SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bicu i foto kasta18...problem!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Proponuje abys przeczytal artykol

https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=13575&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening


Ze swojego doswiadczenia wiem ze ci ktorzy maja problemy z bicem nie moga go katowac duza iloscia cwiczen.
Zastosuj sie do tego planu, Pite(r) byl zadowolony.

Ja obecnie cwicze bicepsy w 6-8 seriach, sztangielki stojac i modlitewnik (taka maszyna, nie wolny ciezar), stosuje progresje i musze ci powiedziec ze bicepsy czuje po kazdym treningu (ale trzeba sie przyzwyczaic do bolu)

Przeczytaj i napisz co o tym sadzisz.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
No MAwashi przyznam ze mnie zainspirowałeś .....prosze wiec o konkretny plan dla mnie !!! ile powtórzeń,seri ,czas trwania,odpoczynki napisz wszystko .....acha aktualnie zazywam kreatynke i mass gain myśle ze to dodatkowy atut do budowania masy.....a sam jush sie zastanawiałem cze nie przejść na wiecej powtórzeń bo do tej poty waliłem po 8-10 i duzym ciężarem ale chyba zastosuje twoje kuracje przeciw stagnacyjnę ) dzięki ...jutro bicu

!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Powiem tak nie rozumiem jednego ...robie 6tyg 12-15powtorzen 1min przerwy potem 6tyg 8-10 powtorzen 1,5min przerwy a nastepnie co??? mam robic np we wtorek normalnie biceps a oprocz tego po treningu plecow np: w poniedziałek jeszcze przez 3-4 tyg 4serie po 20powtorzen na modlitewniku ?? czy tylko raz w tyg przez 3-4tyg po plecach bo sie troszke zgubiłem z tym 3cyklem powiedz mi dokładnie jak z nim jest ...mam cwiczyc tylko 4serie w tygodniu bicepsa..to troszke mało ???????????????????????????????????????

!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlepszy na sile klaty...

Następny temat

Oceńcie parę rzeczy (jak możecie:-)...

WHEY premium