SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

(L ) bziubzius /trening, rekompozycja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956


oki, tak zrobie :)

co do michy to male zmiany
ostatni posilek byl taki jak zalaczam, tylko ten twarog zjadlam potem jako oddzielny "posilek"
orzech byl tylko jeden wczeniej zamiast 10g
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956


micha na dzis
pytanko: cyz nie za duzo chleba?
dorzucam tego chleba, bo mi brakuje wegli.
czy lepiej bedzie jesli bede wiecej wegli z dodawala z czegos innego niz z chleba?
chleb mam z piekarni bio na zakwasie zytni gruboziarnisty
...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
Chleb jest ok

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956


MICHA NA DZIS
JESZCZE BEDZIE KOLACJA ALE NARAZIE NIE WIEM DOKLADNIE CO
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
I z zaskoczenia 1800kcal

a jak z pomiarami?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
pomiary zrobie w sobote rano
aha i wczoraj byl trening dzien 3

rozgrzewka 10 min bierznia

1. uginanie nog
3 * 25 10kg/10kg/10kg
3 * 12 20 kg/20 kg/30 kg

2 mc romanian

10 * 20 kg
10 * 25 kg
10 * 30 kg
10 * 30 kg

zostalam poprawiona w tym cwiczeniu, powiedzial mi koles ze dobrze probuje robic, ale za duzo sobie narazie biore i kregoslup mi ucieka bo za slabo miesniami trzymam, ale pokazal jak robic na mnie i na sobie i teraz bedzie latwiej
zasugerowal tez zeby pasa uzywac

3. wykroki
40 * hantle po 7,5 kg

4. 4 obwody
10 * sciaganie drazka doklatki 10kg/20kg/20kg/22,5kg
10 * przyciaganie drazka do mostka 10kg/10kg/20kg/22,5kg

orbiterek 20 min

trening ogolnie w miare udany, ale du.. nie urywa....
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
z zaskoczenia 1800 kcal, a najlepsze jest to ze przed 7 sie obudzilam glodna :D lol

co do pomiarow, to podejrzewam, ze moglam troche przytyc, bo jednak zaczelam wiecej jesc, ale jesli nawet tak bedzie to bedzie to chwilowe, mam nadzieje :P
zreszta te pomiary beda jako wyjsciowe i zobaczymy co bedzie po kolejnym tygodniu.

czy to ze nie znajduje pod wypiskami komentow, mam rozumiec jako to, ze jest ok?
...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
z zaskoczenia 1800 kcal, a najlepsze jest to ze przed 7 sie obudzilam glodna
To dobry znak zaczyna Ci się metabolizm podkręcać.

zostalam poprawiona w tym cwiczeniu, powiedzial mi koles ze dobrze probuje robic, ale za duzo sobie narazie biore i kregoslup mi ucieka bo za slabo miesniami trzymam, ale pokazal jak robic na mnie i na sobie i teraz bedzie latwiej
zasugerowal tez zeby pasa uzywac

Pasa nie używaj, proste plecy trzymają też mięśnie brzucha, które wzmacniasz w MC. Napinaj mięśnie brzucha i przed podniesieniem wciągaj mięśnie Kegla.

trening ogolnie w miare udany, ale du.. nie urywa....
Jak Ci dupy nie urwał, to mam propozycję https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] https://www.sfd.pl/-t585708.html zapoznaj się z nowym planem treningowym https://www.sfd.pl/-t585708.html zapoznaj się z nowym planem treningowym https://www.sfd.pl/-t585708.html zapoznaj się z nowym planem treningowym [img]../../buziaki/42.gif" alt="" />

zreszta te pomiary beda jako wyjsciowe i zobaczymy co bedzie po kolejnym tygodniu.
Super

czy to ze nie znajduje pod wypiskami komentow, mam rozumiec jako to, ze jest ok?
Wiesz.. Ty nie masz problemu z czystym jedzeniem, bo doskonale wiesz jakie produkty dawać. Ważne, żebyś pilnowała kaloryczności i bilansu.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
Ann ale trening dupy nie urwal, bo moglam zacisnac zeby i doladowac wiecej i mocniej, tylko probowalam ale nie szlo wiecej... no nic, czasem udaje mi sie zrobic trening tak, ze padam przez 3 najblizsze dni, a czasem, tak ze czuje ze cwiczylam, ale jestem w stanie sie poruszac w ciagu dwoch nastepnych dni :P

a co do tego mc romanian, to czuje ze bola mnie plecy w dolnej czesci, z tym, ze czujze, ze pola mnie mniesnie trzymajace gregoslup w tej czesci, a nie ze mnie lupie w srodku cos. Nie wiem czy to zle czy dobrze..? ogolnie musze popracowac jeszcze nad tym cwiczeniem, zeby bylo tak jak ma byc.

w link zajrze i zobacze co mi tam podsylasz :P zapewne chcesz mnie usmiercic :P

obi jak dlugo ciagnac ten trening jeszcze co mam teraz?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na sztandze:)

Następny temat

plan treningowy - prosze o ocene

electro
Polecane artykuły