilem sobie w ten sposob trening co 2 dzien i bylo to tak 1 dzien normalny trening bica tj 4 cwiczenia po 3 serie kazdo 2 trening zrobilem bica (uginanie ramion stojac) 7 seri w sposob 12,10,8,6,5,4,2 i tak samo na 3 treningu (co mniejsza liczba na serie tym wiekszy cizear ja zaczynalem od 5 kg na strone i co serie dokladalem na strone po 2,5 kg) po tym 3 treningu zrobilem 4 dni przerwy i wrocilem do normalnego treningu efekt tego byl taki ze lapa skoczyla o 1-1,5 cm, a niezapominaj ze te treningi byly normalne to jest np klatka + biceps, plecy +biceps, barki +biceps.
Na mnie zadzialalo i na kumpla tez wiec mozesz sprobowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3495
czesc
A ja mam pytanie do Kasta18:
A mozesz mi powiedziec jaki masz trening na klatke? )
Bo jak tez chciałbym dojsc do takiej klaty.
A i napisz ile juz cwiczysz? I czy brałes jakies odzywki?

A co do twojego pytanka to ja dzisiaj w interku znalazłem taki trening "trening na masę ranienia" nie wiem czy on jest dobrze, ale jak chcesz to moge przesłac na maila.

master81
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Więc master81 moj trening....po pierwsze to ja mam taką z***a.... albo za***istą genetyke i moja klata napina sie przy kazdym ćwiczeniu jakie robie(poważnie)robie trica klata spieta,robie bica klata spieta,ale przygode z siłownia zaczołem od klaty jush w ieku 14lat w domu kładłem sie na takim fotelu i czaskałem na klate z 14kg )) po kilkanaście powtórzeń a teraz to nawet klate robie co 2tyg bo mnie przeraza jej spięcie a łapa stoi w miejscu :((

moj trenig
-jak zaczynałem to robiłem 12seri tym samym cięzarem ewentualnie 5kg w góre

-teraz robie jakieś 12-13 seri wszystkiego na klate czyli:
wyciskanie na ławce..piramide zaczynam od 80kg oczywiście rozgrzewa z 50kg 6 x piramida
-wyciskanie chantli na ławce 30stopni i do tego strasznie sie przykładam to cwiczenie ruszy każdego trzeba tylko naprawde mocno spinać klate i nie trzeba wielkich cięzarów mi starcza (jeden chantel)15-20kg to jush jest max przynajmiej dla mnie 4 x 15-20kg
-potem robie jakieś 3-4 x piramida serie na maszynie rozpiętek(nie robie rozpietek z chantlami bo mam problemy z łokciem)
- a na koniec czasami jak mi sie chce to spinam mieśnie pompkami na szerokość barówe albo robie rozpietki na maszynie jeszcze 2 serie z małym ciężarem na do***a...

-ale jak mowie moja klata to genetyka tego jestem pewien proponuje co 2 dni pompki conajmiej 3 x 20,30,40 powtórzeń tak ja sie dorobiłem fundamętu klaty moze nie sa to rekordy w pompowaniu ale mozna sie przyłożyć do jakości a nie szybkości i ilości pompek

oprócz tego szokuj klate jak najwiecej np: ułuż trening na tydzien A i tydzien B w tygA. zrób 3 takie a w tygB 3 inne ćwiczenia ale nie za długo maxymalnie miesiąc potem przejdz do jednego z planów przez miesiac cwicz normalnie i znowu szok !!! polecam

Nie chwaląc sie poważnie ćwicze od początku sezonu ale jak wspominałem to cwiczyłem jush troche w wieku 14 lat 2 lata uprawiałem lekkąatletyke a w odżywki wpakowałem 5Baniek !! i nie załuje bo we wrześniu wazyłem 68-9kg teraz 78kg coprawda dzieta wenglowodanowa w ostatnich 2miesiacach dała mi 4kg tylko nie wiem gdzie chyba w nogi i dupe :((( a to moj problem ale z innej bajki


Co do mojego treningu na BICA ::dla wszystkich co chcą mi pomóc
cwicze 5razy w tyg
-3serie podciaganie max
-6seri na wyciagu wuginanie albo na mogliternieku (tez wyciąg)piramida...staram sie szokować mięsien !!
-4 serie sztanga prosta albo łamana piramida
-3serie młotkowego z chantlem 5kg
to tyle !! moze za mało ale jak robie wiecej to juz nie czuje spęcia tylko machanie cięzarem a to chyba nie dobrze
chantli nie uzywam wcale (problemy z łokciami)wiec jak ktoś chce mi pomoc to proponuje cwiczenia z wyciagmiem i sztangą !!

ale sie rozpisałem !! dzieki z gory za pomoc !! pozdrawiam i pokazcie swoje fotki jak wyglądacie !!


!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
Cwiczysz bicho 5x tyg.???
I Ty sie pytasz skad zastoj???
Facet przeciez Ty jestes totalnie przetrenowany...

jak mowi stare powedzenie os: bicepsow nigdy za wiele...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
))) 5x. Pamietaj jedno duzo nie znaczy lepiej!!!

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Cwicze 5razy wtygodniu wszystkie partie kolo ...tylko idiota cwiczy 5razy bica )w tygodniu zle mnie zrozumiałeś !! )))))))))))))))))))))

!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wporzu kolo

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlepszy na sile klaty...

Następny temat

Oceńcie parę rzeczy (jak możecie:-)...

WHEY premium