Fabian bd bramkarzem nr.1 dopóki Wojtek go nie wygryzie.
...
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
we wczorajszym meczu z City widac bylo kto chcial wygrac a kto przyjechal po remis, mimo tego goscie osiagneli swoj cel

za co Zabayeta dostal czerwo to nie mam pojecia
...
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
3x słupek we wczorajszym meczu. Arsenal grał pięknie, ale cóż zrobić.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Francuz Arsene Wenger z Arsenalu Londyn został uznany za trenera dekady przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Historyków i Statystyków Futbolu (IFFHS).

61-letni Wenger, którego zawodnikami są bramkarze Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny, prowadzi Arsenal od 1996 roku. Z Kanonierami zdobył trzy tytuły mistrza Anglii i cztery Puchary Anglii. W sezonie 2003/2004 jako jedyny trener w historii angielskiej ekstraklasy nie poniósł porażki.

Wenger wyprzedził szkockiego szkoleniowca Manchesteru United sir Aleksa Fergusona oraz portugalskiego trenera Realu Madryt Jose Mourinho.

Wśród 176 sklasyfikowanych znaleźli się trzej selekcjonerzy reprezentacji Polski: Holender Leo Beenhakker zajął 67. miejsce, Jerzy Engel - 82., a Paweł Janas - 153. Beenhakker prowadził biało-czerwonych w mistrzostwach Europy w 2008 roku, Engel - na mundialu w 2002, zaś Janas - w 2006 roku.

1:1 Fabregas 90' (k.)

Szczęsny rozegrał cały mecz w bramce Kanonierów i uratował swój zespól przed kompromitacja gdy w 63 minucie popisał się świetną interwencja po strzale Becchio głową z kilku metrów.

Zmieniony przez - Franki94 w dniu 2011-01-08 18:39:12

If you're 555 then I'm 666 !

...
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12
Ostatnio czytałem bardzo fajny artykuł o Arsenalu gdyby ktoś chciał poczytać http://kynek2-pilkanozna.blogspot.com/2011/01/arsenal-londyn-historia-synnego-klubu-z.html  gorąco polecam.
...
z 0-4 zrobiło sie 3-4 z Newcastle ,po czerwonej kartce Diabyego,czy jak to sie pisze

Newcastle 4:4 Arsenal

Pierwsza połowa pod dyktando Kanonierów. Wydawało się, że bedzie pogrom. Drugą połowę oglądałem tylko momentami. Dziwiłem się, że w 10 nie potrafią się obronić przed Srokami, ale kiedy zobaczyłem zmianę przy wyniku 3:4 jak jeden z obrońców zupełnie odpuszcza krycie to już wiedziałem dlaczego grają tak słabo. Był to oczywiście ulubieniec kibiców- Squillaci. Tylko Arsenal potrafi strzelić 4 bramki do połowy i dominować kompletnie nad spotkaniem, po czym stracić 4 w drugiej i zremisować wygrany mecz.